کد خبر: ۷۱۰۰۰۷
تاریخ انتشار : ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
تبلیغات
بعضی از پزشکان با عضویت در سایت‎‌های مخصوصی، چون دکتریاب، پذیرش ۲۴ و ارائه مشاوره و خدمات مختلف از ایجاد شلوغی و حضور طولانی مدت در مطب جلوگیری به عمل آورده و موجبات راحتی بیماران را فراهم نموده‎‌اند.
آفتاب‌‌نیوز :

بسیاری از افراد برای نوبت دهی پزشکان دچار مشکلات متعددی شده، وقت و هزینه زیادی برای مراجعه به پزشک صرف می‌کنند این در حالی است که با استفاده از دنیای اینترنت می‌توانند این کار را به نحو به روزتر و با صرفه‎‌تری انجام دهند. در واقع با استفاده از سایت‎‌های نوبت دهی می‌توان کار‌های خود را با برنامه پیش برد و از به هم ریختگی در کار‌ها که ناشی از رفت و آمد به مطب و ماندن در آن‌جا جهت گرفتن نوبت و ... است، جلوگیری به عمل آورد. در واقع بعضی از پزشکان با عضویت در سایت‎‌های مخصوصی، چون دکتریاب، پذیرش ۲۴ و ارائه مشاوره و خدمات مختلف از ایجاد شلوغی و حضور طولانی مدت در مطب جلوگیری به عمل آورده و موجبات راحتی بیماران را فراهم نموده‎‌اند. چرا که این سایت‎‌ها به صورت تخصصی و منظمی به نوبت دهی پزشکان پرداخته و افراد به خوبی جهت مراجعه حضوری یا مشاوره غیرحضوری راهنمایی می‌کنند.

در سال‎‌های اخیر خصوصاً با ورود ویروس کرونا به کشور شاهد رونق گرفتن بازار اینترنتی و خرید‌های آنلاین بودیم به گونه‎‌ای که بسیاری از افراد برای حضور کمتر در جامعه روش‎‌های غیرحضوری را اتخاذ نموده‎ و از این فضا استفاده‎‌ی بهینه‎‌ای درجهت سهولت بیشتر در خرید و حفظ سلامتی خود می‎‌کنند. با توجه به استقبال خوبی که از این روش خرید و انجام خدمات شد، بسیاری از پزشکان کشور نیز برای حضور حداقلی بیماران در مراکز مختلف و عدم ایجاد مشکلات متعدد تصمیم به راه‌اندازی وبسایت اینترنتی جهت نوبت دهی به صورت آنلاین نمودند. در این روش نوبت دهی پزشکان افراد متقاضی هر نوع تخصصی به یکی از وبسایت‎‌های معتبر اینترنتی، چون دکتریاب مراجعه نموده و از طریق دستورالعمل‎‌های ذکر شده به نوبت دهی آنلاین برای ویزیت حضوری و یا مشاوره توسط پزشک به صورت غیر حضوری می‎‌پردازند.

هدف از راه اندازی وبسایت‎ نوبت دهی دکتریاب

اگر چه با کاهش حضور در مراکز متعدد درمانی که محل رفت و آمد افراد هستند با کاهش ارقام ابتلا به کرونا رو به رو خواهیم بود، اما هدف از راه اندازی وبسایت دکتریاب تنها کمک به کاهش ارقام ابتلا به کرونا نیست بلکه هدف، ایجاد سهولت بیشتر در بیماران و همراهان آن‌‎ها و ایجاد ترافیک کمتر در جامعه و صرفه جویی در وقت و هزینه می‎‌باشد.

مزایای نوبت دهی آنلاین دکتریاب

در نوبت دهی آنلاین نسبت به مراجعات حضوری همواره با مزایای متعددی روبه رو هستیم که می‌توانند در بهبود عملکرد ما در انجام کار‌ها و پیش بردن آن‎‌ها با دنیای مدرن مؤثر واقع شوند. از این رو جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان به معرفی بعضی از مزایای این روش نوبت دهی پزشکان پرداخته‌ایم.

سایت نوبت دهی اینترنتی پزشکان کشور | دکتریاب

امکان نوبت دهی ۲۴ ساعته؛ همه‎‌ی ما در طول روز درگیر کار‌های متعددی هستیم. این کار‌ها گاهی اوقات به قدری پیچیده و وقت‌گیر هستند که در کل روز فرصتی برای رسیدگی به امور مختلفی، چون نوبت گرفتن از پزشکان باقی نمی‎‌ماند. اما با استفاده از سامانه نوبت دهی اینترنتی دکتر کلیه‎‌ی افراد بدون نیاز پارتی می‌توانند به راحتی از میان پزشکان متنوع با تخصص‎‌های مختلف، در هر ساعت از شبانه روز نوبت گرفته و در زمان اعلام شده به مطب مراجعه نمایند.

پیدا کردن آدرس و شماره پزشک و یا مطب به راحتی؛ گاهی پیدا کردن آدرس و یا شماره تلفن مطب به کار دشواری تبدیل شده و نیازمند صرف وقت می‎‌باشد. این در حالی است که در روش اینترنتی نوبت دهی پزشکان، کلیه‌‎ی اطلاعات اعم از شماره تلفن و آدرس مطب آورده شده و افراد متقاضی، پس از پذیرش نوبت به صورت آنلاین از سامانه‎‌ی دکتر یاب می‌توانند از طریق آدرس ذکر شده در زمان اعلام شده به مطب مراجعه نمایند.

استفاده از نظر کاربران؛ نکته‎‌ی مثبت دیگری که در خصوص این سایت‌ها وجود دارد این است که بیماران بعد از مراجعه به مطب و استفاده از خدمات دکتر می‌توانند در هر زمان که دوست داشتند به ارائه‎‌ی نظرات خود در صفحه‎‌ی مربوط به آن پزشک بپردازند تا کلیه‎‌ی مخاطبان سایت دکتر یاب و افرادی که قصد ویزیت شدن از آن دکتر را دارند متوجه مهارت، تجربه و تسلط پزشک شوند تا اطمینان بیشتری برای تصمیم‌گیری در خصوص ویزیت یا عدم ویزیت توسط کسب کرده و تردید‌ها را کنار بزنند.

نوبت گیری راحت؛ در نوبت گیری‎‌های تلفنی معمولاً افراد دقایق زیادی را می‎‌بایست صرف زنگ زدن به مطب پزشک کنند که در این صورت هم منشی و هم خود بیماران از زنگ زدن مداوم برای نوبت دهی پزشکان کلافه خواهند شد. اما در نوبت دهی آنلاین، وقت‌‎های خالی پزشک و ساعاتی که پذیرش دارد در سایت دکتریاب گذاشته شده و بیماران با مراجعه به سایت در کمال آرامش و در نظر گرفتن برنامه‎‌های مختلف خود می‌توانند ساعت یا روز مناسبی را جهت مراجعه حضوری به مطب برگزینند. از طرف دیگر بسیاری از افراد برای انجام دوره‎‌های درمانی خود تمایل به استفاده از خدمات پزشکان سایر شهر‌ها دارند. با توجه به این موضوع مسلماً رفت و آمد چندباره برای پذیرش نوبت کار دشواری خواهد بود. با نوبت دهی اینترنتی دکتر یاب کلیه‎‌ی افراد می‌توانند به راحتی در هر شهری که مدنظر دارند با ذکر نام و شماره ملی و شماره تماس بیمار به پذیرش نوبت اقدام نمایند.

سایت نوبت دهی اینترنتی پزشکان کشور | دکتریاب

کدام سایت را برای نوبت دهی دکتر انتخاب نماییم؟

همان طور که می‌دانید با جست و جو در اینترنت با وبسایت‎‌های مختلف و متفاوتی رو به رو خواهید شد که هر یک با ارائه خدمات مختلف سعی در جلب رضایت کاربران دارند. اما توصیه می‌شود که از میان این سایت‎‌ها، گزینه‎‌ای که از خدمات بهتری برخوردار بوده و نظر کاربران آن در خصوص خدمات و یا پزشکان موجود در سایت مساعد‎‌تر است و همچنین طریقه‎‌ی نوبت دهی آن آسان‌تر و بهتر است را انتخاب نموده و برای مشکلات متعدد خود از آن سامانه استفاده نمایید. از جمله خدمات سایت‎‌های نوبت دهی پزشکان می‌توان به معرفی پزشکان متنوع در تمامی شهرها، نوبت ۲۴ ساعته، مشاوره تلفنی و... اشاره نمود.

برای استفاده از خدمات و مزایای سایت‎‌های نوبت دهی اینترنتی می‌توانید به سایت دکتریاب مراجعه نموده و از میان پزشکان متنوع و متعدد یکی را بر اساس نظرات کاربران، برای پذیرش نوبت به دلخواه بر گزینید. دکتریاب از جمله رتبه‌های برتر سایت گوگل بوده که با دسته بندی مناسب پزشکان خود و ارائه‎‌ی خدماتی، چون امکان پذیرش نوبت به صورت ۲۴ ساعته و مشاوره تلفنی پزشکی و امکان پرسش و پاسخ با پزشک در این زمینه به فعالیت می‎‌پردازد. برای ارتباط با این سایت و پذیرش نوبت می‌توانید به آدرس https://doctor-yab.ir مراجعه نمایید.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین