کد خبر: ۷۱۴۲۶۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
مشاور وزیر کشور گفت: تنها مرجع اعلام آمار رسمی میزان مشارکت،‌ آرای ماخوذه نامزدها و ... وزارت کشور است و هیچ یک از آمار منتشره در فضای مجازی صحت ندارد.
آفتاب‌‌نیوز :

مشاور وزیر کشور گفت: تنها مرجع اعلام آمار رسمی میزان مشارکت،‌ آرای ماخوذه نامزدها و ... وزارت کشور است و هیچ یک از آمار منتشره در فضای مجازی صحت ندارد.

روح الله جمعه ای در توئیتی نوشت: برابر با قانون انتخابات تنها مرجع اعلام آمار رسمی میزان مشارکت،‌ آرای ماخوذه نامزدها و ... وزارت کشور می باشد و هیچ یک از آمار منتشره در فضای مجازی صحت نداشته و مورد تایید نیست و تبعات ناشی از این اقدام غیرقانونی متوجه انتشاردهندگان این گونه شایعات است.

دبیر ستاد انتخابات کشور نیز گمانه زنی‌های رسانه‌ای در باره میزان مشارکت را فاقد هرگونه استناد و اعتبار بر شمرد و از مردم و اصحاب رسانه درخواست کرد، صرفاً به اطلاعیه‌های رسمی ستاد انتخابات کشور توجه کنند.

سید اسماعیل موسوی دبیر ستاد انتخابات کشور در پاسخ به پرسش خبرنگاران در خصوص آمار و ارقام منتشر شده در برخی از رسانه‌ها در مورد میزان مشارکت مردم در انتخابات امروز تاکنون، گفت: میزان مشارکت مردم در انتخابات صرفاً از طریق ستاد انتخابات کشور اعلام خواهد شد و هر گونه گمانه زنی رسانه‌ای در باره میزان مشارکت، فاقد هرگونه استناد و اعتبار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، وی تأکید کرد: در خصوص اعلام آمار و ارقام میزان مشارکت در انتخابات، مردم صرفاً به اطلاعیه‌های رسمی ستاد انتخابات کشور توجه کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۸
0
0
آره داداش آمار فقط آمار شما
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین