کد خبر: ۷۰۰۲۷۶
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹

دادستان تهران: گواهی عدم سوء پیشینه در کمتر از ۳ ساعت صادر می شود

علی القاصی مهر دادستان عمومی و انقلاب تهران با اعلام این که گواهی الکترونیکی عدم سوء پیشینه در کمتر از ۳ ساعت صادر می شود، گفت: متقاضیان گواهی عدم سوء پیشینه به سایت Adliran.ir مراجعه کنند.
دادستان تهران: گواهی عدم سوء پیشینه در کمتر از ۳ ساعت صادر می شود
آفتاب‌‌نیوز :

دادسرای عمومی و انقلاب تهران، القاصی مهر با اشاره به اقدامات گسترده دادسرای تهران در راستای تحقق سند تحول قضایی افزود: صدور گواهی عدم سوء پیشینه برای اشخاص متقاضی از طریق مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی Adliran.ir است و برای متقاضیان ،گواهی عدم سوءپیشینه به سرعت صادر می شود.

او ادامه داد:در راستای تحقق اهداف قوه قضاییه برای اجرایی شدن سند تحول قضایی و بهره گیری از سامانه های ارتباطی نوین با همکاری مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه اقدامات موثری در این حوزه انجام شده است.
القاصی مهر با بیان این که تسریع در صدور گواهی عدم سوء پیشینه یکی از مطالبات متقاضیان از دستگاه قضایی است، تاکید کرد: بر پایه این اقدام بر خلاف روش سنتی سابق که میانگین صدور گواهی حدود ۱۰ روز طول می کشید در روش جدید علاوه بر کاهش زمان صدور گواهی عدم سوپیشینه، هزینه آن نیز به یک سوم روش سابق کاهش یافته است.
وی با تاکید اینکه متقاضیان گواهی دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارد؛ بیان کرد: بسیاری از شهروندان و مراجعه کنندگان از روش دسترسی جدید بی اطلاع هستند بنابراین از متقاضیان درخواست گواهی عدم سوء پیشینه تقاضا می شود با مراجعه به سایت مذکور و انتخاب گزینه " ثبت درخواست گواهی عدم سوء پیشینه " نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین