کد خبر: ۷۰۷۸۲۰
تاریخ انتشار : ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱

ساکنان بافت‌های فرسوده از این فرصت استفاده کنند

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از نوسازی ۱۹۸ واحد مسکونی استان ایلام با استفاده از تسهیلات بازآفرینی شهری در سال گذشته خبر داد.
ساکنان بافت‌های فرسوده از این فرصت استفاده کنند
آفتاب‌‌نیوز :

«عبدالله بهادری» در گفت و گو با ایسنا ، اظهار کرد: با هدف نوسازی بافتهای فرسوده و مقاوم سازی ساختمان‌ها در برابر حوادث طبیعی، تعداد ۱۹۸ واحد ساختمانی با استفاده از تسهیلات بازآفرینی شهری در سال گذشته(۱۳۹۹) در استان ایلام در قالب ۵۸ پروژه احداث شد.

وی میزان تسهیلات پرداختی سال ۹۹ را در این زمینه در مجموع بالغ بر ۷۹ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت باز آفرینی شهری ایران، خاطر نشان کرد: امسال نیز تاکنون ۷ واحد ساختمانی در قالب ۲ پروژه احداث شده و با استقبال مردم ساکن در محله‌های قدیمی و فرسوده قطعاً این روند با نوسازی تعداد واحدهای بیشتری ادامه خواهد یافت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام افزود: ساکنان بافت‌های فرسوده استان می‌توانند از این ظرفیت جهت بازسازی واحدهای فرسوده خود استفاده کنند و در این زمینه در حال حاضر محدودیتی جهت معرفی از طرف این اداره کل وجود ندارد وجود ندارد.

بهادری تصریح کرد: در استان ایلام نزدیک به ۱۱۶۰ هکتار بافت فرسوده در شهرهای (ایلام، آبدانان، ایوان، دره شهر، ارکواز ملکشاهی، سرابله، مهران، دهلران، چوار، زرنه، لومار، دلگشا، آسمان آباد، بدره) شناسایی شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین