کد خبر: ۷۰۸۶۰۷
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار : ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵

ابراهیم رئیسی روز عید فطر اعلام کاندیداتوری می کند

نماینده پیشین مجلس و یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: آقای رئیسی عزم خود را برای ورود به عرصه انتخابات جزم کرده است.
ابراهیم رئیسی روز عید فطر اعلام کاندیداتوری می کند
آفتاب‌‌نیوز :

«سید حسین نقوی حسینی»، نماینده مجلس دهم، در رابطه با حضور ابراهیم رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰گفت: رئیسی عزم خود را برای ورود به عرصه انتخابات جزم کرده است و احتمالا به جهت سیادتشان در روز عید فطر اعلام کاندیداتوری می کنند و روز جمعه هم که روز بزرگی است برای ثبت نام به محل وزارت کشور تشریف می آورند.

او در ادامه در رابطه با اینکه یعنی او اذن رهبری را اخذ کرده است، گفت: وقتی که او اراده برای حضور در صحنه انتخابات را دارد به این معنا است که مقدماتش را فراهم کرده است. مقام معظم رهبری همیشه در گفتگو با داوطلبان فرمودند نفیا و اثباتا در زمینه ‌ورود داوطلبین به عرصه ‌ انتخابات اظهارنظری نمی کنند و همه چیز را به عهده خود فرد گذاشته اند، ولی چون او رییس قوه قضائیه است و منصوب مقام معظم رهبری حتما باید با هماهنگی پا به عرصه انتخابات بگذارند، حتما این هماهنگی صورت گرفته که عزم برای ورود فراهم شده است.

او در پاسخ به این سوال که فکر می کنید با حضور رییسی وضعیت کاندیداهای دیگر چگونه شود، بیان کرد: در جبهه نیروهای انقلابی با آمدن آقای رئیسی یک وحدت و اجماع شکل می گیرد و همه نامزدهایی که حداقل در فهرست نیروهای انقلابی و اصولگرایی و جبهه ولایت مدار حضور دارند به کمک آقای رئیسی خواهند آمد حالا کمک صرفا به معنای انصراف نیست، ممکن است کمک به این شکل باشد که نامزدها کنار او باشند و در عرصه رقابت حضور دو سه نامزد لازم است و اینکه انشاالله همه ۱۵۰ سال زنده باشند و عمر با عزت داشته باشند ولی خوب بالاخره انسان است دیگر همه تخم مرغها را که در یک سبد نمی گذارند، دوم اینکه در مناظره ها و گفتگوها و تبیین مواضع لازم است که افرادی کنار نامزد اصلی باشند و بخشی از این تبیین ها و گفتگوها را آنها انجام دهند تا دولت انقلابی شکل بگیرد.

او مطرح کرد: نیکزاد و جلیلی از چهره های هستند که در انتخابات در کنار آقای رییسی خواهند بود و به او کمک خواهند کرد، آقای نیکزاد نایب رئیس مجلس است و قبلا رئیس ستاد انتخاباتی آقای رئیسی بوده و سابقه خیلی خوبی دارد و وجهه مثبتی که آقای نیکزاد دارد هیچ کدام از این نامزدها ندارند.

نقوی حسینی در پاسخ به این سوال که فکر می کنید که جبهه پایداری بخواهد در کنار اصولگرایان همکاری و ائتلافی را انجام بدهد؟ اظهار کرد: اگر آقای رئیسی نامزد انتخابات شود جبهه پایداری هم به جمع اصولگرایان خواهد پیوست و متحد خواهند شد ولی اگر کسی غیر از آقای رئیسی نامزد انتخابات شود، جبهه پایداری نامزد مستقل خود را خواهد داشت. سعید جلیلی کاندیدا مورد حمایت جبهه پایداری خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۵
سید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
0
2
آفتاب عزیز شما که پخش نمیکنید ، دیگه مشخص شد چه کسی رئیس جمهور آینده ایران خواهد بود.
علی برکت والله .ممنون
عباس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
0
2
مجلس انقلابی رو دیدیم!!!!! انشاالله دولت انقلابی رو هم می بینیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
0
3
مباركه به سلامتى رييس جمهور أينده هم معلوم شد دوستان بر شما بشارت باد كه انگار قرار است يك مدتى در ارامش باشيم چرا كه انگار هر سه قوه همراه و همدل شدند
قلم فرانسه
|
Turkey
|
۱۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
0
2
جناب مستطاب سید حسین نقوی حسینی چنان ذوق زده شده‌اند که مناسب اعیاد را فراموش کرده‌اند! آن عید که افتخار وَ منسوب به سادات می‌باشد «عید سعید غدیر خم» می‌باشد. عید فطر بزرگترین عید جهان اسلام است و گویا در این روز همه‌ی مسلمان‌ها در سراسر جهان میهمان خوان الهی بوده عیدی خویش دریافت می‌کنند!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
0
2
ما مردم میدونستیم میاد ومیدونیم هم
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین