کد خبر: ۷۱۰۳۲۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۰
قیمت دلار در بازار آزاد امروز بالا رفت و به ۲۲،۸۸۰ (بیست و دو هزار و هشتصد و هشتاد) تومان رسید. طلا هم گران شد.
آفتاب‌‌نیوز :

قیمت طلا امروز در بازار با رشد همراه شد؛ در مقابل سکه و دلار ارزان شدند.

قیمت اونس طلا امروز

هر اونس طلا، امروز به ۱،۸۸۱ (یک هزار و هشتصد و هشتاد و یک) رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۳۹ درصدی داشته است.

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با افزایش ۰.۴۲ درصدی، از ۱،۰۱۹،۳۰۰ (یک میلیون و نوزده هزار و سیصد) تومان به ۱،۰۲۳،۷۰۰ (یک میلیون و بیست و سه هزار و هفتصد) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز

در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به ۲ روز پیش، با ۱۷۰۰۰ تومان افزایش، ۴،۴۳۲،۰۰۰ (چهار میلیون و چهارصد و سی و دو هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ دلار در بازار آزاد

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۲،۸۸۰ (بیست و دو هزار و هشتصد و هشتاد) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۰.۲۲ درصدی داشته است.

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)

درهم امارات (حواله) امروز با کاهش ۱.۰۱ درصدی، از ۶،۳۱۰ (شش هزار و سیصد و ده) تومان به ۶،۲۴۷ (شش هزار و دویست و چهل و هفت) تومان رسید.

قیمت سکه امامی امروز

قیمت سکه امامی به ۱۰,۰۹۰,۰۰۰ (ده میلیون و نود هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۰.۱ درصدی داشته است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۱
1
1
بالارفتن قیمت دلار موقتی است.دلار در هفته آینده یا حداکثرهفته بعدآن ریزش بسیار شدیدی را تجربه خواهد کرد که بی سابقه بوده است.مذاکرات برجام به مرحله نهایی رسیده است وتوافق بر سر اکثریت جزئیات نیز حاصل شده است.جهت توافق بر سرچند موضوع جزئی که توافق نهایی بخاطر آنها انجام نشده بودقرار شده دیپلماتها به خانه برگردند ونظر نهایی کشورها را برسر این چند موضوع جزئی را درهفته نهایی با خود به وین بیاورند و متن نهایی تنظیم و امضا شود لذا نوسانات قیمت دلار که ناشی از اخبار مذاکرات وین است در هفته دیگر یا نهایتا حداکثر تادوهفته دیگر با به امضا رسیدن توافق نامه به پایان می رسد وموجب سقوط شدید دلار می شود.کسانی که به امید به نتیجه نرسیدن توافق وبالارفتن قیمت دلار نسبت به نگهداری دلار های خود اقدام کنندضرر بسیار سنگینی را تجربه خواهند کرد که قابل جبران نخواهدبود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین