کد خبر: ۶۹۱۲۶۲
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
چهل و یکمین نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار شد.
آفتاب‌‌نیوز :

چهل و یکمین نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش به ریاست دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در سالن جلسات این فدراسیون برگزار شد. در این نشست که با حضور دکتر حاکمی، دکتر سعیدی، دکتر مرادی، دکتر ماهر، دکتر پورغریب، دکتر رضایی، دکتر اردیبهشت، خانم فرساد، دکتر لشکری، دکتر پورسعید، پیمان فخری، دکتر حامد عباسی، کریم حسینی و دیگر اعضای ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار شد، موضوع از سرگیری فعالیت های ورزشی استان ها با توجه به رنگ بندی و شرایط جدید کرونا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مصوب شد به منظور تسهیل بازگشایی باشگاه ها و نظارت بر آنها، یک نماینده از استخر یا باشگاه در مورد کرونا آموزش دیده و گواهینامه دریافت کند. همچنین با توجه به تغییر شرایط در مورد بازنگری پروتکل ها جلسه‌ای با حضور نمایندگان وزارت بهداشت و فدراسیون تشکیل شود.

از پیشنهاداتی که اعضای ستاد مقابله با کرونا در جلسه مطرح کردند، این که با راه اندازی خط شکایات و پیشنهادها هزینه‌های نظارتی باشگاه‌ها تا حدودی کاهش یابد و همچنین دستورالعمل برگزاری کلاس های آموزشی مصوب وزارت بهداشت با توجه به شرایط جدید به روز رسانی شود.

همچنین مقرر شد نحوه بازگشایی باشگاه ها، ورزشگاه ها و اماکن ورزشی ایمن از نظر کرونا به صورت پلکانی انجام شود، روند صدور گواهی باشگاه های ایمن از سوی دفتر امور باشگاه ها مورد توجه قرار گیرد و در مورد ورزش های کارگری و دانشجویی، ارائه مجوز به بازنگری شرایط و دستورالعمل ها موکول شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین