کد خبر: ۷۱۴۲۴۸
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات کشور با تاکید بر اینکه اصل برای وزارت کشور این است که روند رای گیری به نحو مناسبی انجام گیرد، گفت: تمامی زمینه‌های لازم برای اخذ رای از افراد واجد شرایط فراهم شده و هیچ کس نباید بدون رای دادن از شعبه خارج شود.
آفتاب‌‌نیوز :

جمال عرف در خصوص مسائل طرح شده در خصوص اخلال در روند رای‌گیری از طریق دستگاه‌های فنی افزود: به استانداران و فرمانداران ابلاغ شده که هر جا مشکل فنی دارند؛ حتما رای گیری به طور دستی انجام شود.

معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به اینکه در این شرایط خاص بار سنگین به سیستم الکترونیکی وارد می شود، اظهار داشت: این موضوع باعث شده که نواقصی ایجاد شود که البته بلافاصله موضوع مورد پیگیری و حل خواهد شد. اکنون به اذعان رییس هیات نظارت مرکزی، مشکلی در فرایندهای برگزاری انتخابات وجود ندارد.

رییس ستاد انتخابات کشور در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: اصل برای وزارت کشور این است که روند رای گیری به نحو مناسبی انجام گیرد و در سراسر کشور خوشبختانه این اتفاق به نحو مطلوبی در حال انجام است.

عرف با بیان اینکه تلاش ستاد انتخابات کشور این است که تمامی زمینه های لازم برای اخذ رای از افراد واجد شرایط فراهم شود و هیچ کس نباید بدون رای دادن از شعبه خارج شود؛ گفت: وظیفه ما این است که به شکل قانونمند همه زمینه‌های لازم را برای رای گیری فراهم کنیم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین