کد خبر: ۷۱۴۱۳۷
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۲
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی است ایران به دنبال انباشت دستاوردهای هسته ای است و به همین دلیل تل آویو و واشنگتن برای نظارت بر برنامه هسته ای این کشور، با یکدیگر همکاری می کنند.
آفتاب‌‌نیوز :

بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در آستانه سفر به واشنگتن، مدعی شد که این رژیم در همراهی با آمریکا، به دنبال راهی برای افزایش نظارت بر برنامه هسته ای ایران است.

به گزارش تایمز اسرائیل، وی در عین حال به رجز خوانی های معمول روی آورد و در ادامه ادعاهای خود افزود: همه گزینه ها (علیه ایران) روی میز است.

گانتز مدعی شد که با تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی و با توجه به احتمال تغییر دولت در ایران، ممکن است یک دوره خانه تکانی اتفاق بیفتد که طی آن ایران اقدام به انباشت دستاوردهای هسته ای کند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در نهایت افزود: در حال حاضر، مشغول همکاری با متحدان آمریکایی‌مان هستیم تا هم نظارت‌ها را افزایش دهیم و هم برای ایران روشن کنیم که همه گزینه‌ها روی میز است.

این ادعاها در حالی مطرح می شود که طی ماه های گذشته، رژیم صهیونیستی و آمریکا در سطح مشاوران امنیت داخلی، جلسات راهبردی را برای هماهنگی سیاست ها در قبال ایران برگزار کرده اند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین