کد خبر: ۷۱۲۱۳۳
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۳
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه‌ای با عنوان "اجماع برای جمهور" نوشت: بیایید دلخوری‌ها را کنار بگذاریم و تنها به آینده‌ فکر کنیم، در لحظه‌ای تاریخی ایستاده‌ایم که نباید قهر کنیم و یکدیگر را تنها بگذاریم.
آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی ستاد محسن مهرعلیزاده، این نامزدی انتخابات ریاست جمهوری روز پنجشنبه در بیانیه شماره ۲ خود اظهار کرد: شرایط پیش آمده در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و ناامیدی که بر فضای سیاسی جامعه حاکم شده است، نتیجه بی‌‎توجهی به خواست مردم و البته اتفاقات ناگوار گذشته‌ای است که ریشه در همین نگاه دارد.

مهرعلیزاده اضافه کرد: امروز جریان تحول‎‌خواه کشور اعم از نیروهای اصلاح‌طلب، اصولگرا و مستقل که به رویکرد شورای نگهبان در احراز صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری اعتراض دارند به درستی معتقدند، دایره انتخاب برای مردم کوچکتر شده است. حال با نگاه به آینده و با توجه به شرایط کشور، باید آگاهانه تصمیم گرفت تا در پیشگاه وجدان عمومی جامعه سربلند باشیم.

وی با بیان اینکه معتقدم ملت شریف ایران هرگاه امیدوار پا به عرصه‌ای نهاده‌اند، به لطف الهی پیروز از آن خارج شده‌اند، اظهار داشت: امروز هم وظیفه همه ما فعالان عرصه سیاست این است که امید به تغییر شرایط موجود را در دل جامعه زنده نگه داریم که به گمان بسیاری جز این اگر کنیم، بازی در زمین رقیب است.

رییس‌جمهور همه مردم ایران خواهم بود
این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه من برای ایجاد تغییر و تحول در وضعیت مُلک و ملت به کمک تمام نیروهای تحول‎‌خواه و دوست‎دار وطن نیاز دارم، تصریح کرد: با صدایی رسا اعلام می‌‎کنم در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری قطعا از تجربیات همه آنهایی که به اصول اصلاح‌‎طلبی معتقدند بهره خواهم برد.

وی ادامه داد: دولت من از بدنه کار آزموده جریان اصلاحات و البته اصولگرایان معتقد به اصلاحات تشکیل می‌شود. دولت سوم خاتمی؛ باید با تکیه بر خواست جامعه مدنی با توجه به مطالبات مردم با مشورت روشنفکران و متخصصان امر تشکیل شود.

مهرعلیزاده با تاکید بر اینکه قول می‌دهم در صورت انتخاب، رئیس‌جمهور همه مردم ایران با هر زبان، مذهب و تفکری باشم، خاطرنشان کرد: باور دارم برای برون رفت از شرایط فعلی تنها راهکار عملی، توجه ویژه به خواست همه مردم است و هیچ چیز به اندازه رضایت جامعه با ایجاد تغییر و تحول در شرایط پیچیده و دردناک زندگی امروز نمی‌تواند ما را از این گذرگاه خطرناک به سلامت عبور دهد.

نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه همه می‌دانیم با نگاه از گذر تاریخ به تصمیمات گذشته‎‌مان، به این نتیجه می‌رسیم که ای کاش می‌توانستیم زمان را به عقب برگردانیم تا تصمیم بهتری بگیریم، ابراز داشت: امروز برای من و شما تکرار تجربه انتخابات سال ۸۴ است، ما در آن زمان نیاموخته بودیم که کنش سیاسی صحیح تا چه اندازه می‌تواند در سرنوشت کشور تاثیر بگذارد! به راستی "سهم من از دموکراسی تنها یک برگ رای" بود و حالا هم هر آنچه تصمیم می‌گیریم، آیندگانی خواهند بود که ما را قضاوت کنند.

دلخوری‌ها را کنار بگذاریم
وی ادامه داد: من با ایمان به نیروی تحول‌خواه یکایک شما مردم بزرگ ایران پا به عرصه انتخابات گذاشته‌‎ام. برای برافراشتن پرچم جمهوریت و مردم سالاری، برای اجرای بدون تنازل قانون اساسی، برای وحدت میان تمام نیروهای فعال در عرصه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، برای خروج از بحران بی عدالتی گسترده در امور، برای حرکت در مسیر عقلانی با جهان، برای بهبود شرایط اقتصادی، برای احیای جایگاه اجتماعی زنان سرزمینم، برای باز تولید امید در قلب جوانان کشورم، برای خواندن سرود آزادی.

مهرعلیزاده با بیان اینکه بیایید دلخوری‌ها را کنار بگذاریم و تنها به آینده‌ و روزهای خوبی که در انتظار ماست، فکر کنیم، یادآور شد: اینجا؛ دقیقا در همان لحظه تاریخی ایستاده‌ایم که نباید قهر کنیم، نباید یکدیگر را تنها بگذاریم، نباید ذهنمان را پر کنیم از کینه و غم، نباید فراموش کنیم که همیشه یک ملت بوده‌ایم.

وی اضافه کرد: من محسن مهرعلیزاده فرزند کوچک اسلام ناب و ایران عزیز، از تبار آذربایجان به امید ایجاد تغییر و تحول در حال مُلک و ملت به میدان سخت و سرد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ پا نهاده‌ام، باور دارم بدون حمایت شما ملت شریف ایران و همفکرانم در جبهه اصلاح‌طلبی هیچ گامی به پیش نیست. همه به میدان بیایید تا ایران را برای ایرانیان بسازیم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین