کد خبر: ۷۱۲۸۰۸
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس در مورد شکایت پلیس راهور از او به دلیل ادعای سیلی زدن به سرباز راهور توضیح داد.
آفتاب‌‌نیوز :

علی‌اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود ۵ ماه است برای ماجرای سیلی زدن به سرباز راهور به دلیل حفظ حرمت نیروی انتظامی سکوت کرده ام، گفت: قصد مصاحبه‌ای نداشتم، اما، چون این سکوت من موجب تعبیر و برداشت‌های نامناسب شده درباره اش توضیح می‌دهم.

وی ادامه داد: در حادثه‌ای که رخ داد ما وارد خط ویژه خیابان نشدیم و راننده ام بدون اجازه گرفتن از من تصمیم گرفته بود از خط ویژه برود، متاسفانه سرباز راهور به دلیل خستگی یا هر مورد دیگر برخورد نامناسبی با راننده داشت و بعد با من هم به گونه نادرستی رفتار کرد.

عنابستانی اظهار کرد: اشتباه بنده این بود که از خودرو پیاده شدم، از سرباز خواستم توهین نکند و برخورد مناسب داشته باشد که متاسفانه دوباره سرباز توهین کرد و من هم او را به عقب هُل دادم و گفتم توهین کردن کار خوبی نیست.

نماینده سبزوار اظهار کرد: اشتباه عنابستانی سیلی زدن به سرباز در حال انجام وظیفه نبود بلکه هُل دادن سربازی بود که توهین کرد و این دو موضوع با هم تفاوت بسیاری دارد.

وی بیان کرد: برای همان اشتباه عذرخواهی کردم و الان هم بابت آن عذرخواهی می‌کنم، اما بعداً سرباز ادعا کرد که سیلی خورده که ادعای غلطی است. او هم توهین کرد و هم برای پوشاندن توهینش ادعا کرد که سیلی خورده است.

این نماینده مجلس گفت: همان موقع از او برای ادعای دروغ و توهینش شکایت کردیم که البته چیز جدیدی هم نبود. در مقابل هم آن‌ها شکایتی بابت سیلی‌زدن داشتند. پس از از بحث و جدل در خیابان افسر راهور در صحنه حاضر شد. وظیفه افسر راهور بازکردن مسیر است، اما او هم توهین کرد و علاوه بر آن مسیر را نیز باز نکرد که فیلم‌هایش موجود است و نزد مقامات قضایی است. ما از آن افسر شکایت کردیم.

عنابستانی تصریح کرد: برای سرباز و افسر راهور قرار مجرمیت صادر شد و نیروی انتظامی هم از من بابت هشت عنوان شکایت کرد که برای همان عنوان اتهامی هل دادن قرار جلب به دادرسی صادر شده و به دادگاه رفته است.

وی توضیح داد: برخی از عناوین اتهامی به بنده سوء استفاده از موقعیت، تمرد در مقابل مامور و ضرب و شتم مامور است که برای همه این‌ها قرار منع تعقیب صادر شده جز مورد هل دادن که نباید این کار را انجام می‌دادم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
0
0
مردم شاهد در صحنه همه بر سیلی زدن نماینده تاکید دارند
غیر قابل نشر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
0
0
گوش کن پسرم توهین کردن خوب نیست بزن تو گوش
بیدل
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
0
0
یعنی افسر راهور باید راه خط ویژه را برای تو باز میکرد که از مهلکه فرار کنی؟ و چون اینکار را نکرده تو حق داری ازش شکایت کنی؟ واقعا از نماینده مجلس ۵ درصدی نباید انتظاری بیش از این داشت.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
0
0
متاسفم برای کسانی که به شایعات و دروغ ها دامن زده و با آبروی افراد بازی میکنند، آخرتی هم هست
دوست
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
0
0
عجب
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین