کد خبر: ۷۰۴۰۹۰
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش ۲۵۰۰ واحدی در سطح یک میلیون و ۲۲۸ هزار واحد قرار گرفت.
آفتاب‌‌نیوز :

شاخص کل هم وزن نیز سرخپوش شد و با افت ۳۰۵ واحدی ۴۳۵ هزار و ۶۶ واحد را ثبت کرد. شاخص فرابورس هم منفی شد و به ۱۷ هزار و ۷۶۳واحد رسید.

اثرگذارترین نمادها بر شاخص بورس
سهامداران نماد‌های شستا، فولاد و وبملت خوش اقبال ترین های امروز بازار در ابتدای معاملات بودند چرا که این سه نماد نمادهای سبز بازار بودند و تاثیر مثبتی بر شاخص بورس گذاشتند. نماد‌های فملی، شپنا و فارس بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

وضعیت نمادها در آغاز معاملات
بورس تهران امروز هم همسو با روز‌های گذشته منفی آغاز به کار کرد. نماد معاملاتی شستا با افزایش تقاضا همراه شده و با رشد حدود ۳ درصدی در محدود قیمتی ۱۰۹۹ تومان دنبال می‌شود.

نفتی‌ها امروز پر عرضه داد و ستد می‌شوند. شرانل مثبت و متعادل معامله می‌شوند. شتران, شسپا و شبریز با گرایشی منفی تعادل میان خریداران و فروشندگان را تجربه می‌کنند.

در جریان معاملات منفی و پر عرضه گروه فلزات اساسی؛ نظاره گر مثبت و متعادل معامله شدنِ فولاد، فخوز، میدکو، کاوه و فنورد هستیم. ذوب، فایرا، فباهنر، کویر، فزرین، فنوال و فجر پر عرضه دنبال می‌شوند. فملی نیز متعادل، ولی با نوسانات منفی همراه است.

در میان عرضه‌های حاکم شده در گروه بانکی‌ها شاهد سبز پوشی معاملات نماد وبملت و پیشروی سهم تا محدوده مثبت بیش از ۲ درصد هستیم. وپاسار در قیمت ۱۳۳۲ تومان با نوسان مثبت همراه است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین