کد خبر: ۷۰۹۹۰۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹
چرا نمی پرسید چرا؟!

افسوس برای پایان ضربان یک مجری جوان/ انتقاد از وزارت بهداشت

تهیه کننده برنامه «ضربان» که از درگذشت مجری کارشناس جوان این برنامه در پی ابتلاء به کرونا به شدت متاثر است، از قرار ناتمامی سخن گفت که هرگز به آنتن نرسید.
افسوس برای پایان ضربان یک مجری جوان/ انتقاد از وزارت بهداشت
آفتاب‌‌نیوز :

مسعود بانصیری ـ تهیه کننده برنامه «ضربان» ـ در گفت و گویی با ایسنا ضمن ابراز تاسف از درگذشت امیر نظری ـ مجری کارشناس جوان این برنامه ـ بر اثر کرونا، نسبت به عملکرد وزارت بهداشت درخصوص تاخیر در واکسیناسیون جامعه پزشکان، انتقادهایی را مطرح کرد.

این تهیه کننده در این زمینه گفت: مردم ایران باید از وزارت بهداشت سوال کنند که چرا این اتفاق افتاده است؟! چرا تمام آرزوهای خانواده ها در یک شب بر باد می رود؟! چقدر طول می کشد تا یک دکتر نظری به دنیا بیاید و درس بخواند. پدر مادرها چقدر باید زمان بگذارند تا یک دکتر نظری تربیت کنند.

او با اشاره به ویژگی های اخلاقی و حرفه ای امیر نظری، گفت: ایشان هم متعهد، هم باسواد و هم خیلی مبادی آداب بودند. چرا وزارت بهداشت باید مسبب اصلی این اتفاق باشد. متاسفانه سایتی طراحی کرده است که آدم متوجه می شود کسانی که در این وزارتخانه هستند مدیریتشان در حد چرخاندن یک کانکس تبلیغاتی هم نیست. اگر توانستید در آن سایت ثبت نام کنید! فکر پیرمرد پیرزن های بیچاره را نکرده اند؟ اگر مدعی عزت اسلامی هستید اینجا خودشان را نشان می دهد. به خودتان بیایید. متاسفانه پا به پای کشورهای جنگ زده در موضوع واکسیناسیون عمل می کنیم!

بانصیری تاکید کرد: اگر ۱۰ روز ـ یک ماه زودتر واکسیناسیون جامعه پزشکان را شروع می کردند، ایشان به کرونا مبتلا نمی شد.

این تهیه کننده درباره ی امیر نظری که آخرین اجرایش در تلویزیون به ۱۹ فرودین ماه برمی گشت، درباره اینکه آیا جایگزینی برای اجرای این مجری کارشناس وجود خواهد داشت؟ گفت: برنامه ضربان سه مجری کارشناس داشت. خانم دکتر فرهی، آقای دکتر بابک حسن زاده و آقای دکتر بابک نظری بودند. آقای نظری فقط پنج شنبه ها اجرا داشتند به واسطه کار دیگری که داشتند. اواخر فروردین ماه بود که تست کرونایشان مثبت شد. در بیمارستان و در آی سی یو بودند. قرار بود پنجشنبه هفته قبل که عید فطر بود برای اجرا به برنامه برگردند. اما برنامه به دلیل ویژه برنامه عیر فطر تعطیل شد و این اتفاق افتاد.

بانصیری در پایان گفت: خانم دکتر فرهی قرار است از این هفته به جای دکتر نظری برنامه را اجرا کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
0
2
وقتی مسئله کرونا و خرید واکسن را سیاسی کردند و در مجلس شورای اسلامی عده ای که از دانش و خرد و علم بهره ای نبرده بودندبا دلایل واهی و احمقانه ای مانند تزریق تراشه جاسوسی همراه با واکسن و یا عقیم نمودن مردم و دلایلی از ابن قبیل علم مخالفت با خرید واکسن را برافراشتند. متأسفانه مسئولین وزارت بهداشت هم گویی رسالت خود را به عنوان تنها مرجع علمی فراموش کرده و مصلحت را بر علم ترجیح دادند.و با رفتارهای ضد و نقیض خود موجهای کرونا را گسترش دادند.متأسفانه در این میان کسانی بودند که باحمایت از تجمعات مناسبتی همه دستاوردها را به یکباره به هدر می دادند و البته مدیران بهداشت هم با محافظه کاری با آنان همراهی می کردند.مردم هرگز کسانی را که با اهمال و مماشات با مسئله کرونا برخورد کردند وباعث گرفتن جان بسیاری از مردم و نخبگان و فرهیختگان این کشور شد فراموش نمی کنند و نمی بخشند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
0
2
من هم افسوس میخورم برای هم این فرد مورد نظر و هم برای همه هم وطنان عزیزی که جانشون رو از دست دادن و هم خانواده اونها بعضی فرزندشون رو از دست دادن بعضی پدر یا مادر خانواده اما متاسفانه فقط مرگ یک عده انگار ضایعه میباشد و هیچوقت خانواده های دیگران دیده نمیشوند چون هنرمند نیستن یا شاید گفت خوب بی هنرند ...بگذریم همه ما از فضای جامعه با خبریم میدونیم به خصوص بخش درمان با چه مشکلاتی روبروست چندتا از بهترین پزشکاهامون و پرستارهای خط مقدم رو از دست دادیم برای چندتاشون افسوس خوردیم اسم چند تای اونا رو بلدین من نمیگم برای اون مجری عزیز افسوس نخوریم اما این مساله برای همه هست چقدر همین هم وطنان به حرفای وزیر گوش دادن سفر نرفتن مراسم نرفتن عروسی وغیره نگرفتن چند تای همین بستریها از همین افراد میباشد چندتا از قربانیها از همین افراد میباشد پس افسوس برما که گوش نمیکنیم افسوس بر ما که عبرت پذیر نیستیم چرا همیشه میگردیم دنبال سری تا هرچی چاسه وکوزه هست رو بزنیم توی اون چرا یک نیم نگاهی به سر خودمون هم نمیکنیم از همه مقصر تر خودمانیم
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین