کد خبر: ۷۱۴۵۵۳
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴
سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت:خبرهایی از گوشه و کنار کشور به ویژه شهرهای جنوبی کشور مبنی بر افزایش تعداد بیماران به گوش می‌رسد و این نشان می‌دهد که اگر سهل انگاری کنیم پیک پنجم از راه می‌رسد.
آفتاب‌‌نیوز :

مهرداد بابایی با اشاره آخرین وضعیت شیوع کرونا در البرز اظهار کرد: شرایط البرز از یک هفته گذشته تقریبا ثابت مانده و رنگ بندی تغییری نکرده است.

وی توضیح داد: طی ۲۴ ساعت گذشته هفت نفر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ۵۳۶ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و طی ۲۴ ساعت اخیر هم ۱۱۰۰ نفر به صورت حضوری به مراکز درمانی و بهداشتی استان مراجعه داشته‌اند.

این مسئول تاکید کرد: خبرهایی از گوشه و کنار کشور به ویژه شهرهای جنوبی کشور مبنی بر افزایش تعداد بیماران به گوش می‌رسد و این نشان می‌دهد که اگر سهل انگاری کنیم پیک پنجم از راه می‌رسد.

بابایی در ادامه در پاسخ به گلایه مردم در خصوص کمبود واکسن گفت: هفته گذشته کشور در تامین واکسن به ویژه برای کسانی که در انتظار تزریق دز واکسن بودند با مشکل مواجه بود ولی خوشبختانه با واردات به موقع این مشکل برطرف شده است.

سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی در تزریق واکسن به متقاضیان البرزی وجود ندارد و طبق نوبت و بر اساس محدوده سنی اعلام شده تزریق در حال انجام است.

وی ادامه داد: در خصوص تزریق دوز دوم باید گفت کسانی که دوز اول خود را در استان‌های دیگر دریافت کرده‌اند نمی‌توانند دز دوم را در البرز تزریق کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین