کد خبر: ۷۱۳۷۷۷
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷
بازیکنان استقلال در یک اقدام هماهنگ نسبت به مشکلات موجود در این باشگاه گلایه کردند.
آفتاب‌‌نیوز :

باشگاه استقلال طی روزهای گذشته با مشکلات مالی و سخت‌افزاری متعددی دست و پنجه نرم کرده است. اگرچه مدیران باشگاه قول حل مشکلات را به فرهاد مجیدی و بازیکنان داده اند اما هنوز در عمل هیچ اتفاقی نیفتاده و علاوه بر پرداخت نشدن دستمزدها باشگاه با مشکل تامین هزینه‌های روزمره مواجه است.

این مسائل موجب دلخوری بازیکنان و کادرفنی شده است. از این رو امروز بازیکنان استقلال با انتشار یک متن مشترک در صفحات شخصی خود نسبت به شرایط مدیریتی باشگاه موضع‌گیری کردند.

بازیکنان استقلال که گفته می‌شد قصد اعتصاب دارند امروز در استوری خود ضمن گلایه از مشکلات اعلام کرده‌اند که به خاطر هواداران هر تلاشی از دست شان بر بیاید برای موفقیت تیم شان انجام خواهند داد.

در متن مشترک منتشر شده از سوی استقلالی‌ها آمده است: «حرف‌هایی که در سال‌های اخیر مدام تکرار شده و بازهم مجبورمان می‌کنند که تکرار کنیم: نابسامانی‌های استقلال تمام شدنی نیست. جنگ زرگری در مدیریت باشگاه استقلال تمامی ندارد. این راه که استقلال توسط مدیران و متولیانش در آن قرار گرفته، جز ناکامی برای مجموعه استقلال چیزی نخواهد داشت. دیگر رمقی نیست برای بازگو کردن کمبودهای سخت‌افزاری و غیره...»

بازیکنان استقلال در پایان اطلاعیه خود نوشته اند:«اما لازم است بدانید ما بازیکنان با ذهنی خسته از مشکلات عدیده به عشق میلیون‌ها قلب آبی روبه جلو حرکت خواهیم کرد تا آخرین توان و بانهایت تعهد نسبت به این پیراهن خوش‌رنگ برای تعالی بیشتر نام بزرگ استقلال خواهیم جنگید. اما بدانید در این میدان هیچ‌وقت شرایط برابر نبوده.»

با توجه به این مساله باید دید مسئولان باشگاه چه زمانی برای حل مشکلات و پرداخت مطالبات بازیکنان اقدام خواهند کرد.

اعتراض اینستاگرامی بازیکنان استقلال/عکس

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین