کد خبر: ۶۹۲۷۵۰
تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۹
برخی با پیشگویی، برخی عریضه‌نویسی و برخی هم با ترساندن صاحبان قدرت و مثلا با بیان اینکه اگر شما فلان روز بیرون رفته بودید حتما ترور می‌شدید، خود را به این‌ها نزدیک می‌کنند. ما از این چیز‌ها زیاد شنیده‌ایم. خیلی تعجب‌آور نیست کشور و دنیا مملو از شیاطین است
آفتاب‌‌نیوز :

سیدمحمد غرضی، فعال سیاسی و وزیر اسبق پست، تلگراف و تلفن درباره صحبت‌های اخیر احمد توکلی مبنی‌بر حضور رمال‌ها و جن‌گیر‌ها در دستگاه برخی از مسئولان گفت: «در مورد بحث وجود جن‌گیر‌ها و رمال‌ها باید بگویم که هر وقت قدرتی اعم از مادی و فقهی و سیاسی به وجود آمده است، این افراد هم حضور داشته‌اند. آن‌ها خود را به قدرت سیاسی نزدیک می‌کنند و وعده اطلاعات پیش‌بینی‌شده به آن‌ها می‌دهند. این‌ها هم در زمان انبیا بودند و هم در دیگر کشور‌ها و دیگر زمان‌ها، مثلا در مورد هیتلر بیان می‌شود که عده‌ای منجم و رمال دور او جمع بودند».

محمد غرضی در ادامه صحبت‌هایش گفت: «یادم می‌آید روزی خدمت احمدآقا بودم و ایشان داستانی را برای من تعریف کردند. احمدآقا گفتند: دو مرد با متانت و با لباسی مخصوص پیش من آمدند و گفتند ما رابط خانمی هستیم که با امام زمان (عج) در ارتباط است.

من این موضوع را به حضرت امام گفتم و ایشان فرمودند این خانم را ملاقات کنید و بگویید روح‌الله می‌گوید من در دوران جوانی دفتر شعری داشتم، اما آن را گم کرده‌ام، اگر ممکن است بگویند دفتر من کجاست؟».

غرضی گفت: «احمدآقا توضیح داد که دو روز بعد آن خانم با پوششی تمام، به‌طوری‌که صورتشان معلوم نبود به همراه آن دو مرد آمدند و ما هم احترامشان کردیم و سپس پیام حضرت امام را به آن‌ها رساندیم و بعد از مدت کوتاهی رفتند. زمانی که احمدآقا این موضوع را برای من می‌گفتند یک ماه از ماجرا گذشته بود و ایشان گفتند این‌ها رفتند و دیگر پیدایشان هم نشد».

این فعال سیاسی گفت: «دلیلِ تعریف این خاطره این است که بگویم فرمایشات آقای توکلی درست است. هرجا قدرت سیاسی باشد معمولا عده‌ای غیب‌گو پیدا می‌شوند و به اصطلاحِ ما اصفهانی‌ها برای خودشان دکان باز می‌کنند! تعجب‌آور نیست که ثروتمندان دور قدرت سیاسی و فقهی جمع شوند و رمال‌ها هم خود را به قدرت سیاسی نزدیک کنند».

او در پایان گفت: «برخی با پیشگویی، برخی عریضه‌نویسی و برخی هم با ترساندن صاحبان قدرت و مثلا با بیان اینکه اگر شما فلان روز بیرون رفته بودید حتما ترور می‌شدید، خود را به این‌ها نزدیک می‌کنند. ما از این چیز‌ها زیاد شنیده‌ایم. خیلی تعجب‌آور نیست کشور و دنیا مملو از شیاطین است. این چیز‌ها خیلی نگرانی ندارد. خداوند از اهل تقوا و مبارزه و توحید در برابر این‌ها حفاظت می‌کند. در قرآن آمده است که خداوند این‌ها را با شهاب ثاقب می‌زند و خیلی جای نگرانی نیست»

منبع: مدآرا

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین