کد خبر: ۶۹۸۷۸۷
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸
یک مقام وزارت بهداشت گفته "عوارض واکسن، بعید و دور از انتظار نیست"
یکی از همکاران پزشک در گناباد پس از تزریق واکسن روسی دچار علائم گوارشی و در مدفوع او ‌خون دیده شد. هر واکسنی دارای عوارضی است و این موضوع بعید و دور از انتظار نیست.
آفتاب‌‌نیوز :

مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت درباره خونریزی داخلی شدید یکی از کادر درمان پس از تزریق واکسن اسپوتنیک توضیح داد.

کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو درباره خبر خونریزی داخلی شدید پزشک ایرانی پس از تزریق واکسن اسپوتنیک در شهر گناباد، اظهار کرد: یکی از همکاران پزشک ما در گناباد پس از تزریق واکسن روسی دچار علائم گوارشی و در مدفوع او ‌خون دیده شد.

او ادامه داد: به طور کلی هر واکسنی دارای عوارضی است و این موضوع بعید و دور از انتظار نیست. در حال حاضر بروز عوارض گوارشی در همکار پزشک در حال بررسی است و هنوز مشخص نیست که این عوارض مربوط به تزریق واکسن است یا نه. بروز علایم گوارشی پس از تزریق واکسن بسیار نادر است، اما بعید نیست و همکاران ما در حال بررسی این موضوع هستند.

گفتنی است؛ امروز در شبکه‌های اجتماعی اعلام شد دکتر نبی‌پور پزشک متخصص اطفال شهر گناباد که چندی پیش واکسن کرونای اسپوتنیک روسی تزریق کرده بود؛ به دلیل عوارض این واکسن و خونریزی شدید داخلی در بیمارستان بستری شده است.

عکس| خونریزی پزشک ایرانی پس از تزریق واکسن روسی

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
2
9
اگر بجای واکسن روسی، فایزر یا آسترازنکا بود تا یکماه روزی سه نوبت در صداوسیما خبر غالب همین می‌بود. نوعی لجبازی از نوع کودکانه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
1
10
اگه فایزر همچین عارضه ای داده بود که صدا و سیما تا مریخ خبر رو مخابره کرده بودن
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
0
0
بهترین و ایمن ترین واکسن , واکسن ایرانیست , با سابقه 100 ساله در تولید واکسن .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین