کد خبر: ۷۱۵۷۰۳
تاریخ انتشار : ۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۳

جنجال شبانگاهی در رادیو ورزش

کارشناسان فوتبال و رسانه در رادیو ورزش به بررسی 4 ماه حضور شهاب عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال پرداختند.
جنجال شبانگاهی در رادیو ورزش
آفتاب‌‌نیوز :

در برنامه شنبه شب همیشه با ورزش رادیو ورزش، عملکرد تیم جدید مدیریتی فدراسیون فوتبال در 4 ماه تصدی با حضور کارشناسان مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت که در این میان مباحث مهم و جنجالی مطرح شد.

در آغاز این برنامه، مجید سعیدی، پیشکسوت عرصه رسانه عنوان کرد: وقتی اهداف در یک سیستم مشخص نباشد نمی توان به صورت دقیق آن مجموعه را ارزیابی کرد.ولی آنچه در این 4 ماه رخ داده متاسفانه اتفاقات ناخوشایندی را رقم زده است.

وی ادامه داد: عزیزی خادم روز 10 اسفند که به عنوان رئیس فدراسیون منصوب شد در اولین اظهارنظر عنوان کرد: من نه آقازاده هستم نه به کسی وابسته هستم. هر کسی هم بخواهد در کابینه من باشد باید از فیلترهایی عبور کند.او در ادامه انتصاب هایی که انجام داد موجی از اعتراضات را برانگیخت. از حمیدرضا مهرعلی به عنوان نایب رئیس اول که کلا در آلمان به سر می برد تا رضایی مسول رسانه ای و بعد هم ماجرای سرپرست تیم ملی و پسر عمویش به عنوان مسول آی تی فدراسیون!

سعیدی خاطرنشان کرد: عزیزی خادم بارها و بارها از واژه تیمم صحبت می کرد اما پس از گذشت زمان مشخص شد منظورش از تیمم کسانی بوده اند که به مدیریت قبلی فدراسیون و تیم ملی زمان کی روش فحش می داده اند!علی جوادی با حسن نیت آمد و نظرش را گفت اما به مذاق آقایان خوش نیامد و ایشان ناگزیر به رفتن شد.چطور ممکن است اگر مشاوران رسانه ای در مراسم افطاری نکته ای را بگویند قبول است اما مسول روابط عمومی حرفی بزند قبول نیست؟قبل از او مهدی محمد نبی که زحمات زیادی در عرصه آماده سازی تیم ملی و تایید اساسنامه فدراسیون کشیده بود هم به همین شیوه رفت.به همین شکل صادق درودگر رفت و امیر مهدی علوی هم همان روزی که انتخابات تمام شد دیگر به فدراسیون مراجعه نکرد.حتی خود عزیزی خادم بعدا گفت که نمی خواستیم آقای علوی را از دست بدهیم اما او خودش اصرار به جدایی داشت.دلیل این مباحث جای پرسش های جدی دارد.

وی ادامه داد:در ادامه ماجرای دیدار تبلیغاتی با وزیر امور خارجه پیش آمد. مشاوران عالی عزیزی خادم به او گفته بودند که آقای ظریف قرار است رئیس جمهور شود و به همین دلیل به ناگهان دیدیم یک دیدار 10 دقیقه ای در اتاق انتظار وزیر امورخارجه به سرتیتر کلیه خبرها بدل شد.عزیزی خادم به جای اینکه به سراغ فیفا و کنفدراسیون برود و موضوع میزبانی را حل کند تن به چنین اموری داد.وقتی حسین فرکی صحبت های عزیزی خادم را نقض کرد مشخص شد آنجا در فدراسیون فوتبال چه خبر است.

سعیدی افزود:موضوعات مربوط به تخلفات اساسنامه ای هم بسیار خطرناک است.الان سه مدیر اصلی فدراسیون سرپرست هستند و این موضوع غیرقانونی و تخلف محرز است و می تواند مشکلات فراوانی را برای فوتبال ما به همراه بیاورد.متاسفانه مسول بانوان فدراسیون هم کلا درگیر باشگاه خود هست و اصلا فرصت برنامه ریزی برای امور مربوطه را ندارد.ما در گذشته انتقاداتی به روسای قبلی فدراسیون طرح می کردیم اما واقعیت این است که آقای کفاشیان سال ها در ورزش بود،آقای تاج خودش فوتبالیست بود و سال ها مدیریت ورزشی کرده بود اما من می خواهم بپرسم که آقای عزیزی خادم با پشتوانه چه جایگاهی خودش را نامزد ریاست فدراسیون کرد و اینطور هست که می بینیم هیچ کسی حاضر نیست با او کار کند.

در ادامه،دکتر نیک کار،دبیرکل اسبق فدراسیون فوتبال هم روی خط برنامه آمد و گفت:درست است که 4 ماه در فرآیند برنامه ریزی بلند مدت زمان زیادی محسوب نمی شود اما آنچه در این مدت دیدیم متاسفانه چشم انداز مناسبی برای آینده فوتبال کشور به همراه ندارد.

وی افزود:متاسفانه در یک بحث مهم مثل تیم ملی،هنوز نتوانسته اند تکلیف نیمکت را مشخص کنند.در حوزه داوری ها و انتخاب آنها مشکلات اساسی وجود دارد.من با این روند آینده درخشانی را برای این فدراسیون تصور نمی کنم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین