کد خبر: ۷۰۶۲۹۵
تعداد نظرات: ۵۳ نظر
تاریخ انتشار : ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴
آمریکایی‌ها می‌خواهند کاری کنند که مردم در انتخابات شرکت نکنند یا رأیی ندهند که به‌ضرر آنهاست
سردار نقدی گفت: چهل سال است که آمریکا در برابر ایران شکست خورده اما عجیب است که درس عبرت نمی‌گیرند. ماجراهایی را که این روزها در جریان است ببینید. چند سال پیش آمریکایی‌ها حیله و کلاهبرداری را در برجام به‌کار بردند اما دیدند که ملت ایران ایستادگی کرد، حالا هم دوباره آمده‌اند و می‌خواهند کلاهبرداری انتخاباتی کنند، تصورشان این است که مردم را آن‌طور که خودشان دوست دارند، فریب بدهند و کاری کنند که مردم در انتخابات شرکت نکنند و یا اگر شرکت می‌کنند رأیی ندهند که به‌ضرر آنهاست. ملت در این انتخابات درس بزرگی به آنان خواهد داد. برنامه‌ای که برای مأیوس کردن مردم ریخته‌اند و سناریویی که تنظیم کردند تا مشارکت در انتخابات را پایین بیاورند، شکست خواهد خورد و باز هم خواهند دید که این مردم، مردمی نیستند که با حیله و نیرنگ آنان میدان را خالی کنند. این دست قدرت خداوند بود که در 5 اردیبهشت خودش را به‌وضوح نشان داد و در دیگر عرصه‌ها خودش را نشان خواهد داد.
آفتاب‌‌نیوز :

سردار نقدی با قرائت آیاتی از سوره فیل و گرامیداشت سالروز پیروزی ایران بر آمریکا در صحرای طبس گفت: بیشتر از 40 سال است که درگیر با شریرترین موجود و نظام تاریخ بشریتیم که از هیچ جنایتی برای اعمال استبداد و استعمار خود در حق ملت‌ها و کشورها صرف‌نظر نکرده است. این شیطان بزرگ میلیون‌ها نفر از مردم دنیا را کشته، شهرهای بزرگی را ویران کرده است و به نسل‌کشی اشتغال دارد. جا دارد تجربه 40 سال مقاومت پیروزمندانه ملت ایران در برابر چنین شرور جهانی مدون شود و در اختیار همه ملت‌های دنیا قرار بگیرد. همه تشنه‌اند که بدانند فرمول و نسخه‌ای که ایران بدان عمل کرده و این‌گونه توانسته در برابر ابر جنایت‌کار تاریخ تاب بیاورد، چیست، ما وظیفه داریم و باید این کار را هرچه زودتر انجام بدهیم.

وی اضافه کرد: اگر بخواهیم همه این موفقیت‌ها و علل پیروزی‌ها را در یک جمله و خلاصه بگوییم، اتصال این ملت به خداوند متعال و قدرت الهی است؛ جایی که فرمود «ان تنصروا الله ینصرکم»؛ اگر خداوند را کمک کنید، خداوند به شما کمک می‌کند، در ادامه هم فرمودند که إِن يَنصُرْكُمُ اللَّهُ فَلَا غَالِبَ لَكُمْ؛ اگر خداوند شما را یاری کند، هیچ‌کس نمی‌تواند بر شما غلبه کند، این همان نخ تسبیح همه موفقیت‌ها و پیروزی‌های بزرگ ملت ماست، در بعضی روزها این موضوعات تجلی پیدا کرده است. یکی از این روزها یوم الله 5 اردیبهشت ماه در سال 1359 است. دشمنی که با تبانی عناصر نفوذی دولت وقت که در رأس آن فردی نفوذی بود و با کمک نفوذی‌هایی که در برخی سازمان‌ها داشتند، مخفیانه نیروهایش را وارد کرده بود تا عملیات کند اما آن‌طور ذلیلانه شکست خورد و مفتضحانه فرار کرد و جسدهای سوخته نیروهایش را باقی گذاشت.

عجیب است که آمریکایی‌ها از شکست‌ها مقابل ایران درس عبرت نمی‌گیرند

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جا دارد که همه از این واقعه درس بگیریم. همه مردم دنیا بدانند که اگر به‌خاطر خدا در برابر این شیطان قیام کردند، همین‌طور به آنان کمک می‌شود. دشمن هم باید از این حوادث عبرت بگیرد، البته گویا که بنا ندارد عبرت بگیرد. تصور خیلی‌ها از آمریکا این است که مبنای مدیریت و برنامه‌ریزی‌اش براساس علم تجربی است، یعنی حوادث را کنار هم قرار می‌دهد، تجزیه و تحلیل می‌کند و مسیر خودش را مرتب تصحیح و بِروز می‌کند اما در مقابله با ملت ما می‌بینیم که این اتفاق رخ نمی‌دهد. آنان از مقابله و جنگ با ملت ما درس‌ها و عبرت‌های زیادی گرفتند و هربار شکست خوردند اما باز هم این راه را ادامه دادند. هر مسیری که اینها آمدند، شکست خوردند. اگر قدری عقل برایشان مانده بود که می‌توانستند تصمیم درست بگیرند، حتماً باید در روش خود تجدیدنظر می‌کردند.

واقعه طبس دست قدرت خداوند بود

وی با اشاره به واقعه طبس گفت: ماجراهایی را که این روزها در جریان است ببینید. چند سال پیش آمریکایی‌ها حیله و کلاهبرداری را در برجام به‌کار بردند اما دیدند که ملت ایران ایستادگی کرد، حالا هم دوباره آمده‌اند و می‌خواهند کلاهبرداری انتخاباتی کنند، تصورشان این است که مردم را آن‌طور که خودشان دوست دارند، فریب بدهند و کاری کنند که مردم در انتخابات شرکت نکنند و یا اگر شرکت می‌کنند رأیی ندهند که به‌ضرر آنهاست. ملت در این انتخابات درس بزرگی به آنان خواهد داد. برنامه‌ای که برای مأیوس کردن مردم ریخته‌اند و سناریویی که تنظیم کردند تا مشارکت در انتخابات را پایین بیاورند، شکست خواهد خورد و باز هم خواهند دید که این مردم، مردمی نیستند که با حیله و نیرنگ آنان میدان را خالی کنند. این دست قدرت خداوند بود که در 5 اردیبهشت خودش را به‌وضوح نشان داد و در دیگر عرصه‌ها خودش را نشان خواهد داد.

دوران زورگویی آمریکایی‌ها دیگر تمام شده است

سردار نقدی گفت: جا دارد که دشمن هم به این روند خود خاتمه بدهد. روند زورگویی دیگر تمام شده است. مکتب دیکته کردن منافع یک گروه خاص کوچک با اسلحه و بمب و هواپیما و موشک به ملت‌های دنیا تمام شده است. سندهایی که به اسم سند راهبردی آمریکا هر از گاهی نوشته و منتشر می‌شود و آن دورانی که خودش را رهبر خودخوانده جهان خطاب می‌کند دیگر به پایان رسیده است. از این وضعیتی که در آن قرار گرفتند باید عبرت بگیرند. امروز چالش‌های عظیم داخلی که آمریکا و رژیم صهیونیستی را فراگرفته است، نتیجه همین تفکر و عبرت نگرفتن از حوادث است که باعث شده است امروز به بن‌بست برسند. پایگاه‌های نظامی متعدد که برای زورگویی و تجاوز در منطقه ما پراکنده است، دیگر جواب نمی‌دهد و دودش تنها به چشم مردم آمریکا می‌رود.

تنها دستاورد پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه، افول اقتصاد و امنیت اوست

وی نتیجه حضور چندساله پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه را شکست توصیف کرد و گفت: اگر هدف این پایگاه‌ها تأمین منافع اقتصادی آمریکایی‌هاست، چین بدون داشتن یک پایگاه نظامی در دنیا با سرعت زیادی در حال جلو زدن از آنهاست. رئیس جمهور معزول آنها می‌گوید که "ما 8 هزار میلیارد تومان در این منطقه خرج کردیم و هیچ چیزی دستگیرمان نشد". اگر هم هدفشان اعمال اراده و ترساندن مردم دنیا است، آن هم به نتیجه نرسیده است و هر جایی که این ارتش رفته است، دست از پا درازتر شکست خورده و برگشته است. نتیجه و برآیند پایگاه‌های نظامی آمریکا که امروز در دنیا برای زورگویی گسترش پیدا کرده، این بوده است که امروز رئیس جمهور آمریکا در هر کشوری وارد بشود، با شعارهای ملت‌ها و پرچم‌سوزانی‌ها مواجه می‌شود. در هیچ جایی از دنیا از او استقبال نمی‌شود.

نقدی تأکید کرد: نتیجه این جنگ‌افروزی‌ها و تجاوزهایی از جنس طبس هیچ چیزی جز بی‌آبرویی، بی‌اعتباری و تضعیف موقعیت برای ملت آمریکا نگذاشته است. اگر ملت آمریکا هوشمند باشند و دانشگاه‌های آنان قدری هوشمندی از خود نشان بدهند، باید در برابر کاخ سفید تجمع کنند و خواهان برچیدن پایگاه‌های نظامی آمریکا از گوشه و کنار دنیا شوند که برای آنان هیچ چیزی جز افول اقتصاد و امنیت آمریکا نداشته است.

اگر 8 هزار میلیارد دلار را خیرات کرده بودند، هواداران‌شان در منطقه بسیار بیشتر بود

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر هم ادعای آمریکا این است که "من اینها را آوردم و دلسوزانه می‌خواهم امنیت برای مردم دنیا برقرار کنم"، هیچ‌کس چیزی جز شرارت از این ارتش ندیده و هر جایی که پایش باز شده است، جز جنگ و خونریزی حاصل نشده است. نه‌تنها جلوی هیچ جنگی گرفته نشده، بلکه جنگ‌ها بیشتر هم شده است. این ارتش آمریکا که در گوشه و کنار دنیا پراکنده شده است، هیچ فایده‌ای برای آمریکا و ملت‌های دنیا نداشته و همه‌اش ضرر بوده است. خوب است که آمریکایی‌ها بار دیگر تاریخ این ارتش و عملکرد آن را مرور کنند و با استفاده از واقعه طبس عبرت بگیرند. اگر پولی را که آنها خرج نظامی‌گری و تجاوز کرده‌اند به‌صورت خیریه در منطقه پخش کرده بودند، امروز نمی‌توانستیم به‌دلیل محبوبیت فراوانی که دولت آنها پیدا کرده بود در برابر مردم منطقه بگوییم بالای چشم آمریکا ابرو است. اگر کسی به‌اندازه 8 هزار میلیارد دلار در این منطقه خرج کند و به مردم منطقه خدمات بدهد، همه مردم سرباز آنها بودند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها باید بین منفعت اقتصادی خود در منطقه و نظامی‌گری یکی را انتخاب کنند. قطعاً مردم منطقه اجازه هر دو کار را بهشان نمی‌دهند. اگر می‌خواهند در منطقه حضور داشته باشند و از منابع و منافع منطقه برخوردار باشند و اقتصادشان را پیش ببرند، باید بساط ارتش‌شان را جمع کنند و بروند. اگر امروز به این پیام گوش ندهند به‌زودی این درس را ملت‌های منطقه بعینه بهشان ثابت می‌کنند و مجبورند که با افتضاح این حرف را گوش و منطقه را ترک کنند.

سردار سلیمانی جانش را برای محو تروریسم از منطقه گذاشت

سردار نقدی با اشاره به جنایت بزرگ آمریکایی‌ها در شهادت سردار سلیمانی گفت: آمریکایی‌ها بزرگ‌ترین جنایت را در حق ملت ایران در زمستان 1398 با شهادت سردار محبوب این ملت و دشمن اصلی تروریسم بین‌المللی انجام دادند، سردار سلیمانی که جان خودش را برای محو تروریسم از این منطقه گذاشت. این ملت از انتقام این حادثه کوتاه نخواهد آمد و همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند کوچک‌ترین انتقام این است که آمریکایی‌ها باید این منطقه را ترک کنند و این اتفاق حتماً رخ خواهد داد. آنان یا با زبان خوش از منطقه می‌روند و یا مردم منطقه با زبان زور آنها را بیرون خواهند کرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۵۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
19
بیاییدواقع بین باشیم واعمال ونتایج کارهای خودراارزیابی کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
4
26
بی خیال امریکا مردم دیگه خسته شدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
16
سردار هیچکس حق ندارد در اموری که مستقیما به ملت مربوط است دخالت کند. اگر انتخابات آینده به معنی واقعی برگزار شود و نمایندگان مورد نظر مردم انتخاب شوند، ملت نشان می‌دهد نظرش چیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
2
19
بجای کارکردن بهم حمله میکنندو کارشکنی و تداخل درحوزه مسئولیت یکدیگر
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
19
اگه یه انتخابات آزاد بگذارید همیشه مردم بلد بودن چیکار کنند :)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
22
کشور رو به حراج گذاشتید کافیه متوقف کنید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
12
امام نظامیان را از دخالت در امور سیاسی منع فرمودند . نظامیان کار خودشون مهمتره . در مسائل دیگر نیاز نیست دخالت کنند .
ناشناس
|
Canada
|
۱۸:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
1
18
من متوجه نمیشم چطوری امریکا میخواد مردم را نزار پای صندوق رای برن ؟؟؟ یعنی اگر تحریمهارا بردارن و مردم وضعشان بهتر بشه از روی شکم سیری دیگه نمیرن رای بدن!؟
ناشناس
|
Canada
|
۱۸:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
1
15
خیلی جالبه حدود 41 سال از اتفاق طبس میگذره و تا حالا کسی خبری از روز 5 اردیبهشت نمیگرفت !!!!؟ چیشد که امروز یادشان افتاد یاد بود بگیرن و اینجا و آنجا مراسم برگزار کنند !!!!؟استفاده ابزاری برای مقاصد خاص تا بتوانند روند مذاکرات را مخدوش کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
1
13
همینکه مذاکرات به نتیجه میرسه این گروه ها ناراحت میشن و شروع به مقاومت و حتی اخلال در روند مذاکرات میکنند: سعودی ها و اسرائیلی ها هم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
1
36
اگر آمريكا شكست خورده پس چرا مردم ما تا كمر داخل سطلهاي زباله خم شده اند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
آفرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
1
18
فراربه جلو باسرعت نور!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
1
15
افتاب گرانقدر! اقلا این نظر را منتشر کن.
___________
امریکا هم میتواند دوست باشد و کلاهبرداری از ما نکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
2
24
دخالت نظامیان در امور سیاسی ممنوع است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
4
12
آمریکا هر غلطی تونسته کرده،
هواپیمای مسافربری ما را زده، کشتیهای ما را زده، سردار ما را تو روز روشن ترور کرده، با تحریم‌هایی روزگار ملتو سیاه کرده و ما ادعای شکست دادن آمریکارو میکنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۸
هر کاری توانسته نه، بهتره بگيم هر کاری كه خواسته انجام داده. حالا ما با دلار ٢٥ هزار توماني و تورم سالانه ٦٠-٧٠ درصدي ادعاي شكست آمريكا را هم داريم. با همين دست فرمان برويم چند سال ديگه مردم به وضع زندگي در افغانستان هم غبطه ميخورند
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
13
خدایا مردم چه کنند از دست این جماعت سیر سیر سیر !..؟
جناب روحانی هنوز هم شاید برای برگشت به ملت با جواب
دندان شکن با این جماعت وقت باشد
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
1
19
چین وروس جنایتکار سرمان کلاه گداشته اند جناب سردار ،،!
آمریکا که هیچ غلطی نمی تواند بکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
12
2
سردار سلیمانی تک و مخلص بود که خدا مهرشو در دلها انداخت همزادپنداری نکنید ملت پشت سیایت بازایهای شما نیست.سال ۸۴ مسیر انقلاب و پیشرفت کشور را عوض کردین
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
10
درس بزرگ به کی میدهند ؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
11
روحیه نظامیان مناسب مقام ریاست جمهوری نیست . از طرف دیگر رئیس مجلس و 42 نظامی دیگر در مجلس هستند چرا نتوانسته اند هیچگونه اقدام مفیدی انجام دهند ؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
2
2
خداوندا!بحق بندگان پاکت وبحق خون شهدا وبحق شبهای احیا،زودتر100روزدیگررابرسان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
9
چهل سال بیکاری و تورم روزانه...
بنظر بنده اگر بجای منافع سایر کشورها بفکر منافع خود باشیم این سرگذشتمون نخواهد بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
14
1
بدبخت دنیا و آخرت آنهایی هستند که چشم به کدخدا دوخته اند و چون به خدا اتکا ندارند خداوند هم آبرویشان را می برد.
کسانی که به دنبال کدخدا هستند خائن به کشور و ملت و دین و آئین خود هستند.
آمریکا پرستان و غرب گرایان روزی در مقابل ملت زانو خواهند زد و به عذر خواهی خواهند افتاد آنروز خیلی زود است
هر گر تاریخ عکس سلفی بگیران حقیر در مجلس دهم با خانم موگرینی را فراموش نخواهد کرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۸
خودت از اين حرفهاي تكراري خسته نشدي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
17
اکثر مردم دیگه شرکت نمی‌کنند برادر هر چی میخواهد دل تنگ بگو
ناشناس
|
Finland
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
8
اکر در وین گشایشی حد اقلی صورت نگیرد فروپاشی نظم اقتصادی قطعی است میماند نان فقط برای پر کردن شکم و بس.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
1
8
کاخ سفید را حسینیه می کنیم فقط شما یکی صبر کن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
10
انتقام سخت چی شد؟
محسن شکری
|
Japan
|
۰۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
11
فرمول شکست امریکا را به تمام دنیا بدین هر چه زودتر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
8
کم شعار بده،
یاسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
8
2
تیم مذاکره، در برجام فقط عکس گرفتن و وعده گشایش اقتصادی و رونق اقتصادی دادن ،ولی بجاش فقر ، بی ارزش شدن پول ملی و تعطیلی اقتصاد اوردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
5
هر روز بیشتر به بصیرت و درایت حضرت امام پی می برم که در چهل سال پیش چرا فرمودند که نظامیان حق ورود به سیاست را ندارند. دیگر کسی نمی تواند نظرات خود را به مردم دیکته کند.متأسفانه در این میان عده ای که عادت کرده اند به تکرار سخنان کلیشه ای گویا هنوز نمی خواهند باور کنند که زمانه تغییر کرده .مردم واقعیات را دارند می بینند و با تمام وجود لمس می کنند.
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
2
در تیتر اصلی واو وین تایپ نشده لطفا اصلاح شود
با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
7
سردار اگر میدانستید این چفیه چه ارزش والایی دارد به دور گردن نمی انداختید فقط بدان دیگه جواب نخواهید گرفت وقت برداشتن چفیه است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
12
2
شما اصلاح طلبان فمنیست
با نام آزادی دارید مردم رو چپاول می کنید
اهوازی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
4
همچنین تجربه چهل ساله تنور انتخابات را از داغی انداخته .
ارشیو رسانه ها بخصوص صدا وسیما پر است از اهانت به منتخب ملت .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
3
هرکسی را بحر کاری ساختند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
4
با چه زباني بايد به شما گفت در سياست دخالت نكنيد...
غیر قابل نشر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
2
اگه بنابه درس گرفتن باشه شما از انتخابات گذشته باید درس بگیری که مستان قدرت را به شاگردی چه کار؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
6
کاش می گفت منظورش از «مردم» کی هست
راضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
5
2
دولت مردان ما با حضور در مذاکرات برجام مرده به خاک سپرده شده از سوی ملت ایران، از ملت ایران کاهبرداری می کنند عده ای از رجال برای گشت وگذار در اروپا مذاکرات برجام را دوباره علم کردند تا اخرین روزهای دولت در اروپا با ملت ایران بگردند،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
0
3
خانم راضیه چرا از ادامه تحریم ها راضی هستی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
0
5
این منطق یعنی مردم را گرسنه و تحریم زده نگاه داریم تا رای بدهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
0
4
سردار یک بار خودتو توی معرض انتخاب مردم بگذار تا متوجه بشی چقدر از مردم باهات همنظرن
بردیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
0
5
آگهی استخدام : دام پرور ی در حومه تهران نیاز بیک چوپان با سابقه با حقوق مکفی و بیمه دارد ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۸
0
5
فقط اگر هراسی ندارید در خصوص برجام یک انتخابات مردمی بگذارید
gaber
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
0
2
آمریکا با برجام کلاه سرمان میگذارد شماها و بعضی‌ها بی برجام .همه کلاهبرداران ای روزگار کلاهبردار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
0
2
بگذار مردم خود انتخاب کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
0
1
سردار، مردم مردم میکنید ؟ چرا برگزاری رفراندوم نمی کنید ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸
0
0
ای مرگ بیا که زندگی ما را کشت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین