کد خبر: ۷۲۱۶۹۷
تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳
سرپرست دبیرکلی فدراسبون فوتبال در حکمی پسر عموی رئیس این فدراسیون را به‌ عنوان سرپرست دپارتمان فناوری اطلاعات منصوب کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

 با حکمی از سوی حسن کامرانی‌فر، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، احسان عزیزی خادم که مدتی به عنوان مشاور رئیس فدراسیون فوتبال مشغول به فعالیت بود، سرپرست دپارتمان فناوری اطلاعات شد.

احسان عزیزی خادم که پسرعموی شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال است، در شرایطی به صورت رسمی آغاز به کار کرده که حضورش به دلیل داشتن نسبت فامیلی با رئیس فدراسیون فوتبال می‌تواند سوال برانگیز باشد.

احسان عزیزی خادم دارای مدرک تحصیلی مرتبط با رشته فناوری‌ اطلاعات است و موضوع انکار توانایی او در میان نیست، اما آیا نسبت فامیلی او با رئیس فدراسیون فوتبال در این حکم تاثیر گذار نبوده است؟ مسلماً افراد متخصص دیگری نیز با این توانایی صلاحیت حضور در فدراسیون را داشته‌اند، اما حضور افراد در مجموعه‌های دولتی، شبه دولتی یا عمومی همچون فدراسیون فوتبال با نسبت فامیلی با یکی از مسئولان رده بالای چنین نهادهایی شائبه برانگیز است. آن هم در فدراسیون فوتبال که پیش از این نیز شاهد حضور افرادی به دلیل نزدیکی با عزیزی خادم بوده‌ایم.

انتصاب حیدر بهاروند، سرپرست نایب رئیسی دوم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با وجود رد صلاحیت در انتخابات، انتصاب حمیدرضا مهرعلی با وجود کارنامه مورد سوال در فدراسیون اتومبیلرانی به عنوان سرپرست نایب رئیسی اول، انتصاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی و انتصاب‌هایی از این دست، حضور احسان عزیزی خادم را نیز تحت الشعاع قرار می‌دهد. اینکه در فدراسیون فوتبال بیش از تخصص و صلاحیت، نزدیک بودن به رئیس فدراسیون فوتبال عاملی برای گرفتن مسئولیت است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین