کد خبر: ۷۱۰۲۶۴
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۵
محمود احمدی نژاد اخیرا در جمع هواداران خود به ادعای عبدالرضا داوری مشاور پیشین خود که گفته بود احمدی نژاد واکسن کرونا تزریق کرده، اشاره کرد و گفت: این هم برای شما بگویم در یک جلسه ای سوال کردند من گفتم اینکه اوضاع کرونا بهم ریخته و تصمیمی گرفته نمی شود برای است که خود این مسوولین واکسن زده اند و خیالشون راحت است.
آفتاب‌‌نیوز :

احمدی‌نژاد گفت: نمی‌گویم مسوولان واکسن از چه جنسی زده اند اینها برای اینکه حرف من را خراب کنند گفتند احمدی نژاد رفته خانه کسی و آنجا یواشکی واکسن زده است.

محمود احمدی نژاد اخیرا در جمع هواداران خود به ادعای عبدالرضا داوری مشاور پیشین خود که گفته بود احمدی نژاد واکسن کرونا تزریق کرده، اشاره کرد و گفت: این هم برای شما بگویم در یک جلسه ای سوال کردند من گفتم اینکه اوضاع کرونا بهم ریخته و تصمیمی گرفته نمی شود برای است که خود این مسوولین واکسن زده اند و خیالشون راحت است. بعد گفتم حال نمی‌گوییم واکسن از چه جنسی زده اند اینها برای اینکه حرف من را خراب کنند گفتند احمدی نژاد رفته خانه کسی و آنجا یواشکی واکسن زده است و ۳۰ میلیون هم هزینه کرده است گفتم {...} ( صحبتی که ذکر آن در شان خبرگزاری نیست)

او در ادامه گفت: من به شما بگویم بخدا پیشنهاد تزریق واکسن داده شد و آن هم با اصرار اما گفتم خون من از خون مردم رنگین تر نیست تا ۸۵ میلیون نفر واکسن نزنند من واکسن نمی‌زنم.

این صحبت‌های احمدی‌نژاد یادآور جمله‌ای بود که میرحسین موسوی در مناظره با او به زبان آورد «ادب مرد به ز دولت اوست»

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین