کد خبر: ۷۱۳۸۲۷
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۵

تشکیل یگان رزمی ویژه رژیم صهیونیستی برای مقابله با حزب الله لبنان

ارتش رژیم صهیونیستی روز سه شنبه از تشکیل یگان رزمی جدیدی برای مقابله با حزب الله لبنان خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

فرماندهی محور عملیاتی شمال ارتش رژیم صهیونیستی از تشکیل یگان اطلاعاتی ویژه و جدید وابسته به نیروهای ذخیره ارتش این رژیم با عنوان «یگان زنبور» برای مقابله با حزب الله لبنان خبر داد.

بنابر اعلام ارتش رژیم صهیونیستی این یگان یکی از تشکیلات نیروهای ذخیره ارتش است که اخیراً به عنوان بخشی از تلاش های ارتش اشغالگر صهیونیستی برای محافظت از شهرک های مجاور حصار امنیتی در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی پس از نفوذهای مکرر به این منطقه ایجاد شده است.

بر اساس این گزارش، "یگان زنبور" شامل هنگ هایی است که هر یک به امنیت منطقه ای در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی در کنار یگان های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی که در آنجا فعالیت می کنند، کمک می کنند.

پیش تر حسن بغدادی عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان گفته بود که سران صهیونیستی در صورت هر گونه محاسبه اشتباه، شعله‌های آتش جهنم را به چشم خواهند دید.

پیش‌تر «بنی گانتس» وزیر جنگ کابینه نتانیاهو نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی با هشدار نسبت به عواقب درگیری با لبنان گفته بود: جنگ با لبنان خطرناک‌تر از آنچه با غزه روی داد، خواهد بود.

گانتس با اشاره به حملات موشکی مقاومت فلسطین به سرزمین‌های اشغالی گفته بود ۱۰ برابر آنچه در غزه اخیرا دیدیم در لبنان خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین