کد خبر: ۷۰۹۱۱۱
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۹

احمدی‌نژاد چه اطلاعات ویژه‌ای دارد که نظام را تهدید می‌کند؟

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: این که گفته می شود احمدی نژاد اطلاعات ویژه ای دارد، من معتقدم نظام ما از این مراحل عبور کرده است. دیگر چی هست؟ فراتر از قتلهای زنجیره ای و سایر مسایل چه داریم؟
احمدی‌نژاد چه اطلاعات ویژه‌ای دارد که نظام را تهدید می‌کند؟
آفتاب‌‌نیوز :

غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران در یک نشست مجازی گفت:‌ ویژگی های شخصی احمدی نژاد را از نزدیک نمی شناسم و نمی توانم قضاوت کنم. این که در انتخابات باید چه کرد؟ اگر انتخابات شفاف برگزار شود و ضوابط برای همه یکسان باشد دچار این محذورات نمی شویم. درباره انتخابات سیاست نظام درست است و می پسندم که کسی اگر در جمهوری اسلامی دو دور رئیس جمهور شد و رای گرفت، دیگر گفته شود نمی تواند بیاید. این را شاید قانون یا شورای نگهبان باید بگوید. اگر کاری می خواسته در دو دور کرده است.

وی گفت: این را قبلا درباره مرحوم هاشمی و آقای خاتمی داشتیم. نظر نظام این است که برای دور سوم برای کسی که دو دور رئیس جمهور بوده، نیابد. بعد هم نوبت به دیگران برسد و گردش نخبگانی شود. این باید شفاف برای همه اعلام شود تا دچار محذورات نشوند.

دبیرکل حزب کارگزاران گفت:‌ این که گفته می شود احمدی نژاد رای دارد، یک وقتی آدم احساس می کند و شاید اینطوری نباشد ولی فکر می کنیم انگار مجموعه ای می خواهند اپوزیسیون گلخانه ای درست کنند. به او مجوز می دهند تا حرف هایی بزند و میدان می دهند. کسانی دیگری را درباره کمتر از اینها نمی گذارند. اگر برای همه یکسان باشد معتقد نیستم چنین سبد رایی در جامعه وجود دارد. او مدتی مدیریت کردند و کارهای مثبتی را هم برای عده ای کردند که شاید به صورت ظاهری برای عده ای خوب بوده است. خداوند شهید رجایی را رحمت کند که طرح شهید رجایی را در برخی روستاها برای پیرمردها برد.

کرباسچی گفت:‌واقعیت این است که اگر میدانی و مصونیتی که به او داده می شود، فرضا به همین آقای زیباکلام بدهند و بگویند بروید در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کنید. خیلی از حرفهایی که آقای زیباکلام می زند و می ترسد از دهان آقای احمدی نژاد بیرون می آید و کسی کاری با او ندارد. به نظر می رسد این اپوزیسیون گلخانه ای است که می شود درست کرد که دیگران رنگ ببازند و خیلی اپوزیسیون یاغی در جامعه رنگی نداشته باشد.

کرباسچی گفت:‌این که گفته می شود احمدی نژاد اطلاعات ویژه ای دارد، من معتقدم نظام ما از این مراحل عبور کرده است. دیگر چی هست؟ فراتر از قتلهای زنجیره ای و سایر مسایل چه داریم؟ نظام از آنها عبور کرده است. در مردم روحیه ای وجود دارد که از آدمهایی که خود را قلدر نشان می دهند و سینه سپر می کنند خوششان می آید. این در قالب چپ یا راست، اصولگرا یا اصلاح طلب باشد مردم دوست دارند.

وی گفت: اگر در انتخابات برای کسانی که محدودیت ایجاد کرده اند، مانند اقای خاتمی یا کسانی که در حصر هستند، فضای حضور و آزادی بدهیم، دیگر فکر نمی کنم از آقای احمدی نژاد استقبال شود یا او جلوه کند. معتقدم به همه آزادی دهیم و نظام قوی تر ازآن است که با این تجمعات مشکلی پیش بیاید دیگر این چنین آقای احمدی نژاد جلوه ای ندارد.

دبیرکل حزب سازندگی گفت:‌مسئله روشن است و پیچیده نیست. آقای احمدی نژاد در بی پروا حرف زدن و دروغ و راست حرف زدن و رطب و یابس و خلاف واقع گفتن، جاذبه عمومی دارد. عده ای را جذب می کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
انتشار یافته: ۶
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
3
10
هرکسی برای هر تعداد دوره که بخواد میتونه کاندید بشه این ملت هستند که باید انتخاب کنند...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
2
0
طلا که پاک است چه منتش به خاک است! اگر
وکیل
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
0
0
قانون ملاکه و منعی برای حضور مجدد بعد از یک دوره فاصله نگذاشته و اصلا همین لزوم یک دوره فاصله یعنی جواز حضور مجدد پس از آن .چه هاشمی باشه چه احمدی نژاد و چه خاتمی. پس رویه خلاف قانون احدی را به هر دلیل یا علتی توجیه نکنیم. البته منظورم قبول تفسیر غلط از قانون نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
0
0
داره پیشنهاد قانون گذاری می ده ولی نمی دونه که شرایط کاندیدای رئیس جمهوری در یکی از اصول قانون اساسی بیان شده و کسی حق تغییر را نداره مگر با رفراندوم.
بنده هم امیدوارم آقای خاتمی هم کاندیدا شود ...
پیداست شما و برخی اصولگرایان و اصلاح طلبان روی کاندیدای خاصی هم نظر شدید... بهر حال سفره ای پهن شده و بهتره با هم بخورید ...
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
0
2
احمدی نژاد چه اطلاعات ویژه ای داره!!!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
0
0
به نظر من آقای خاتمی حال حوصله خودش رو هم نداره
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین