کد خبر: ۶۹۲۱۷۲
تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱
نامزدهای بخش‌های مختلف سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، معرفی شدند که برترین آن‌ها در مراسم اختتامیه فردا (دوشنبه ۶ بهمن‌) انتخاب خواهند شد.
آفتاب‌‌نیوز :

نامزدهای بخش مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، معرفی شدند.

اسامی نامزدها دریافت جایزه این رویداد سینمایی به شرح زیر است:

بهترین فیلم با مضمون هویت ملی و افزایش سرمایه های اجتماعی:

- امیر مهران برای فیلم «نهنگ سفید»

- علیرضا کاویان راد برای فیلم «من ایرانی ام»

- عمار خطی برای فیلم «سکوت»

- محسن ظریفی پور برای فیلم «لالایی های ابوحمیظه»

دیپلم افتخار بهترین نوآوری و خلاقیت در ویژگی‌های بازیگری، موسیقی، عنوان بندی، جلوه‌های ویژه، طراحی صحنه و لباس:

- فردین انصاری برای طراحی صحنه و لباس فیلم «فشن»

- نیلوفر محبی برای موسیقی فیلم «تابوت ساز»

-امیرحسین حسینی برای بازی در فیلم «داش»

- لعیا میرنصیری برای بازی در فیلم «ناهید»

بهترین فیلمبرداری:

- امیر پورحکمت برای فیلم «ناهید»

- اصغر لائی برای فیلم «بلین»

- وحید بیوته برای فیلم «جبرئیل»

- سروش علیزاده برای فیلم «اسب سفید بالدار»

- آرمان قلی پور دشتکی برای فیلم «فرزندان خونیار»

بهترین تدوین:

- عماد خدابخش برای فیلم «جبرئیل»

- مهیار ماندگار برای فیلم «اسب سفید بالدار»

- بابک بهرام بیگی برای فیلم «فرزندان خونیار»

- مرضیه خان احمدی برای فیلم «ترس خود را جابجا می کند»

- پویان شعله ور برای فیلم «دکل»

بهترین صدا:

- احسان خزائی و حسین قورچیان برای فیلم «دکل»

- مجید نجاتی و آرش قاسمی برای فیلم «آیدین»

- بهروز شهامت برای فیلم «آتش سرخ»

- محمدحسین مهرجو و سیدمحمد کشفی برای فیلم «خوناب»

- ایمان باقری و سید محمود موسوی نژاد برای فیلم «کانگورو»

بهترین فیلمنامه:

- مصطفی داوطلب برای فیلم «سایکو»

- صمد علیزاده برای فیلم «ناهید»

- مجتبی پورعبدالله برای فیلم «منبع»

- ایمان صالحی برای فیلم «ترس خود را جابجا می کند»

- مریم اسمی خانی و وحید حسن زاده برای فیلم «وضعیت اورژانسی»

بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی:

- هژیر اسعدی برای فیلم «خولانه وه»

- سارا نامجو برای فیلم «ستارگان زیر باران»

- مونا عبدالله شاهی برای فیلم «آتش سرخ»

- شیوا صادق اسدی برای فیلم «خرچنگ»

- مهسا سامانی برای فیلم «هَبوب»

بهترین کارگردانی فیلم مستند:

- آرمان قلی پور دشتکی برای فیلم «فرزندان خونیار»

- جمشید فرجوند فردا برای فیلم «کاک ئیرج»

- مهدی ایمانی شهمیری برای فیلم «پریزاد»

بهترین کارگردانی فیلم تجربی:

- امید ادیب پرور برای فیلم «زنجیر»

- محبوبه کلایی برای فیلم «سراب»

-کمال کچوئیان برای فیلم «آداپت»

- فرهاد نجفی فرد برای فیلم «انباشتگی»

- فرزین نوبرانی برای فیلم «ققنوس»

بهترین کارگردانی فیلم داستانی:

- ایمان صالحی برای فیلم «ترس خود را جابجا می کند»

- مهیار ماندگار برای فیلم «اسب سفید بالدار»

- سامان تفرشی برای فیلم «دشنه»

- صمد علیزاده برای فیلم «ناهید»

- بابک مصطفوی برای فیلم «دکل»

بهترین فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران:

- رضا نصرتی حبیبی برای فیلم «ناهید»

- بابک مصطفوی برای فیلم «دکل»

- ملیکا غلامی و ایمان صالحی برای فیلم «ترس خود را جابجا می کند»

- حمیدرضا زبیر برای فیلم «اسب سفید بالدار»

برگزیدگان سایر بخش‌های آیین‌نامه که نامزدی برای آن‌ها اعلام نشده است، در اختتامیه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی خواهند شد.

سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، فردا (دوشنبه ۶ بهمن‌) با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین