کد خبر: ۷۱۲۳۸۳
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵
محسن رضایی پیش از آغاز نخستین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: کسانی که مسبب وضع فعلی کشورند، رقیب من هستند. برای دفاع از ملت ایران و میراث انقلاب به مناظره آمده ام.جز حقیقت گویی راه دیگری در پیش نخواهم گرفت.
آفتاب‌‌نیوز :

محسن رضایی میرقائد نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به منظور شرکت در نخستین مناظره انتخاباتی وارد سازمان صدا و سیما شد.

محسن رضایی پیش از ورود به استودیوی سیما برای آغاز اولین مناظره انتخاباتی در جمع خبرنگاران با گرامیداشت سالگرد ۱۵ خرداد تصریح کرد : ۱۵ خرداد روزی است که نقطه جهادی در حیات سیاسی ملت ایران رقم خورد .

وی گفت: من برای دفاع از ملت ایران، دفاع از میراث انقلاب به مناظرات آمدم تا بتوانم برنامه ها و حرفهای خود را مطرح و بعنوان سرباز وطن از این میراث بزرگ پاسداری کنم.

رضایی درباره رقیب خود در این مناظرات تصریح کرد: کاملا آمادگی دارم با وضعیت موجود که در کشور مستقر شده رقابت کنم بنابراین هرکدام از آقایانی که مقصر و مسبب وضعیت موجود بودند، رقیب من هستند چه خودشان مستقیما شرکت کرده باشند چه نمادی از دولت‌ها و مجالس گذشته باشند که وضعیت کشور را به این روز رسانده باشند.

وی افزود: جز برای دفاع از ملت ایران و جز با زبان حقیقت گفتن مسیر دیگری در پیش نخواهم گرفت ولی در این رابطه بسیار قوی عمل خواهم کرد و هیچ نوع مسامحه‌ای به خودم راه نخواهم داد. امیدوارم بتوانم وظیفه و مسئولیت سنگینی را که شهدا بر دوش من گذاشته اند در این مناظرات ادا کنم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین