کد خبر: ۷۱۳۶۸۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۴
سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفت: تجربه انتخابات سال ۹۲ که جریان انقلاب در پی تعدد کاندیداها نتیجه را به رقیب خود واگذار کرد، ایجاب می‌کند که ۵ نامزد جریان انقلاب پیش از انتخابات به اتفاق نظر و انسجام برسند.
آفتاب‌‌نیوز :

منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان با اشاره به لزوم انسجام کاندیدای جریان انقلاب در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو گفت: به عنوان برادر کوچکی که در سالیان طولانی در تصمیم‌گیری‌های مهم کشور در کنار کاندیداهای عزیز جریان انقلاب حضور داشته و رویدادهای مختلف و فراز و نشیب‌های فراوانی را تجربه کرده‌ام، یادآوری این مسئله را لازم می‌دانم که امروز و پس از مجاهده نفس‌گیر عزیزان در ارائه طرح‌ها و برنامه‌های خود، در نقطه حساسی قرار داریم.

وی افزود: آرایش فعلی کاندیداهای جریان انقلاب این را به جامعه القا می‌کند که نیروهای ارزشی و انقلابی در یک کثرت غیرقابل دفاع قرار دارند که در چنین شرایطی ممکن است نتیجه مطلوب رقم نخورد. این در حالی است که تجربه انتخابات سال ۹۲ که جریان انقلاب در پی تعدد کاندیداها نتیجه را به رقیب خود واگذار کرد، ایجاب می‌کند که ۵ نامزد جریان انقلاب پیش از انتخابات به اتفاق نظر و انسجام برسند.

متکی خاطرنشان کرد: علما، نمایندگان و نخبگان استان فارس و برخی دیگر از استان‌های کشور روز گذشته طی بیانیه‌هایی جداگانه از کاندیداهای جریان انقلاب این درخواست را مطرح کردند که در قالب نشستی مشترک نسبت به بازنگری در شرایط موجود اقدام کنند.

سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان با بیان اینکه آرایش فعلی کاندیداهای جریان انقلاب، ریسک ایجاد نگرانی در نتیجه انتخابات را بالا خواهد برد، گفت: اگر قرار باشد شرایط فعلی کشورداری ۸ سال دیگر تمدید شود، مشخص نیست که باید منتظر بروز چه اتفاقاتی در آینده باشیم. بر این اساس از کاندیداهای محترم جریان انقلاب درخواست می‌کنم که ظرف همین امروز نشستی با یکدیگر داشته باشند و دغدغه مردم و مخاطبان را مورد مداقه قرار دهند، چرا که بنده مطمئن هستم بدون شک در نتیجه برگزاری چنین نشستی، تدبیر جمعی مناسبی اتخاذ خواهد شد که شانس پیروزی جریان انقلاب را بالا می‌برد

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۵
0
2
اظهارنظرهای مخفیانه ویواشکی ایشون حاکی ازاین است که خودرامجددابرای وزارت امورخارجه اصولگرایان آماده میکند؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۵
2
0
ریسی برنده است شمانگران نباشید.
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین