کد خبر: ۷۱۶۰۹۹
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۲
در اواخر نیمه اول و نیمه دوم دیدار آلومینیوم و استقلال بازیکنان و کادرفنی هر دو تیم بارها به داور اعتراض کردند.
آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا منصوریان پس از اعلام خطای هند سید مهدی حسینی با صدای بلندی به تصمیم مهدی سیدعلی اعتراض کرد.

* پس از سوت پایان بازی در نیمه اول، پوریا آریا کیا به سمت داور وسط رفت و با او در مورد خطای هند حسینی صحبت کرد. گفت‌وگوی بازیکن آلومینیوم و سیدعلی در نهایت با خوش و بش آن‌ها به پایان رسید.

* احمد موسوی که در نیمه دوم جای محمد دانشگر را در ترکیب استقلال گرفت، قبل از شروع این نیمه با منصوریان خوش و بش کرد.

*داود رفعتی، ناظر بازی پیش از آغاز نیمه دوم به حضور برخی افراد متفرقه روی سکوها معترض شد و به همین دلیل سید‌علی تا زمان مشخص نشدن تکلیف این افراد متفرقه سوت شروع نیمه دوم را به صدا درنیاورد.

* سیاوش یزدانی در دقیقه 52 پس از خطا روی سعید باقرپسند به داور اعتراض کرده و اعتقاد داشت باید خطای بازیکن آلومینیوم اعلام شود.

* در دقیقه 53 فرشید اسماعیلی پس از روی زمین افتادن، توپ را با دست گرفت و به همین دلیل داور خطای این بازیکن را اعلام کرد. البته برخلاف بازیکنان آلومینیوم که اعتقاد داشتند سیدعلی باید این خطا را پنالتی می‌گرفت، آبی‌‍ پوشان اعتقاد داشتند اسماعیلی خطایی مرتکب نشده است.

* در دقیقه 57 فرهاد مجیدی و بهزاد غلامپور به تصمیم داور معترض شدند و به همین دلیل سید علی با آمدن به کنار زمین، به آنها تذکر داد.

* در دقیقه 60 محمد حسین مرادمند در برخورد با بازیکن آلومینیوم با سر روی زمین افتاد. وی پس از اینکه متوجه شد سیدعلی خطایش را اعلام کرده با تعجب به تصمیم داور اعتراض کرد.

* مرادمند که در نیمه دوم چندین بار دچار مصدومیت شد، برای لحظاتی لنگ لنگان به بازی ادامه داد.

 

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین