کد خبر: ۷۰۱۵۹۵
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷
جانشین پلیس راهور پایتخت از وقوع حادثه تصادف سه وسیله‌ای و جان باختن راننده تاکسی خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ ابوالفضل موسوی پورجانشین پلیس راهور تهران بزرگ از ممنوعیت ‌توقف در حاشیه بزرگراه سخن گفت و اظهار داشت: تصادف شدید سه وسیله‌ای در شیخ فضل الله و فوت راننده تاکسی، یک مراسم عروسی را به عزا تبدیل کرد.

سرهنگ موسوی پور تصریح کرد: صبح روز گذشته تصادف سه وسیله‌ای و حادثه ای ناگوار در مسیر شیخ فضل الله – مرزداران به وقوع پیوست که باعث فوت راننده تاکسی شد؛ در این حادثه دو خودروی تاکسی و سواری سمند که به صورت خانوادگی در حال تردد در این مسیر بودند تصمیم به توقف در حاشیه بزرگراه به جهت برداشتن وسیله ای از صندوق عقب تاکسی می‌کنند.

موسوی پور گفت: در این راستا دو خودرو در حاشیه راه متوقف شده و راننده تاکسی به قصد برداشتن وسیله از خودرو پیاده و همراه آنان که سواری سمند بود نیز پشت سر این تاکسی متوقف می شود اما لحظاتی از توقف این دو وسیله نقلیه نگذشته بود که سواری تیگو شاسی بلند ناگهان از راه رسیده و با شدت هر چه تمام تر با سواری سمند برخورد می‌کند.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: پس از برخورد این سواری با سمند، سواری سمند به جلو پرتاب شده و راننده تاکسی که مشغول برداشتن وسیله از صندوق عقب بوده بین دو خودرو قرار گرفته و در اثر برخورد شدید، متاسفانه راننده تاکسی در همان محل فوت می کند‌.

وی افزود: شدت حادثه به حدی بود که هر چهار سرنشین سواری سمند نیز دچار مصدومیت از نواحی گردن و دست و پا و صورت شده و با حضور تیم های اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شدند.

وی گفت: با حضور تیم کارشناسی پلیس راهور تهران بزرگ در موقعیت حادثه و بررسی های بعمل آمده مشخص شد عدم توانایی راننده تیگو در کنترل وسیله نقلیه باعث بروز این حادثه شد؛ البته توقف در حاشیه بزرگراه نیز در این حادثه بدون تاثیر نبوده است که در این خصوص کروکی تنظیم و تحویل کلانتری مربوطه شد.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست به غیر از مواردی چون خرابی و تصادف آن هم با گذاشتن علایم هشداری، هیچ خودرویی نباید در حاشیه راه توقف داشته باشد.

وی افزود: روز نهم همین ماه مراسم عروسی پسر راننده تاکسی بود که متاسفانه با این بی احتیاطی این مراسم به عزا تبدیل شد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین