کد خبر: ۷۱۹۶۴۵
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۰
بازار امروز شاهد افزایش ۱۲۰ تومانی قیمت دلار است که به ۲۵,۱۰۰ (بیست و پنج هزار و یکصد ) تومان رسید. طلا و سکه هم گران شدند.
آفتاب‌‌نیوز :

قیمت ها امروز در بازار به مانند روز پیش افزایش را تجربه کردند.

قیمت اونس طلا امروز

هر اونس طلا، امروز به ۱,۷۹۹ (یک هزار و هفتصد و نود و نه) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش داشته است.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۱,۰۸۲,۵۰۰ (یک میلیون و هشتاد و دو هزار و پانصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۳۶ درصدی داشته است.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز

در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل ، با ۱۰۰۰ تومان افزایش، ۴,۶۶۹,۰۰۰ (چهار میلیون و ششصد و شصت و نه هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ دلار در بازار آزاد

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۵,۱۰۰ (بیست و پنج هزار و یکصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۴۷ درصدی داشته است.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

یورو در بازار آزاد امروز با افزایش ۰.۲۸ درصدی، از ۲۹,۴۷۸ (بیست و نه هزار و چهارصد و هفتاد و هشت ) تومان به ۲۹,۵۶۲ (بیست و نه هزار و پانصد و شصت و دو ) تومان رسید.

قیمت پوند امروز

در بازار امروز پوند نسبت به روز قبل ، با ۱۳۱ تومان افزایش، ۳۴,۶۰۰ (سی و چهار هزار و ششصد ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)

همچنین درهم امارات (حواله) با افزایش ۰.۵ درصدی نسبت به روز قبل ، ۶,۸۷۵ (شش هزار و هشتصد و هفتاد و پنج ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ دلار کانادا

دلار کانادا در بازار داخلی هم ۱۹,۹۵۷ (نوزده هزار و نهصد و پنجاه و هفت ) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ سکه امامی

قیمت سکه امامی به 11,025,000 (یازده میلیون و بیست و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 1.22 درصدی داشته است.

آخرین نرخ نیم سکه

نیم سکه، امروز به ۵,۷۸۵,۰۰۰ (پنج میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۶ درصدی داشته است.

آخرین نرخ ربع سکه

در بازار امروز ربع سکه نسبت به روز قبل ، با ۱۲۰۰۰ تومان افزایش، ۳,۵۶۲,۰۰۰ (سه میلیون و پانصد و شصت و دو هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکه گرمی امروز

همچنین هر سکه گرمی با افزایش ۰.۲۶ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲,۲۵۵,۰۰۰ (دو میلیون و دویست و پنجاه و پنج هزار) تومان معامله شد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین