کد خبر: ۶۹۸۲۰۰
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۱
بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: بسیاری از بازیگران را می شناسم که مسافرکش شده‌اند، بسیاری گوشه‌نشین شده و افسردگی را تجربه می‌کنند، برخی نیز در اجاره خانه و معیشت روزانه خود مشکلات فراوانی را تجربه می کنند.
آفتاب‌‌نیوز :

خبرگزاری میزان گفت‌وگویی با مهدی فقیه، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون انجام داده اند که بخش‌های مهم آن در ادامه می‌آید.

بسیاری از همکارانم مسافرکش شده‌اند!

- متاسفانه بیماری کرونا طی سال گذشته و امسال باعث شد تا تمامی مناسبات ما عوض شود.

- شاید بازیگران جوان و چهره توانستند با درآمدی که از سال پیش داشتند یکسال اخیر را سپری کنند اما بازیگران پیشکسوت که با هر کار زندگی خود را می‌چرخاندند مدت‌هاست که خانه‌نشین شده و کاری ندارند.

- بسیاری از بازیگران را می‌شناسم که مسافرکش شده‌اند، بسیاری گوشه‌نشین شده و افسردگی را تجربه می‌کنند، برخی نیز در اجاره خانه و معیشت روزانه خود مشکلات فراوانی را تجربه می‌کنند.

- امیدوارم این وضع هرچه سریعتر تمام شود و ما شاهد زندگی عادی برای همه مردم باشیم.

حمایت از هنرمندان وظیفه بخش دولتی است

- حمایت از هنرمندان وظیفه بخش دولتی است. متاسفانه طی یکسال گذشته حمایت قابل ذکری از هنرمندان نشده است.

- مگر نه اینکه اصناف و مراکز هنری و سینمایی برای حمایت از این صنف تشکیل شده‌اند، پس چطور وقتی که هنرمندان نیازمند آن صنف هستند هیچ خبری از آنها به گوش ما نمی‌رسد.

طی یکسال گذشته هنرمندان تنها گذاشته شده‌اند

- طی یکسال گذشته هنرمندان تنها گذاشته شده‌اند، کسی نمی‌پرسد که چگونه زیست می‌کنند، از کجا درآمد دارند، آیا بیمار شده‌اند یا خیر.

- خودمان دیدیم که بسیاری از هنرمندان با وجود شیوع کرونا مجبور به کار شدند و صد افسوس که برخی به خاطر همین بیماری ما را ترک کردند.

کرونا باعث شد قدر نعمت‌های کوچک را بدانیم

- هرچند کرونا تماما شر بود و باعث عزاداری بسیاری از مردم شد اما در ابعاد دیگر باعث شد تا ما بفهمیم همان چیزهای کوچکی که سال گذشته برایمان عادی بود چه نعمت‌هایی بودند.

- این بیماری باعث شد تا خانواده را بهتر از قبل ببینیم، حرف زدن در خانه را تمرین کنیم و روابطمان نسبت به گذشته بهتر شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین