کد خبر: ۷۰۹۱۸۱
تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱
مسؤول انگلیسی دو طرف را به آرامش دعوت کرد

لغو پروازهای خطوط هوایی انگلیس به تل‌آویو

در پی تنش‌های اخیر در اراضی اشغالی، خطوط هوایی انگلیس پروازهای خود از تل‌آویو و به مقصد آن را لغو کرد، یکی از مسؤولان امور خاورمیانه این کشور نیز از دو طرف خواست گامی به عقب بردارند.
لغو پروازهای خطوط هوایی انگلیس به تل‌آویو
آفتاب‌‌نیوز :

در پی بالا گرفتن تنش‌ها در اراضی اشغالی، خطوط هوایی انگلیس امروز (پنج‌شنبه) تمامی پروازهای خود از و به مقصد تل‌آویو را لغو کرد.

به گزارش سایت خبری العین، این خطوط هوایی اعلام کرد: سلامت و امنیت همکاران و پیمان‌کاران‌مان در اولویت است و ما همچنان شرایط را از نزدیک کنترل می‌کنیم.

همچنین جیمز کلیفرلی، وزیر مشاور انگلیس در امور خاورمیانه و شمال آفریقا تنش‌ فعلی در اراضی اشغالی را وحشتناک توصیف کرده و از دو طرف فلسطینی و اسرائیلی خواست از لبه پرتگاه عقب برگردند.

کلیفرلی اظهار کرد: مهم است که دو طرف گامی به عقب بردارند، ما شاهد سطح بی‌سابقه‌ای از حملات راکتی به "اسرائیل" هستیم و می‌خواهیم این حملات متوقف شوند.

تنش نظامی میان غزه و اراضی اشغالی طی چند روز گذشته بالا گرفته و رژیم صهیونیستی منطقه تحت محاصره نوار غزه را هدف بمباران‌ها و حملات هوایی خود قرار داد، در مقابل نوار غزه نیز حملات موشکی بی‌سابقه‌ای را علیه عمق اراضی اشغالی آغاز کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین