کد خبر: ۷۰۸۸۷۵
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۴

کواکبیان حتما در انتخابات ثبت نام می کند

نماینده حزب مردم سالاری در جبهه اصلاح طلبان ایران گفت: حزب مردم سالاری برنامه جامعی تدوین کرده که 28 اردیبهشت ماه از آن رونمایی می کند.
کواکبیان حتما در انتخابات ثبت نام می کند
آفتاب‌‌نیوز :

آرش حبیبی سخنگو ی حزب مرذمسالاری اظهار کرد: اساس آمدن مصطفی کواکبیان برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، تکلیفی بود که نوزدهمین کنگره حزب مردم سالاری بر عهده ایشان گذاشت. کنگره پیشنهاد داد که ایشان برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کند. برای این موضوع ادله زیادی وجود داشت که به اتفاق آرا نیز رای آورد.

وی ادامه داد: چون عضو جبهه اصلاح طلبان ایران هم بودیم خود را مکلف به تصمیم گیری در راستای تصمیم جبهه ای کردیم. بر این اساس احزاب مختلفی ایشان را معرفی کردند که در جمع 14 کاندیدای جبهه اصلاحات قرار گرفت.

این عضو حزب مردم سالاری افزود: ما پذیرفتیم و تعهد دادیم که در یک کار گروهی فعالیت انتخاباتی انجام دهیم و هم راستای جبهه تصمیم گیری کنیم. جبهه تصمیم گرفته است تا کاندیدای نهایی خود را پس از پایان دوران انتخاباتی معرفی کند.

حبیبی سپس گفت: کواکبیان برنامه های را هم در مجمع عممومی جبهه اصلاح طلبان ایران ارائه کرد. بر اساس تصمیم کنگره حزب، انتخاب او در جبهه اصلاحات به عنوان یکی از 14 کاندیدای پیشنهادی، سابقه نمایندگی، دانشگاهی ، رسانه ای و دعوت برخی بزرگان تصمیم بر این شد که کواکبیان حتما در انتخابات ثبت نام کند.

وی در پایان گفت: حزب مردم سالاری برنامه جامعی تدوین کرده که 28 اردیبهشت ماه از آن رونمایی می کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین