کد خبر: ۷۰۷۱۰۱
تاریخ انتشار : ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵

مسابقات کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا لغو شد

با توجه به شرایط فعلی در هند و برخی دیگر از کشور‌های آسیایی به دلیل شیوع ویروس کرونا، مسابقات کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا لغو شد.
مسابقات کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا لغو شد
آفتاب‌‌نیوز :

طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی با توجه به شرایط فعلی در هند و برخی دیگر از کشور‌های آسیایی به دلیل شیوع ویروس کرونا، مسابقات کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا لغو شد.

اتحادیه جهانی کشتی از تصمیم هیئت رییسه مبنی بر لغو رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا که مقرر شده بود در دهلی پایتخت کشور هند برگزار شود، خبر داد.

در متن اطلاعیه ارسالی آمده است؛ که هیئت رییسه اتحادیه جهانی با توجه به شرایط فعلی در هند و برخی دیگر از کشور‌های آسیایی ناچار به اتخاذ این تصمیم شده است.

هیئت رییسه با توجه به شرایط فعلی تصمیم به لغو این رقابت‌ها گرفته است. هرچند که برگزاری مسابقات بین المللی همواره جزو اهداف اتحادیه جهانی کشتی قرار داشته، اما حفظ سلامت ورزشکاران رده‌های پایه از اصلی‌ترین اولویت‌های این اتحادیه محسوب می‌شود.

بر این اساس فدراسیون کشتی نیز تصمیم گرفت اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در ساوه را با توجه به لغو رقابت‌های آسایی و همچنین مشکوک بودن چند کشتی گیر به ویروس کرونا، تعطیل کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین