کد خبر: ۷۱۲۴۰۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰
مهرعلیزاده در بخش دوم مناظره اول ریاست جمهوری در انتقاد از رئیسی سخن گفت. او گفت: آقای رئیسی شما می‌توانید یک سوال اقتصادی مطرح کنید و بعد با همکاری مشاورهای‌تان آن را حل کنید؟ آقای رئیسی سندرم پست بی‌قرار دارد! از دادستانی به آستان قدس و از آستان قدس به قوه قضائیه و دوباره از قوه قضائیه به ریاست جمهوری. چه تضمینی هست ریاست جمهوری را هم نیمه کارها برای سمت بالاتر رها کنید.
آفتاب‌‌نیوز :

محسن مهرعلیزاده از نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به رئیسی گفت: چرا رئیس قوه قضاییه رو رها کردید و به سمت ریاست جمهوری آمدید مردم نمی‌توانند اعتماد کنند که چه تضمینی وجود دارد که ریاست جمهوری را رها نکنید.

محسن مهرعلیزاده از نامزدهای ریاست جمهوری در نقد سخنان رئیسی درباره موانع تولید گفت: مطلبی که دارم بیشتر در خصوص برادر عزیزمان آقای رئیسی است ما به جد بزرگوار ایشان احترام می‌گذاریم. بنده یک سوال از ایشان دارم آقای رئیسی شما که در پاسخ به سوالات، اظهاراتی را برای موانع تولید ارائه دادید چقدر با بحث تولید آشنایی دارید این صحبت‌ها به درد مردم نمی خورد .

مردم طی سال های گذشته مشکلات بسیاری داشته‌اند مردم الان مشکل تولید دارند و الان بیش از ۷۰ درصد از تولید ما معطل است.

سوال ما از آقای رئیسی این است که آیا خودتان می توانید بدون کمک مشاورانتان سوال اقتصادی مطرح کنید که آقای رئیسی از کارخانه های بسیاری بازدید کردید و ۴۰، ۵۰ میلیون هزینه شد و در نهایت با یک مصاحبه تمام شد

سوال من این است که چند تا از این کارخانه‌ها بسته بودند که الان باز شدند ۱۵۰۰ تا و غیره بسیاری از این کارخانه‌ها به دلایل مختلف بسته شده‌اند از اسرائیل و آمریکا که نیامدند این کارخانه‌ها را ببندند.

بخش عمده مشکلات تولید این است که باید مدیریت کرد و مشکلات را حل کرد یکی از ارکان توسعه اقتصادی دادرسی عادلانه است اگر دلشان برای اقتصاد می‌سوزد این را حل کنند.

جناب آقای رئیسی برخی می گویند سندرم پست بیقرار دارید، از آستان قدس جمهوری می‌آید بعد برای قوه قضاییه می‌آیند شما به عنوان رئیس قوه قضاییه در حساس‌ترین دستگاه منصوب می شوید از سوی رهبری، چرا رئیس قوه قضاییه رو رها کردید و به سمت ریاست جمهوری آمدید مردم نمی‌توانند اعتماد کنند که چه تضمینی وجود دارد که ریاست جمهوری را رها نکنید.

ما اینجا انشا نمی نویسیم بلکه حرف حق را با منطق بیان میکنیم ما هم به راحتی می توانیم تهمت بزنیم و هیچ دلیلی هم برای حرف ما نداشته باشیم و بنده مهندس مدیریت مالی خواندم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
8
4
این بیشتر در مورد خودش صادقه
ga
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
0
0
راستی چرا؟ گویا بعضی خواب زده شده اند .چرا بازنشستگی نیست ؟ بعضی از شصت و پنج سال هم بیشتر کار کردند .ایران هم قانون بازنشستگی داره و عمل نمیشه .اگر فهمیدید کسی آمد و وعده داد کسانیکه بیشتر از سنشان کار ها را رها نمی‌کنند باید بروند به او رأی دهید این هم قانونیست که اجرا نمیشه مخصوصا برای صدساله ها. بهانه ها برای جواب دادن زیاده میدانم ولی قانون بهانه نمیشناسد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین