کد خبر: ۷۰۷۸۲۶
تاریخ انتشار : ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹

وعده پاداش ۱۰۰ میلیون تومانی ورزش و جوانان برای مسافران توکیو

مدیرکل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی گفت: هر ورزشکار و مربی که از خراسان رضوی به المپیک و یا پارالمپیک توکیو راه یابد، علاوه بر دریافت پاداش از وزارت ورزش، با حمایت شهرداری مشهد ۱۰۰ میلیون تومان پاداش نیز دریافت خواهدکرد.
وعده پاداش ۱۰۰ میلیون تومانی ورزش و جوانان برای مسافران توکیو
آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در خصوص حمایت اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی اظهار کرد: تمام ورزشکارانی که سهمیه المپیک و پارالمپیک را کسب کرده‌اند از وزارت ورزش حقوق ماهیانه دریافت می‌کنند. در خراسان رضوی نیز اعلام کرده‌ایم ورزشکارانی که نامه انتخاب خود برای مسابقات المپیک و یا پارالمپیک را به اداره کل ورزش استان بیاورند، تا زمان اعزام، ماهیانه دو میلیون تومان حقوق به آنان پرداخت می‌کنیم.

مدیرکل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی افزود: ورزشکارانی که شانس کسب سهمیه داشته باشند و فدراسیون و یا هیات مربوطه این موضوع را به ما اعلام کنند، ماهانه یک میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند. هر ورزشکار و مربی که از خراسان رضوی به المپیک و یا پارالمپیک راه یابد، علاوه بر دریافت پاداش از وزارت ورزش، با حمایت شهرداری مشهد ۱۰۰ میلیون تومان پاداش نیز دریافت خواهدکرد که پیش از اعزام به توکیو این مبلغ پرداخت خواهدشد. در این مدت امکانات مورد نیاز را در اختیار ورزشکارانی که برای المپیک و یا کسب سهمیه المپیک تلاش کرده‌اند، قرار داده‌ایم.

وی در خصوص تعداد ورزشکاران خراسان رضوی که در المپیک و پارالمپیک توکیو حضور خواهندداشت، خاطرنشان کرد: حدود ۱۱ ورزشکار خراسانی سهمیه المپیک و پارالمپیک را کسب و یا در شرف کسب سهمیه هستند. حضور حسن تفتیان در دوومیدانی، پوریا یلی در تیم ملی والیبال، حامد حسین‌زاده در تیم ملی بسکتبال، مجید ناصری در دوچرخه سواری، هادی رضایی و مهدی بابادی تیم ملی والیبال نشسته و حسن عبدی در تیم ملی بسکتبال با ویلچر در توکیو قطعی شده است. صالح فروتن و روزبه ارغوان در تیم ملی بسکتبال شانس حضور در المپیک را دارند و شاهین مهردلان در دوومیدانی و سینا غلامپور در شنا شانس کسب سهمیه المپیک دارند.

فتاحی گفت: تمام فضاهای تمرینی در اختیار این ورزشکاران قرار داده شده است، سالن دوومیدانی و پیست مجموعه کوثر را در اختیار شاهین مهردلان قرار داده‌ایم، تمام امکانات برای حسن تفتیان نیز در تربت حیدریه و مشهد در نظر گرفته شده است، برای سینا غلامپور استخری در مشهد و نیشابور مهیا شده تا تمریناتش را انجام دهد، همچنین هماهنگی‌های لازم صورت گرفته تا در صورت صلاحدید خودش به تهران سفر کند و به همراه سایر اعضای تیم ملی تمریناتش را دنبال کند، سایر ورزشکاران هم در تیم ملی حضور دارند و نیاز به فضای تمرینی در مشهد ندارند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین