کد خبر: ۷۰۹۸۰۳
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۴

وزیر احمدی‌نژادی، رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی شد

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی با صدور بیانیه‌ای علی نیکزاد را بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی خود منصوب کرد. در این بیانیه آمده است: با عنایت به سوابق، تجارب ارزشمند، شایستگی‌ها و توانمندی‌های علمی و اجرایی جنابعالی، بدینوسیله به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی اینجانب منصوب می‌شوید. امید است سرانجام کار، رضایت خداوند متعال و گره‌گشایی از مشکلات مردم باشد.
وزیر احمدی‌نژادی،  رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی شد
آفتاب‌‌نیوز :

حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی با صدور بیانیه‌ای علی نیکزاد را بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی خود منصوب کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

به برادر گرانقدر جناب آقای مهندس علی نیکزاد

با سلام و تحیت؛

با عنایت به سوابق، تجارب ارزشمند، شایستگی‌ها و توانمندی‌های علمی و اجرایی جنابعالی، بدینوسیله به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی اینجانب منصوب می‌شوید.

از شما و همه‌ی همراهان عزیز فعال در ستادها انتظار دارم با اتخاذ رویکردها و سیاست‌های ذیل نمونه‌ای از فعالیت انتخاباتی سالم، مردمی و الگو را پایه‌ریزی و سازماندهی نمائید:

پایبندی به اصول اخلاق اسلامی و رعایت قانون در تمامی مراحل انتخابات تبیین و بسط گفتمان کار و کرامت در فضای عمومی جامعه، استفاده فراگیر از نیروهای مؤمن، بانشاط، توانمند، جوان و خوش‌نام مردمی،تلاش جهت ایجاد وحدت گفتمانی و عملی میان همه دل‌بستگان به نظام فارغ از اختلاف سلیقه‌هاحفظ آرامش و پرهیز از تنش و هرگونه سیاه‌نمایی و تخریب نامزدهای دیگراستفاده از نظرات و رهنمودهای علما، فرهیختگان و نخبگان علمی، فرهنگی ملی و استانی،مراقبت جدی بر عدم استفاده از بیت‌المال و اموال عمومی پرهیز از اسراف و تبذیر در تبلیغات انتخاباتی و استفاده از روش‌های نوین، ابتکاری و کم‌هزینه،حفظ و رعایت احترام، کرامت و حقوق مردم در تمامی اقدامات و برنامه‌های انتخاباتی استفاده از فرصت فعالیت انتخاباتی بعنوان عملی عبادی، مخلصانه و تعالی‌بخش برای فعالین و اعضای ستادها

امید است سرانجام کار، رضایت خداوند متعال و گره‌گشایی از مشکلات مردم باشد؛ توفیق شما را در این مسیر از حضرت حق خواستارم.

سیدابراهیم رئیسی

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
انتشار یافته: ۵
اشنا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
0
0
من نیکزاد رو نمی شناسم ولی باید غرب گرایان در ایران قدرت رو از دست بدهند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
8
0
من می خواستم اگر احمدی نژاد نیامد رای ندهم ولی حالا اگر نیامد به همین آقای رییسی که یک وزیر ایشان را انتخاب کرده به رییسی رای می دهم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
0
7
سالی که نکوست از بهارش پیداست!
از همین انتساب باید فهمید که امید به اصلاح امور در کشور سرابی بیش نیست. بهترین شرایط قابل تصور ، شرایط دوره معجزه هزاره سوم است.
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۸:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
0
6
سیاست عرصه واقعیات است آ قای رئیسی در کنار قابلیت اما در صحنه بین الملل موجب انزوای بیشتر کشور خواهد شد حقیقت را بپذیریم ما در روابط بین الملل دچار گرفتاری هستیم بر آن اضافه نکنیم .
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۱:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
شما پیشگو هستین از کجا می دونید
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین