کد خبر: ۷۱۳۵۵
تاریخ انتشار : ۰۴ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۸:۱۰
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: شورای نگهبان که پیش از این بیش از 1000 نفر از نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را تایید کرده بود، امروز خبر از تایید بیش از 400 نفر دیگر از این داوطلبان داد .

به گزارش فارس اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده در استانهای اردبیل، چهار محال و بختیاری، ایلام، تهران، خوزستان، اصفهان، خراسان رضوی، كرمان، كرمانشاه، كهگیلویه و بویر احمد، گلستان، كردستان، قم، قزوین، سمنان، فارس، سیستان و بلوچستان، زنجان، بوشهر، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، تهران بزرگ، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی به این شرح است:

* اسامی 28 كاندیدای تایید صلاحیت شده در استان اردبیل
عسگر جاوید سولا، اردبیل و نمین و نیر
سیامك جدی رحیم بگلو، اردبیل و نمین و نیر
علی مظفری، اردبیل و نمین و نیر
سید كاظم موضوی، اردبیل و نمین و نیر
شهریار نصیری، اردبیل و نمین و نیر
مهرداد وثوقی فرد، اردبیل و نمین و نیر
حسن وفادار ینگجه، اردبیل و نمین و نیر
اسماعیل ابراهیمی، پارس آباد و بیله سوار
داود احمدیان، پارس آباد و بیله سوار
بهنام آزادنكچی علیا، پارس آباد و بیله سوار
عباس جهانگیرزاده بیگدیلو، پارس آباد و بیله سوار
سودابه روح نواز لنگه بیز، پارس آباد و بیله سوار
قاسم فروتن گیگلو، پارس آباد و بیله سوار
افراسیاب امیرپور، خلخال و كوثر
حسن داداشی، خلخال و كوثر
رضا قادری، خلخال و كوثر
مهرانگیز مروتی، خلخال و كوثر
سید اسرافیل نصیری گهراز، خلخال و كوثر
سید غنی نظری خانقاه، خلخال و كوثر
احمد یكتایی، خلخال و كوثر
عظیم احمدی، گرمی
حمید بهاری میخوش، گرمی
سید ناصر سید كاظمی، گرمی
جواد عزیزی اجیرلو، گرمی
شهرام هاشمی اسمعلی كندی، گرمی
مرتضی انصاری، ‌مشكین شهر
خلیل گرانمایه، ‌مشكین شهر

* 3 كاندیدای دیگر از چهارمحال و بختیاری تایید صلاحیت شدند
محمد اسماعیل فارسانی، اردل و فارسان و كیار و كوهرنگ
هوشنگ امیر خانی دهكردی، شهر كرد
حشمت الله قلی پور هفشجان، شهر كرد

* 56 كاندیدای دیگر از استان تهران تایید صلاحیت شدند
محمود خزاعی، پاكدشت
علی اكبر فرید افشار، پاكدشت
اشرف كردقرچه لو، پاكدشت
موسی احمدی نفت چالی دماوند و فیروز كوه
محمد اهنزی، دماوند و فیروز كوه
محمد حسن خوش صحبتان، دماوند و فیروزكوه
مهدی سوقی، دماوند و فیروز كوه
محسن صفری، دماوند و فیروز كوه
محمد مسعود، دماوند و فیروز كوه
كیقباد محمدی، دماوند و فیروز كوه
حمید رضا مصطفی نی، دماوند و فیروز كوه
منوچهر بختیاری، رباط كریم
علی بدلی، رباط كریم
داود تنها، رباط كریم
رحمت الله شاه حیدر، رباط كریم
علیرضا فتحی، رباط كریم
ابراهیمی نكو، رباط كریم
اورنگ یوسفی سوران، رباط كریم
كریم اسداللهی، ساوجبلاغ و طالقان و نظر آباد
ایرج چگینی نژاد، ساوجبلاغ و طالقان و نظر آباد
سید علی حسینی، ساوجبلاغ و طالقان و نظر آباد
عباس رنجبر، ساوجبلاغ و طالقان و نظر آباد
فرامرز صدیقی، ساوجبلاغ و طالقان و نظر آباد
مسعود قاسمی، ساوجبلاغ و طالقان و نظر آباد
احمد اركاب، ساوجبلاغ و طالقان و نظر آباد
مهران خوش سلوك رودسری، شهریار
محمد رضا فرشید نژاد، شهریار
یوسف فقیه ثمرین، شهریار
اكرم تاج قنبری ممان، شهریار
بهرام محمد خانی غیاثوند، شهریار
ذبیح الله مقدم میرشكاری، شهریار
اسماعیل میرزایی، شهریار
سعید ناجی، شهریار
علیرضا نور پور، شهریار
بهرام آجورلو، شهریار
پیمان حقیقی راد، كرج
مهراد خلج، كرج
رضا خلج امیری، كرج
بهروز دهدار، كرج
اكبر زهرایی، كرج
مهرداد سلامت، كرج
مسعود غلامی ،‌كرج
سیمین فراهانی، كرج
ابوالفضل قراخانی، كرج
مجتبی كریمی، كرج
ذوالفقار لطفی، كرج
امیر حسین مظاهری سیف، كرج
یونس میرزائی تبار، كرج
طیبه میرزائی رضائی، كرج
امیر اصلان یوسفی، كرج
سیامك مره صدق كلیمیان
فریدون بیت یونان، مسیحیان آشوری و كلدانی
وارطان ورطائی، مسیحیان ارمنی شمال ایران
بابك بختیاری جم، ورامین
اكرم شیرازی، ورامین،
حجت الله قاجار، ورامین

* تایید صلاحیت 20 كاندیدای مجلس هشتم در استان ایلام
عباسعلی اولی، ایلام
معروف بسطامی، ایلام
علی پور هلشی، ایلام
شاپور پولادی، ایلام
علی جمشیدی، ایلام
حمید خانیان، ایلام
صابر زارعی، ایلام
عباس شفیعی، ایلام
حسن شهریار، ایلام
بختیار عزیزی، ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران
میر حمزه كرمی، ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران
كورش منصوری، ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران
جلال میرزایی، ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران
عبدالرحمان هاشمی، ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران
اسد احسان زاده، دهلران و دره شهر و آبدانان
عیسی باقری، دهلران و دره شهر و آبدانان
غلامرضا مهدوی، دهلران و دره شهر و آبدانان
لطیف نوروزی، دهلران و دره شهر و آبدانان
حجت هادی زاده، دهلران و دره شهر و آبدانان
داریوش هاشمی، دهلران و دره شهر و آبدانان

* تایید صلاحیت 67 كاندیدای مجلس هشتم در استان خوزستان
ناصر اقبالی، آبادان
محسن الكعبی، آبادان
حبیب انصاری، آبادان
محمد حلفی زاده فلاحی، آبادان
سیده فرحناز داوری، آبادان
سید مجتبی علم‌الهدی، آبادان
محمد سعید محمودی، آبادان
عبدالرضا بزرگ نژاد نوبیجاری، اندیمشك
حسین قلاوند، اندیمشك
محمدرضا آقا سلیمان، اهواز
طاهره ابراهیمی میری، اهواز
حسین اسلامی، اهواز
مجید افخمی، اهواز
سیدعبدالحسین البوشوكه، اهواز
فریدون بخشی‌زاده، اهواز
سید فرج پورفرجی، اهواز
غلامرضا تقوی، اهواز
محمد تقی‌زاده، اهواز
محمد چیت‌ساز، اهواز
سید سعید حجازی، اهواز
محمد حسین‌پور، اهواز
سید شریف حسینی، اهواز
رحیم حویزه نژاد، اهواز
اقباله ذاكر حسینی بندزكی، اهواز
آذر زمان پور، اهواز
عبدالعزیز ساعدی نیا، اهواز
حیدر سواری، اهواز
احمد سیاحی، اهواز
طاهر سیاحی، اهواز
عبدالمحمد طرفی مولا، اهواز
جمال عالمی نیسی، اهواز
محمد عساكره، اهواز
منوچهر علیرضایی، اهواز
علی عماد، اهواز
سید علی غرابی، اهواز
ناصر قلی‌پور، اهواز
منوچهر كرد زنگنه، اهواز
علیرضا مشكین فام، اهواز
احمد موسوی، اهواز
اسمعیل هواسی پور، اهواز
شهره ورشوی، اهواز
پروانه ولوی، اهواز
بیژن یوسفی، اهواز
محسن اوركی كوه شور، ایذه و باغملك
علیرضا دهقانی، ایذه و باغملك
محمود شالونی، ایذه و باغملك
حسین كیانی، ایذه و باغملك
محمود كیانی موردی، ایذه و باغملك
هوشنگ محمدی، ایذه و باغملك
فرود مرادی سر غولی، ایذه و باغملك
مینا موسوی گورابی، ایذه و باغملك
محمد نجاتی‌پور، ایذه و باغملك
مرتضی ابوعلی، بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
محمدرضا بهرامی، بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
خلیل حیات مقدم، بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
عزیز حیدری كیا، بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
جمال درویش، بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
غلامرضا شنبدی، بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
عبدالكریم فدعمی، بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
محمودرضا ضرغامی، بهبهان
عبدالهادی فقهی زاده، بهبهان
علی قنبری برزیان، بهبهان
عباس آبیار، خرمشهر
سید موید ثابتی، خرمشهر
عارف علی زاده، خرمشهر
محمد نظارات ، خرمشهر
جهانگیر پورهنگ، دزفول
داریوش زلقی، دزفول
عزت‌الله عسگری پور، دزفول
صادق سبهانی، دشت آزادگان
علی طرفه، دشت آزادگان
محمدرضا بهمئی، رامهرمز و رامشیر
فرزانه رحمانی فر، رامهرمز و رامشیر
جمشید كمائی، رامهرمز و رامشیر
اقبال محمدیان، رامهرمز و رامشیر
فاضل خنفری ناهی زاده،‌ شادگان
حسین كاملی ،‌ شادگان
سید صاحب بیت سیدنور، شوش
علی رحیمی فر،‌ شوش
مصطفی محمدپور،‌ شوش
عدنان مراونه،‌ شوش
قاسم پاپی زاده، شوشتر و گتوند
فاطمه جرجران شوشتری، شوشتر و گتوند
عبدالعلی دیلمی، شوشتر و گتوند
امید صباحی خواه، شوشتر و گتوند
محمدرضا نیكنام، شوشتر و گتوند
محمود جهانگیرنژاد، مسجد سلیمان و لالی و بخش هفتگل

* 75 كاندیدای مجلس هشتم از استان اصفهان تایید صلاحیت شدند
احمد رمضانی سعادت‌آبادی، اردستان
پرویز احسان زاده، اصفهان
حسینعلی براتی علویجه، اصفهان
مهدی بهرامی، اصفهان
علی تاج‌الدین، اصفهان
ناهید تاج الدین، اصفهان
محد حسن حبیب‌اللهی نجف‌آبادی، اصفهان
اكبر خانی، اصفهان
جلال دانش، اصفهان
پریسا رضایی، اصفهان
محمد زاده حسینی، اصفهان
عباس زهیری هاشم آبادی، اصفهان
محمد حسین سلیمانی پور، اصفهان
امیر عباس سنجیده، اصفهان
سید مجید شیرزادی، اصفهان
محسن عابدی اشكاوندی، اصفهان
حسین عابدی مدیسه، اصفهان
علی كردآبادی، اصفهان
اسدالله كیان ارثی، اصفهان
علی مختاری، اصفهان
عباس مقتدای خورسگانی، اصفهان
فاطمه ملكوتی خواه، اصفهان
حمید میر مجربیان، اصفهان
سید حسین میرمحمد صادقی، اصفهان
رضا نصوحیان، اصفهان
سید جمال نعمت‌اللهی، اصفهان
محمد نیكوفر، اصفهان
مرضیه وانونی، اصفهان
سعید آرتی، برخوار و میمه
محمدرضا اثنی عشری، برخوار و میمه
عباسعلی اعظمی، برخوار و میمه
سید رحیم بحرینی، برخوار و میمه
جهانگیر بختیاری مهر، برخوار و میمه
حسین توكلی، برخوار و میمه
محمدتقی شجاعی گشنیزجانی، برخوار و میمه
عباس كریمی زمانی، برخوار و میمه
حسین گندمكاران، برخوار و میمه
فریدون الله یاری، خمینی شهر
نعمت مهدوی راد، خمینی شهر
مصطفی مهرابی، خمینی شهر
سید محمود میریان، خمینی شهر
مسلم شفیعی، سمیرم
محمدعلی علیمردانی، سمیرم
علی فرهادی، سمیرم
همتعلی نادری دره شوری، سمیرم
بدریه نصیری، سمیرم
علی دباغ، شهرضا و سمیرم سفلی
آرش زاهد، شهرضا و سمیرم سفلی
محمد حسین عابدی، شهرضا و سمیرم سفلی
زهرا ممتاز، شهرضا و سمیرم سفلی
سعید نره‌ای، شهرضا و سمیرم سفلی
اسماعیل حكیم الهی، فریدون و فریدونشهر و چادگان
طاهر سپاهی، فریدون و فریدونشهر و چادگان
مجتبی سعادتی اسكندری، فریدون و فریدونشهر و چادگان
بهرام شجاعی، فریدون و فریدونشهر و چادگان
نصیر محمدی دهقی، فریدون و فریدونشهر و چادگان
علیرضا یزدانی، فریدون و فریدونشهر و چادگان
رمضانعلی اكبری،‌ فلاورجان
مسعود حبیبی،‌ فلاورجان
اسدالله شمس فلاورجانی،‌ فلاورجان
سیاوش شیرزادی،‌ فلاورجان
علی قاسمی حسین آبادی،‌ فلاورجان
محمد حسن احمدی راد، كاشان و آران و بیدگل
محمد زارع جوشقانی، كاشان و آران و بیدگل
مجتبی شریعتی نیاسر، كاشان و آران و بیدگل
علی ضیائی، كاشان و آران و بیدگل
رحمت‌الله علی اكبری، كاشان و آران و بیدگل
عبدالرضا كوه پیماونی، كاشان و آران و بیدگل
ابوالفضل متین پور، كاشان و آران و بیدگل
مهدی مدنی، كاشان و آران و بیدگل
ماشاءالله مهمان‌نواز، كاشان و آران و بیدگل
محمدرضا جمالی، گلپایگان و خوانسار
عباس داودوندی، گلپایگان و خوانسار
علیرضا انصاری چهارسوقی، لنجان
مجتبی بزرگی، لنجان
محمد حمیدی، لنجان
احمد علی سلطانی، لنجان
سید نصرت‌الله طاهری تخته چوبی، لنجان
مسعود طوقانی ریزی، لنجان
مجید منصوری بیدكانی، لنجان
احمد نوروزی سده، لنجان
مرتضی طغیانی دولت‌آبادی، مباركه
حسن افضل، نایین
ابراهیم اقبال، نایین
مرضیه جام، نایین
مجید افشاری، نجف‌آباد و تیران و كرون
بهزاد رادمنش، نجف‌آباد و تیران و كرون
رجبعلی شریفی نجف‌آبادی، نجف‌آباد و تیران و كرون
عباس مختاری، نجف‌آباد و تیران و كرون
علیرضا شیرمحمدی فرد، نطنز و قمصر
محمد ضابطی طرقی، نطنز و قمصر
احمد مشیدی، نطنز و قمصر
محمد هاشمی، نطنز و قمصر
فرزانه یارندی، نطنز و قمصر
*تایید صلاحیت 53 كاندیدای مجلس هشتم در استان خراسان رضوی
اكبر افشار قاسمی، تربت جام و تایباد
حسن جامی الاحمدی، تربت جام و تایباد
سید مسلم سید الحسینی، تربت جام و تایباد
صمد قراول محمدآبادی، تربت جام و تایباد
رضا دانشوربنداری، چناران و طرقبه
جواد روئین تن، چناران و طرقبه
علی ایزدی، خواف و روشتخوار
عباس پاكدل رشتخوار، خواف و روشتخوار
احمد پیرزاده، خواف و روشتخوار
محمد نوروزیان، درگز
كاظم ارشادی مقدم، سبزوار
یوسف خسروجردی، سبزوار
علیرضا صادقی، سبزوار
ولی الله كاشكی، سبزوار
علیرضا مزینانی، سبزوار
محمد اكبری فریمانی، فریمان و سرخس و بخشهای احمد آباد و رضویه
منصوره ایوبی، فریمان و سرخس و بخشهای احمد آباد و رضویه
هادی شوشتری، قوچان و فاروج
سیدلوئی عادلی، قوچان و فاروج
علی قربان نژاد، قوچان و فاروج
غلامرضا جعفر پور، كاشمر و بردسكن و خلیل آباد
حسین آفریده، مشهد و كلات
محمد كاظم ابراهیمی خرم آبادی، مشهد و كلات
سید رشید اعرابی، مشهد و كلات
قاسم آقا محمدی، مشهد و كلات
حسین آقاسی زاده، مشهد و كلات
علی اكبری، مشهد و كلات
حسین امینی، مشهد و كلات
سید موسی بین‌فاطمی خراسانی، مشهد و كلات
عباس بهزادی مقدم، مشهد و كلات
غلامرضا تندیسه، مشهد و كلات
حسین توانایی، مشهد و كلات
حسن حسن زاده، مشهد و كلات
سید هادی حسینی، مشهد و كلات
محمد علی خوشدل، مشهد و كلات
علیرضا دانشور فرد، مشهد و كلات
غلامحسن دلاور، مشهد و كلات
ابراهیم دهقان لطف آباد، مشهد و كلات
احمد دیناری، مشهد و كلات
علیرضا ریاحی، مشهد و كلات
ناهید زرگرانی، مشهد و كلات
جواد سلاطین اسلامیه، مشهد و كلات
علی اكبر شاملی، مشهد و كلات
سید فرشید غزنینی هاشمی، مشهد و كلات
محمد غلامی، مشهد و كلات
علی فرهودی، مشهد و كلات
حمید رضا كخای فرزانه، مشهد و كلات
فائزه نوروزی سده، مشهد و كلات
جواد نیكدل، مشهد و كلات
محمد صادق اردمه، نیشابور
محمد پورفرخ، نیشابور
مطهره سخاوتی، نیشابور
غلامحسین مظفری، نیشابور

* اسامی 36 نامزد تایید صلاحیت شده استان كرمان
فریدون بهشتیان- بافت
معصومه رفیعی- بافت
حمید موسی اكبری- بافت
فرزین ناصری تكلو- بافت
یوسف امینی - بم
علی اسلامی پناه- جیرفت و عنبرآباد
میثم تارم- جیرفت و عنبرآباد
عبدالمهدی انصاری- رفسنجان
محمدرضا حسنی رنجبر- رفسنجان
محمدرضا حسین زاده كمال آباد- رفسنجان
حسین علی پور شمس آباد- رفسنجان
علی كلانتری- رفسنجان
سیدمحمد مهدوی نیا- رفسنجان
سیدمظفر منصوری- زرند و كوهبنان
محمود میرزاحسینی زرندی- زرند و كوهبنان
سیدمهدی بنی طبا جشوقانی- سیرجان و بردسیر
علیرضا اسدی كرم- شهر بابك
پیام جوادی- شهر بابك
جعفر رضازاده ساراب- شهر بابك
محمد ابراهیم زین الدینی میمند- شهر بابك
حسن صادقیان- شهر بابك
مرتضی امیرزاده- كرمان و راور
محمدرضا پورابراهیمی داورانی- كرمان و راور
محمد جمشیدی گوهری- كرمان و راور
بابك زندوكیلی- كرمان و راور
اعظم شادكام فرخی- كرمان و راور
احمد غضنفری مقدم- كرمان و راور
محمدجواد فدائی فتح آبادی- كرمان و راور
منصور فروزان مهر- كرمان و راور
محمد متولی امامی- كرمان و راور
طیبه ملك محمدی- كرمان و راور
محمد میرزایی- كرمان و راور
عبدالرضا نظری زاده كرمانی- كرمان و راور
علیرضا حبیبی پور- كهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج
عبدالرسول عزتی- كهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج
محمد فلاح كهن- كهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج

* اسامی 40 نامزد انتخابات مجلس هشتم از استان كرمانشاه
رضا بختیاری، اسلام آباد غرب و دالاهو
نیك زاد پرسته، اسلام آباد غرب و دالاهو
مجتبی جلیلیان، اسلام آباد غرب و دالاهو
ایرج جمشید نژاد، اسلام آباد غرب و دالاهو
احد رضایی، اسلام آباد غرب و دالاهو
صفدر منوچهری تبار، اسلام آباد غرب و دالاهو
مصطفی محمدی، پاوه و جوانرود و ثلاث بابا جانبی و روانسر
نجیب میرانی، پاوه و جوانرود و ثلاث بابا جانبی و روانسر
محمد حسین حیدریان، سنقر
صمد فدایی، سنقر
ولی‌الله واعظی، سنقر
علی احمد احمدی، قصر شیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب
همت بیگمرادی، قصر شیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب
لطف‌الله پرندین، قصر شیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب
مهرداد سهامی، قصر شیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب
محمدرضا شهبازی، قصر شیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب
فاطمه غروی، قصر شیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب
حمیدرضا مجردی گیلان، قصر شیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب
لیلی احمدی، كرمانشاه
تیمور امیری، كرمانشاه
محمد بگلری، كرمانشاه
محسن بیگلری، كرمانشاه
جمشید پرویزی، كرمانشاه
مظفر چشمه سهرابی، كرمانشاه
سید مصطفی حسینی منش، كرمانشاه
فرزاد خانی، كرمانشاه
محمد كرم زنگنه، كرمانشاه
سید احمد سید آقایی، كرمانشاه
محمد رضا شعبانی، كرمانشاه
سعید رضا شیخی، كرمانشاه
مجیدی صیدی قمشه، كرمانشاه
برومند فخاری، كرمانشاه
مجید كلهری طاقوسطانی، كرمانشاه
سید مهدی محجوب كرم بستی، كرمانشاه
غلامرضا محسنی، كرمانشاه
هومن نوری، كرمانشاه
حمید هادوی، كرمانشاه
حجت‌الله رستگارثانی، كنگاور و صحنه وهرسین
ملك كرمانشاه، كنگاور و صحنه و هرسین
شهاب یادگاری، كنگاور و صحنه و هرسین

* 15 كاندیدای دیگر در استان كهگیلویه و بویراحمد تایید صلاحیت شدند
محمدجواد ارجمند- بویراحمد و دنا
رحیم سبحان زاده- بویراحمد و دنا
جمشید صفری دولت آباد-بویراحمد و دنا
فتح الله مردانی- بویراحمد و دنا
سیدمحمد موسوی خو- بویراحمد و دنا
ذبیح الله ولی نیك- بویراحمد و دنا
امرالله اندرزیان- كهگیلویه و بهمنی
سیدعلی محمد بزرگواری- كهگیلویه و بهمنی
نورالله دهناد- كهگیلویه و بهمنی
لطیف رستاد- كهگیلویه و بهمنی
محمد مسكینی- كهگیلویه و بهمنی
غلامرضا تاجگردون- گچساران
سیدمجید حسینی- گچساران
احمد خورشیدی آزاد- گچساران
هادی زارع پورچهار راه گشین- گچساران

* اسامی 17 كاندیدای تایید صلاحیت شده در استان گلستان
سید احمد باقری رامیانی، رامیان و آزاد شهر
محمد رضا بای، رامیان و آزاد شهر
مهدی برزمینی، رامیان و آزاد شهر
اسفندیار موغانلو، رامیان و آزاد شهر
حمیرا میرفندرسكی، رامیان و آزاد شهر
اصغر ایمانی، علی‌آباد
محمد وطنی باقرآبادی، علی آباد
صفر محمد آرخی، كردكوی و تركمن و بندرگز
عبدالباقی اشرفی كلته، كردكوی و تركمن و بندرگز
سید مراد اونق، كردكوی و تركمن و بندرگز
مجتبی جمالی، كردكوی و تركمن و بندرگز
عبدالناصر رفعتی، كردكوی و تركمن و بندرگز
سید مهدی عابدینی، كردكوی و تركمن و بندرگز
عبدالخالق عباسی، كردكوی و تركمن و بندرگز
عبدالحكیم فیروزی، كردكوی و تركمن و بندرگز
عبدالناصر ایزدی، كردكوی و تركمن و بندرگز

* اسامی 39 نفر از تایید صلاحیت شدگان استان كردستان
ام البنین جلالی- بیجار
سیدسعید سجادی- بیجار
بهمن مرادنیا- بیجار
پرویز اخوان- سقز و بانه
خلیل سعیدپور- سقز و بانه
محمدرضا سمندری- سقز و بانه
صلاح الدین علایی- سقز و بانه
محمد قدمی- سقز و بانه
اقبال ابراهیمی- سنندج و دیواندره و كامیاران
فاروق ابراهیمی- سنندج و دیواندره و كامیاران
سید جمیل احمدی- سنندج و دیواندره و كامیاران
جمشید اقبال پور- سنندج و دیواندره و كامیاران
محی الدین امجدیان- سنندج و دیواندره و كامیاران
بختیار حسین زاده- سنندج و دیواندره و كامیاران
سیدطاهر حسینی- سنندج و دیواندره و كامیاران
بهنام حیدری- سنندج و دیواندره و كامیاران
فریدون خضری- سنندج و دیواندره و كامیاران
محمد غفران خلقی- سنندج و دیواندره و كامیاران
شیرزاد خوانچه سپهر- سنندج و دیواندره و كامیاران
عطاالله رستگار- سنندج و دیواندره و كامیاران
محمد امجد زبردست- سنندج و دیواندره و كامیاران
آرش زره تن لهونی- سنندج و دیواندره و كامیاران
سید سعدی سجادی نسب- سنندج و دیواندره و كامیاران
جلال شكر خدا- سنندج و دیواندره و كامیاران
بابك قطبی- سنندج و دیواندره و كامیاران
جمال الدین كریمی- سنندج و دیواندره و كامیاران
بابك معروفی- سنندج و دیواندره و كامیاران
برهان یوسفی- سنندج و دیواندره و كامیاران
عطاالله امینی- قروه
علی اشرف عبدی- قروه
محمدصدیق قادری- قروه
یدالله محمدی- قروه
سهراب احمدی- مریوان و سروآباد
مختار رشیدی- مریوان و سروآباد
جمشید رفیق دوست- مریوان و سروآباد
عطاالله قادری- مریوان و سروآباد
احمد قاضی زاده- مریوان و سروآباد
اقبال محمدی- مریوان و سروآباد
ناصر محمدی- مریوان و سروآباد

* 7 نفر در استان قم تایید صلاحیت شدند
محمدكاظم امینی قمی- قم
ناصر پرتوی محمود- قم
سید علیرضا تكیه- قم
سیداكبر حسینی نژاد- قم
سبحان الله خطی- قم
محمدسعید قائنی نجفی- قم
حیدر مقدس حسین زاده- قم

* تایید صلاحیت 15 نفر از نامزدهای استان قزوین
سیدرضا هاشمی- بوئین زهرا
علی اكبر لشگری- تاكستان
نبی الله لشگری- تاكستان
رجبعلی ابراهیمی- قزوین و آبیك و البرز
حسین درگی- قزوین و آبیك و البرز
سید محمد علی سید قوامی- قزوین و آبیك و البرز
حسن طاهری- قزوین و آبیك و البرز
غلامحسین عسگری- قزوین و آبیك و البرز
قدرت الله علیخانی- قزوین و آبیك و البرز
كمال غلامی- قزوین و آبیك و البرز
اسمعیل فیاضی- قزوین و آبیك و البرز
محمود كشاورز یوسفی- قزوین و آبیك و البرز
مقصود مرادی- قزوین و آبیك و البرز
غلامحسین میرباقری- قزوین و آبیك و البرز
قاسم نجف پور- قزوین و آبیك و البرز

* تایید صلاحیت 14 نامزد مجلس هشتم در استان سمنان
مجتبی ایمانیان- دامغان
سید حسین شاهین- دامغان
علی اكبر مراتی-دامغان
حیدر مطلبی نژاد- دامغان
حسن ملك محمدی- دامغان
عباس نصیری فرد- دامغان
مهدی دهرویه- سمنان
فریدون فریدونی- سمنان
مصطفی كواكبیان- سمنان
رضا بسطامی- شاهرود
عباسعلی غریبی- شاهرود
حسن جورابلو- گرمسار
جمشید غندالی- گرمسار
غلامرضا كاتب- گرمسار

* 145كاندیدای دیگر از استان فارس تایید صلاحیت شدند
علی بیابان گرد، آباده و بوانات و خرمبید
علیرضا خسروانیان ، آباده و بوانات و خرمبید
مهدی رضایی، آباده و بوانات و خرمبید
علی اصغر فتاحی، آباده و بوانات و خرمبید
امیر حمزه كریمی،آباده و بوانات و خرمبید
داود محمد جانی، آباده و بوانات و خرمبید
حسین خاوندی، استهبان و نی‌ریز
محمد ابراهیم صائبی، استهبان و نی‌ریز
نادر مبرزی، استهبان و نی‌ریز
سید عبدالرضا افضلی، اقلید
محمد تقی ثابت اقلیدی، اقلید
حمید زرین كلاه، اقلید
سید اكبر میرقادری، اقلید
كامران آزادگان جهرمی، جهرم
سعید اشرف زاده، جهرم
ناصر خواجه پورتادوانی، جهرم
سید محمد مهدی رضوی زادگان جهرمی، جهرم
یوسف كرادی كراده، جهرم
عباس آبسالان ، داراب و زرین دشت
عبدالمهدی بابائی ، داراب و زرین دشت
اسكندر بهمنی، داراب و زرین دشت
علی محمد حقیقی، داراب و زرین دشت
مراد رنجر، داراب و زرین دشت
حسین محبی، داراب و زرین دشت
علی‌رضا مرادی، داراب و زرین دشت
سعید جعفری، سپیدان
علی ضامن راحمی اردكانی، سپیدان
داریوش كریمی، سپیدان
رضا دارابی كواری، سروستان و كربال و كوار
كرامت الله دهقانی، سروستان و كربال و كوار
سعداله روستاطسوجی، سروستان و كربال و كوار
حسن شیبانی، سروستان و كربال و كوار
محمدرضا عادلیان،سروستان و كربال و كوار
محمد مهدی فروغی نیا، سروستان و كربال و كوار
جمشید كارآمد،سروستان و كربال و كوار
نصراله كوهی باغ اناری، سروستان و كربال و كوار
رضا نجفی،سروستان و كربال و كوار
امین رضا آفرینی، شیراز
جعفر آی، شیراز
سهیلا ابراهیمی،‌شیراز
عبدالمجید ابیار، شیراز
رضا اسمعیل خانی، شیراز
مسعود اشرف زاده، شیراز
محمدرضا اكبری، شیراز
ابوالفضل انصاری، شیراز
ابراهیم بدیعی،شیراز
شهریار برومند،شیراز
كرامت بلاغی، شیراز
ناصر بهاری خوب، شیراز
سیما بهبودی، شیراز
فریبرز پرویزی، شیراز
سعید پروین حقیقی، شیراز
علی پهلوسای، شیراز
رضا ثابت اقدم، شیراز
محمدعلی ثابت حاجیونی، شیراز
خدایار جعفری،شیراز
محمد جعفری، شیراز
ابوالفتح جمشیدی مطلق، شیراز
سید ناصر الدین حجت، شیراز
احد حسین دوست، شیراز
محسن خادمی، شیراز
كاظم خلوصیان، شیراز
محسن درخشنده گلپایگان، شیراز
احمد درویشی، شیراز
سید احمدرضا دستغیب، شیراز
سید احمدرضا دستغیب، شیراز
محمد امین ده بزرگی، شیراز
مریم ده بزرگی، شیراز
مریم دیهیم، شیراز
محمد رحیمی،شیراز
سعید رستمی، شیراز
روح الله رشید، شیراز
مسعود رضائی، شیراز
ابراهیم رنجبر، شیراز
غلامحسین رهبر، شیراز
سوسن زارع، شیراز
كرامت الله زارع پناه، شیراز
فرهاد زارع داریونی، شیراز
علی زاهد روزگار، شیراز
ابوطالب زاهدی، شیراز
كرامت اله زندی قشقائی، شیراز
احمدرضا ستاری، شیراز
علی ستوده، شیراز
مسلم شریفی، شیراز
محمد جعفر شعله، شیراز
یوسف شمس،شیراز
نرگس خاتون صباغ، شیراز
احمدرضا طالبی‌نژاد، شیراز
سعید طوسائیان، شیراز
محمد عباس پور، شیراز
جواد عرفان منش، شیراز
سیروس فارسی، شیراز
علی فانی بنادكی، شیراز
پرویز فتاحی، شیراز
فاضل فتوحی آزاد، شیراز
محمد فرشید مهر، شیراز
فرهاد قاسمی، شیراز
فرزاد قندهاری، شیراز
خلیل كلانتری، شیراز
محمد خلیل گراهم، شیراز
جواد گرگین، شیراز
سیروس مختار، شیراز
محمد هادی ملازم، شیراز
مهرداد منصوری، شیراز
آرش مهدوی، شیراز
سید عبدالرزاق موسوی، شیراز
علی اكبر نصیری، شیراز
محمد مهدی نعمتی، شیراز
زهرا وحید، شیراز
عباس وهابی، شیراز
محمد حسن بلاغی اینالو، فسا
مهدی حسن زاده، فسا
محمدرضا غلباش قره بلاغی اینالو، فسا
حسینعلی كریمی، فسا
محمدرضا محمد حسن پور، فسا
علی نجارپوریان ، فسا
علیرضا الیاسی، فیروز آباد قیر كارزین و فراشبند
غلام‌عباس خانزاده ، فیروز آباد قیر كارزین و فراشبند
اسمعیل رشیدی، فیروز آباد قیر كارزین و فراشبند
ایوب زارعی، فیروز آباد قیر كارزین و فراشبند
نادر طیبی، فیروز آباد قیر كارزین و فراشبند
بهمن غفوری، فیروز آباد قیر كارزین و فراشبند
كورش كرم پور حقیقی، فیروز آباد قیر كارزین و فراشبند
احسان بدری طیبلو، كازرون
محمد خوشنام، كازرون
اسفندیار دشمن زیاری، كازرون
امیر خسرو شجاعی، كازرون
حجت الله صفری، كازرون
علی اصغر حسنی، لارستان و خنج
سید حبیب حسینی المدنی، لامرد و مهر
عبدالحمید فرزانه، لامرد و مهر
قاسم مقیمی، لامرد و مهر
عبداله استواری، مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
حبیب اله رشیدی كوچی، مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
حسام رفیعی كهمینی، مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
عبدالرضا زارعی، مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
شكراله سعیدی، مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
حسن شبانپور، مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
علی محمد گلستانی، مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
سید بدیع اله موسوی، مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد
سهراب پورخانی، ممسنی
امیرحسین رشیدی، ممسنی
منوجهر قائدی، ممسنی
شیروان كشاورزی، ممسنی
عبدالرضا مرادی، ممسنی

* تایید صلاحیت 29 نفر در استان سیستان و بلوچستان
غلام محمد جهانگیری- ایرانشهر و سرباز و بخش‌های فنوج و بنت و لاشار
یحیی رئیسی- ایرانشهر و سرباز و بخش‌های فنوج و بنت و لاشار
یعقوب جدگال- چابهار و نیك شهر و كنارك
مریم موسوی- چابهار و نیك شهر و كنارك
عبدالسلام پاكزاد- خاش و بخش‌های نصرت آباد و میر جاوه و كورین
شریف ریگی- خاش و بخش‌های نصرت آباد و میر جاوه و كورین
سعید محمد شهنوازی- خاش و بخش‌های نصرت آباد و میر جاوه و كورین
عبدالمجید كرد- خاش و بخش‌های نصرت آباد و میر جاوه و كورین
محمود كردی- خاش و بخش‌های نصرت آباد و میر جاوه و كورین
باب الدین میربلوچ- خاش و بخش‌های نصرت آباد و میر جاوه و كورین
حسین اكبری مقدم- زابل و زهك
احمد امیرشاهی- زابل و زهك
علیجان پیغان- زابل و زهك
حسینعلی جهانتیغ- زابل و زهك
ابوالقاسم مختاری- زابل و زهك
یعقوب براهویی یاگزی- زاهدان
عمرالدین روستاخیز- زاهدان
نورمحمد ریگی- زاهدان
حسن زارعی- زاهدان
فرهاد سرحدی- زاهدان
محمدگل عیسی زایی- زاهدان
پیمان فروزش- زاهدان
منصور كیانی افضلی- زاهدان
قباد گرگیچ- زاهدان
عادل مزاری- زاهدان
محمدعلی میرمرادزهی- زاهدان
آریان نارویی- زاهدان
عبدالعزیز جمشیدزهی- زاهدان
حمیدرضا كبدانی- زاهدان

* تایید صلاحیت 13 نفر در استان زنجان
پروانه سلطانی، ابهر و خرمدره
شاهپور علایی مقدم،ابهر و خرمدره
محمد پیران، خدابنده
محمد مهدی محمدی، خدابنده
جمشید انصاری،‌ زنجان و طارم
رسول حسنلو، زنجان و طارم
مسعودرضا خوشنام، زنجان و طارم
اردشیر سنایی، زنجان و طارم
سید مرتضی خاتمی، ماه نشان و ایجرود و دهستانهای بوغداكندی و قلتوق
غلامعلی غلامی، ماه نشان و ایجرود و دهستانهای بوغداكندی و قلتوق
مهدی كرمی، ماه نشان و ایجرود و دهستانهای بوغداكندی و قلتوق
سید مجتبی موسویان، ماه نشان و ایجرود و دهستانهای بوغداكندی و قلتوق
علی میرزایی پور،ماه نشان و ایجرود و دهستانهای بوغداكندی و قلتوق

* اسامی 11 تایید صلاحیت شده در استان بوشهر
بهمن بهزادی، بوشهر و گناوه و دیلم
محمد ‌كاظم حق‌شناس، بوشهر و گناوه و دیلم
احمد خواجه‌گیری، بوشهر و گناوه و دیلم
حسن قاید‌زاده، بوشهر و گناوه و دیلم
علی كولیوند، بوشهر و گناوه و دیلم
سید‌ حجت علوی، دشتستان
جوانشیر كدخداپور، دشتستان
عسكر جلالیان، دیر و كنگان و جم
مجید حسینی كنگانی، دیر و كنگان و جم
علی كرمی، دیر و كنگان و جم
كامبیز یوسفی، دیر و كنگان و جم

* تایید صلاحیت 7 نفر در خراسان شمالی و 13 نفر در خراسان جنوبی
حسن براتی زاده، بجنورد و جاجرم و مانه و سملقان
ستار بردی ساعدی، بجنورد و جاجرم و مانه و سملقان
محمد مهدی شهریاری، بجنورد و جاجرم و مانه و سملقان
علی اكبر علی اكبری، بجنورد و جاجرم و مانه و سملقان
علی عاكف، شیروان
عبدالرضا عزیزی، شیروان
محمد نوری یامی، شیروان

* خراسان جنوبی
محمد دیمه ور، بیرجند و درمیان
محمد شفیعی، بیرجند و درمیان
علی اصغر عمیدیان، بیرجند و درمیان
محمد علی موهبتی، بیرجند و درمیان
زهره موهبتی زهان، بیرجند و درمیان
محمد وحدتی، بیرجند و درمیان
علی اسماعیلی، قائنات
علیرضا فاطمی، قائنات
وحید كامرو، قائنات
منصور تاجری، نهبندان و سربیشه
محمد رضا صابری، نهبندان و سربیشه
حسین عباسی، نهبندان و سربیشه
موسی وطن دوست، نهبندان و سربیشه

*تایید صلاحیت 341 نفر از كاندیداهای مجلس هشتم در تهران بزرگ
عباس آخوندی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
ناهید آژیر، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌محمد‌رضا آقامیری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محسن آگاه تهرانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
اسماعیل ابارشی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سمیرامیس ابراهیمی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شهروز ابراهیمی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا ابراهیمی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد‌رضا ابراهیمی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مصطفی ابراهیمی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد ابراهیمیان، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مریم احترامی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عبدالرحیم احتیاطی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
احمد احمدی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسین احمدی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شاهین احمدی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محسن احمدی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌اكبر احمدیان،تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
نادر احمدین، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شهروز اختراعی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا اخلاصمند منفرد، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا ادهمی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
احمد ادیب، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حمید ادیب، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
افشین اسفندیاری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا اسگندری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
رحیم اسمعلی خلیفه لو، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
نسرین اسمعیل پور میانجی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی اصغر اسمعیلی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد اشرفی اصفهانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد‌ابراهیم اصغرزاده، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
جواد اطاعت، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
ابوالقاسم اقبالیان، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
نیما اقتدار، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد امجدی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
امید امیدی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی‌اكبر امیرآتشانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
رضا امیری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
غلامحسن امیری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حمید‌رضا امینیان ندوشن، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مریم اوتادی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
ابراهیم ایزدپناه قهرمانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
اصغر ایمانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد‌علی ایمانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عزیزاله بابلی بهمیی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
اصغر باقری خولنجانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیاوش باهر، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
داود بحری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مسعود بحرینی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
احمد بخشایش اردستانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌علی بدری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی برغمدی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
ناهید پاپیان، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
پدرام پارسا، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
جواد پرستاری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
بهزاد پرویزی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا پریزاده، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسین پودگنجی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیامك پیشكاری احمد‌آبادی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سروش تام، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
پیمان تبلیغی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
كرامت‌اله ترابی زیارتگاهی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهدی ترحمی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی تشكری ابوالقاسمی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
اسمعیل تقوی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌كامل تقوی‌نژاد، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فاطمه تندگویان، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
خدیجه توكلی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عزت‌اله توكلی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مجید توكلی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا جابری زاده، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا جرات، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فرشته جراحی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌مهدی جزایری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
امیر جعفرپور، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
غلامرضا جعفری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد جعفری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهدی جعفری طاری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد‌رضا جلالی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهدی جلالی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شهرام جلیل‌زاده رحمتی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فاطمه جمالی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
پیمان حاتمی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
افشین حبیب‌زاده كلی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
آرش حبیبی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
نجفقلی حبیبی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
زهرا بیگم حجازی زاده، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی حرمتی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شاهرخ حسن‌زاده‌گان، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌علی اشرف حسنی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فریده حسین‌زاده، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌محمود رضا حسینی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌اسماعیل حسینی امیركنده، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
زهرا حصاربانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
الیاس حضرتی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حجت حضرتی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی حكیم عطار، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهرداد حكیمی لفمجانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سعید حمل‌دار، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی‌عباس حیاتی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
غلامرضا حیدری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهدی حیدری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شجاع‌الدین خاتمی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا خادمی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شاهپور خانقلی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا خانی نقابادی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سودابه خبیری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
رضا خرمی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مصطفی خلعتبری لیماكی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسن خلیل‌آبادی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عبدالرسول خلیلی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمود خوشنویس، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
كیوان خوشوقتی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی خیری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
اصغر دالوندی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
امراله داود‌آبادی فراهانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
معصومه دربهانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد دهقان‌ نصیری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
امیرعلی دولتشاهی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌كمال ذوالفقاری اجلال منش، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌علیرضا رزاقی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
امیرحسین ربیعی طری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
منیره سادات رحمان زاده، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا رحیمی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
امیرمسعود رزاقی عمیدی گلپایگانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی رستمیان، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهدی رسول پناه، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسین رشادتچو، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهدی رضائی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
طاهره رضازاده شیراز، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسین رضانیا، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
آیت‌اله رضایی نودهی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
غلامرضا رضوانی گیل كلائی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید حمید رضوی زاده، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌محسن رضوی نژاد، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
وحید رفائی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهران رفیعی كلهرودی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
كبری رمضانی رباط تركی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فرامرز رمضانی گیوی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
احمد‌رضا روح‌الله زاد صومعه‌سرایی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌ ابوطالب روحانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
زهره الزهرا روحی پور، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محسن روشن پژوه، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسین رویوران، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سعید زارع، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی زارع رئیس آبادی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی زارع فكری توچائی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
قادر زارعی كنچوبه، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
كلام‌الله زاهدوند ییلان جق، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حمید زاهدی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
زهرای مرضیه زجاجی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محسن زركوب، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
داریوش زرگری مرتدی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
لیلا سادات زعفرانچی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
لیلا ساریخانی قلعه باباخ، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌كمال سجادی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عباس سروری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
رضا سعیدی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدسعید سعیدی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
اعظم سقطی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
ایرج سلطانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شكور سلطانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عباس سلطانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مسعود سلطانی فر، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
هادی سلطانی محمدی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
زهرا سلیمانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
نادر سلیمانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
یعقوب سلیمانی برایجانی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد‌رضا سمواتی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
ابوالقاسم سمیعی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی‌اكبر سیبویه، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مرتضی سیف‌الهی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
توحید سیفی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد‌حسین سیفی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سید‌محمود شاه‌چراغی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
قاسم شاه‌علی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا شاه‌محمدی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فاطمه شایق، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد‌حسین شبانی كوزه كنان، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
بدرالدین شریعتی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
جواد شریفی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عین‌اله شفیعی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
رحیم شكوری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شراره شهبازی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
ناصر شهیدی زندی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسین‌علی شورابی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مرجان شیخ‌الاسلامی آل آقا، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
نیره صابر، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
داود صادقی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
صفر صادقی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
احسان صادقی شهركی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی صارمیان، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
ولی‌الله صالحی، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد‌ابراهیم صالحی زاده، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
نورمحمد صبری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
بهزاد صبوری، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد‌رضا صفرزاده، تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدقهرمان صفوی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدصفی خانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مینا صفی خانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدمحمد صفی زاده- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا صمدی راد- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
داود صمیع- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
احمد طاهری- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عفت السادات طحامی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فرهاد طراح زادگان- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
خداداد طوفانیان- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
رسول عباسی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسین عباسی مقدم- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیاوش عبدالهی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدرضا عبدالی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
رضا عبدی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدكاظم عبدی فرد - تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدحسین عدالت آذری- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مریم عربی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهدی عربی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
هادی حامد عطاركاشانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مرتضی عظیمی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسین علوی راد- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدرضا علی نژاد- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عباسعلی علی دوست- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
رحمان علیان الله مرزی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
خلیل الله علیخانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مجید علیزاده- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی عمویی اردكانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد فاطمیان- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهدی فتحی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حمیدرضا فتحی ناز- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیداصغر فتوحی اونجی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدابراهیم فرامرزی رجب پور- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
ابراهیم فراهانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عزت فرحزادی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شهاب الدین فرزاد- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
احمدرضا فرزین- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فریده فرزین- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فرزاد فروغی شمس- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
امین فغفوری آذر- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهدی فكری- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
ناهید فهیمی رضایی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
احمد فیاض بخش- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدحسن قادری- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مریم قاسمی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی قاسمی منفرد راد- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد قدیر- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عقیل قدیم- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
احمد قریب گرگانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
غلامحسین قلیج خانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شهرام قنبری سیردانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فرزین قنواتی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حمداله قهرمانی فرد- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسن كاظمی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدعلی اكبر كاظمی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حبیب الله كامرانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شبنم كاویانی انزجانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد كرباسچی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فیروزه كربلایی محمدرضا لالایی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حمیدرضا كرمپور- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سعید كرمی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
بیژن كریمی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فریده كریمی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
نرگس كریمی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فرشید كریمی درویی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
پرویز كلهر-تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مختار كوه افشاری- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد كیانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسین كیخانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
ناصر كیخانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
زهرا گرجستانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدرضا گرجستانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیامك گل سرخ رضاییه- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
طیبه گلپایگانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا گلدامن- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عباس لشنی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدرضا مجمع- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عبدالله مجیدی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد محلوجی-تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی محمدپور- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مجید محمدپور- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عباس محمدتقی صراف- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
جعفر محمدی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
كوروش محمدی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمد محمدی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
نفیسه محمدی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی محمودزاده- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فرزاد مرادی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مرتضی مرادی صلوات- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
بهجت السادات مرتضوی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدفرزاد مرتضوی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
زهرا مرزبان- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فرهاد مرندی علمداری- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
نادر مروتی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محسن مزرعی فراهانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
یوسف مزیور رحمانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
جواد مسگری سوهانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
عظیم مسلم زاده- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهدی مسیب زاده- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
داود مطلبی گلعذانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
منصور مطیع- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
رضا مظاهری- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مهدی معدنچی زاج- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا معصوم پور- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
وحیدرضا معینیان- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
جلال الدین مقصودی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدرضا ملاصالحی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فاطمه ملكی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا مناجاتی كاشانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی مناف زاده- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
رسول منتجب نیا- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
غلامرضا مهدیزاده- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مرتضی مهری- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
قاسم مهری مهویزانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمود موحدی-تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمود موسائی سنجره یی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدحسین موسوی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدجلیل موسوی سراجاری- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدعلیرضا موسوی شیرازی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سیدمحمدرضا موسوی نژاد- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
غلامحسین موقتیان- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
امیراحمد مومنی ها- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
داود میراحمدی خاكی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
اكرم میرزایی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسین میرلوحی فلاورجانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا میریوسفی اول- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
فرحناز مینایی پور- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سهراب نادری- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مصطفی ناصحی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
سعید نصرالهی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حمید نعمتی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی نمكی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
جعفر نیكجو- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
شیدا نیكوروین- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی هادیان- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
منصوره السادات هاشمی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
حسین هدیه لو- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
محمدرضا وزوایی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
صمد ولیزاده خواجه شاهی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مرتضی یافتیان- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
احمدرضا یاری- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
مظاهر یاوری- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
علی اكبر یزدان فر- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر
نرگس خاتون یكتای شهرستانی- تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر

* تایید صلاحیت 37 نفر از نامزدها در استان آذربایجان غربی
استان آذربایجان غربی
جواد آقازاده عطاری، ارومیه
اسدالله آقای لطف عطا، ارومیه
امینه جلیلی آده، ارومیه
مسعود خسروی، ارومیه
علیرضا دریائی، ارومیه
رضا رمضانی، ارومیه
محمد‌رضا علیزاده امامزاده، ارومیه
محمد علیزاده حصاری، ارومیه
نادر قاضی پور، ارومیه
امیر محبعلی قوشچی، ارومیه
رویا محمد‌زاد حیدرلو، ارومیه
حمید میرجعفری، ارومیه
ابراهیم وطن پرست، ارومیه
ابراهیم شوقی، بوكان
محمد قسیم عثمانی، بوكان
محمد‌ علی پرتوی، پیرانشهر وسردشت
آرزو حسینی برزنجی، پیرانشهر وسردشت
موید حسینی صدر، خوی
یوسف صلاحی، خوی
سید باقر عابدین نوه‌سی، خوی
رضا فتح‌‌اللهی، خوی
سید‌حبیب اكرمی، ماكووچالدران
غلامرضا جلیل‌زاده، ماكووچالدران
محمد حاتمی‌زاده، ماكووچالدران
حمید حسین‌پور، ماكووچالدران
ناصر خدایاری شوطی، ماكووچالدران
حسین شریف‌زادگان، ماكووچالدران
اسلام یادگاری، ماكووچالدران
مقصود باقری، میاندوآب و شاهین دژوتكاب
علی زوار، میاندوآب و شاهین دژوتكاب
صیاد عباس پور زنجیر آباد، میاندوآب و شاهین دژوتكاب
ظفر محمدی، میاندوآب و شاهین دژوتكاب
یعقوب نجفیان اقبال، میاندوآب و شاهین دژوتكاب
حبیب یزدانی اغجه مسجد، میاندوآب و شاهین دژوتكاب
محسن پروین، نقده و اشنویه
سیفعلی دلیر، نقده و اشنویه

* اسامی 22 نفر از نامزدهای تایید صلاحیت شده استان آذربایجان شرقی
جعفر اجتهادی- اهروهریس
حسین خاكپور سرند- اهروهریس
ارسلان كاظم پورهمراهلو- اهروهریس
الیاس امیرمحسنی انباردان- بستان آباد
احمد كنعانی بنه كهل- بستان آباد
غلامرضا نوری قزلجه- بستان آباد
رحیم ولایتی- بستان آباد
فرخ اختریار آذر- تبریز و آذرشهر و اسكو
حسن اسكندرنژاد- تبریز و آذرشهر و اسكو
ناصر حسین زاده- تبریز و آذرشهر و اسكو
سیداكبر حیدرزاده-تبریز و آذرشهر و اسكو
روزیتا داور- تبریز و آذرشهر و اسكو
شكرالله زارعیان- تبریز و آذرشهر و اسكو
یوسف شمسی- تبریز و آذرشهر و اسكو
فاطمه شیری سرند- تبریز و آذرشهر و اسكو
علی صراحی نوبر- تبریز و آذرشهر و اسكو
عبدالصاحب عباییانی- تبریز و آذرشهر و اسكو
جعفر فرشباف لامع- تبریز و آذرشهر و اسكو
مهدی قره محمدلو- تبریز و آذرشهر و اسكو
مجید ولی زاده- تبریز و آذرشهر و اسكو
بهروز جباری فركوش- سراب
اسماعیل حیدری آزاد اغمیون- سراب
یوسف داودی- سراب
مجید نصیرپور سردهانی- سراب
عباس جلیلی خامنه- شبستر
جمیله روح زنده- شبستر
ولی شرق- شبستر
جمشید صفیلوی قدیمی- شبستر
بهزاد قره‌یاضی- شبستر
انوشیروان اسدی یوسفلو- كلیبر و بخش هوراند
علی حمادی- كلیبر و بخش هوراند
محمد سلطانی- مراغه و عجب شیر
جواد اسدپور فضل الهی- مرند و جلفا
محمدحسین صادقی- مرند و جلفا
حجت احدی- میانه
فریدون حیدری- میانه
عزیز رستمی- میانه
علی سیدخ- میانه
حسن محرم نژاد- میانه
ناصر آقامحمدی- هشترود و چاراویماق
محبوب حضرتی- هشترود و چاراویماق
اكبر صادقی- هشترود و چاراویماق
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین