کد خبر: ۷۱۲۴۰۹
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸
ابراهیم رئیسی گفت: . چرا به کاندیداها توهین می کنید. اولین بار کسی که اینجا پوششی عمل کرد دور قبل بود و در تاریخ سیاسی ایران بنیان شد، آنها دوستان شما بودند.
آفتاب‌‌نیوز :

ابراهیم رئیسی در زمانی که می توانست دیگر کاندیداها را نقد کند گفت: در ارتباط با مطالبی که آقایان اشاره کردند، خواهش میکنم به نظرسنجی های بین مردم عنایت کنید. یکی از دغدغه های مردم بی صداقتی برخی از مسئولان است. انتظار مردم صداقت است.

اینکه کسی در کسوت کاندیدای ریاست جمهوری فقط برای جلب آرا و تخریب پیش برود. اگر این جواب می داد افرادی تخریب کردند مردمی که الان پای صبحت های ما هستند فکر کنید خودشان بروند و در سایت آموزش عالی مدارک من و دیگر آقایان را ببیننند. آیا این بد نیست برای کسی که این ادعا را می کند؟ خسته نشدید از این همه تهمت زدن و اهانت کردن؟ اگر مشکلات مردم با توهین و اهانت به من حل می شود حل کنید.

مردم با شعورند و تشخیص می دهند. مردم من را تجربه کردند شما را هم دیدند. با مردم صادق هستم. چرا به کاندیداها توهین می کنید. اولین بار کسی که اینجا پوششی عمل کرد دور قبل بود و در تاریخ سیاسی ایران بنیان شد، آنها دوستان شما بودند. این آقایان هرکدام شخصیتی هستند. رقابت و مشارکت این دیدگاه من است.

این اقتصاد است که کشور را به این روز انداختید؟ قوه قضاییه و دادگستری ما بیش از 2 کارخانه را راه انداخته اند. این پیش روی مردم است. من مدیر نشسته در اتاق نیستم شما پاسخ بدهید که چرا کار را به اینجا رساندید . چرا داد همه را درآوردید؟ چار داد کارآفرین و کارگر و کشاورز را درآوردید؟

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین