کد خبر: ۷۱۶۵۸۷
تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷
«شب بخیر آمریکا» بررسی می‌کند
ششمین قسمت برنامه ترکیبی و گفتگو محور «شب بخیر آمریکا» که به تبیین و تحلیل موضوع چرایی شکست برنامه های آمریکا در حمله به عراق می پردازد، امشب دوشنبه (۱۴ تیر ماه) از شبکه پنج سیما پخش می شود.
آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، «شب بخیر آمریکا» امشب میزبان حسن دانایی فر، سفیر سابق ایران در عراق خواهد بود تا درخصوص شکست آمریکا در پرونده عراق گفت‌وگو کند.

«شب بخیر آمریکا» در هر برنامه یکی از موضوعاتی که نشانگر قدرت رو به افول امریکاست را به تصویر می کشد؛ برای مثال وقتی از حقوق نقض شده اقلیت ها در امریکا بحث می شود، این برنامه با تهیه گزارش های مستند، گفت و گو با کارشناسان حاضر در برنامه، مهمانان اینترنتی، این موضوع مهم را تبیین و تحلیل می کند و مصادیق آن را برای مخاطبان تشریح خواهد کرد.

برنامه گفتگو محور «شب بخیر آمریکا» با بخش های متنوعی نظیر موشن گرافی موضوع و محورها، گفت وگو با کارشناسان داخل استودیو، ارتباط اینترنتی در بستر فضای مجازی با کارشناسان خارجی قصد دارد، موضوع های مطرح شده در برنامه را برای مخاطبان تبیین و تحلیل کند.

همچنین تهیه میان برنامه از دبیران سرویس های سیاسی و بین الملل رسانه ها و معرفی یک کتاب درباره افول قدرت آمریکا از جمله بخش های دیگر این برنامه است که همراه با حضور یک کارشناس در استودیو، تحلیل و واکاوی خواهد شد.

برنامه «شب بخیر آمریکا» کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی دکتر اصغر بالسینی و با اجرا و کارشناسی دکتر مراد عنادی تهیه و تولید می شود. این برنامه امشب دوشنبه ـ ۱۴ تیرماه ـ ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما پخش می شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین