کد خبر: ۷۲۳۲۲۷
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۶
رئیس شورای شهر تهران با اشاره‌ به اینکه امروز جلسه‌ای در مورد حکم علیرضا زاکانی در شهرداری برگزار می‌شود، گفت: ان‌شاءالله به نتیجه مثبت و خوبی در این زمینه می‌رسیم.
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورا در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه هدف شما از دعوت معاونین قبلی شهرداری در صحن شورا چیست، گفت: ما به ماندگار بودن و نبودن معاونین فکر نکرده‌ایم، این افراد برای این موضوع در صحن شورا حضور می‌یابند که گزارشی از کار خود ارائه دهند و اعضای جدید شورا از نحوه کار آنها مطلع شوند. از کارهای خوب آنها تقدیر می‌شود و از برخی موضوعات نیز انتقاد صورت می‌گیرد.

رئیس شورای شهر درباره سرانجام حکم شهردار تهران گفت: در تعطیلی‌های اخیر اتفاقی به وقوع نپیوسته به جز اینکه وزیر کشور دستور بررسی و اقدام را داده‌اند. به دنبال این مسئله، امروز جلسه‌ای برگزار می‌شود و ان‌شاءالله به نتیجه مثبت و خوبی خواهیم رسید.

وی بیان داشت: وزیر جدید کشور هنوز انتخاب نشده و سعی بر این است که قبل از این انتخاب و طی سه چهار روز آینده به نتیجه مثبت برسیم و اگر هم نشد، این قضیه برای وزیر جدید کشور باقی می‌ماند.

چمران درباره سرانجام مشخص شدن کمیسیون‌های تخصصی شورای ششم گفت: اگر به شوراهای گذشته بنگرید متوجه می‌شوید که از این موضوع عقب نیستیم و مشکلی نبوده است. به هر حال فرصت است و باید انتخاب افراد در کمیسیونها باید براساس میل و سلیقه و تخصص آنها باشد.

وی گفت: تنظیم این مسئله کار پیچیده‌ای است و حتی در مجلس قانونی در این زمینه تصویب شد. ما هم داریم تلاش می‌کنیم که به نتیجه برسیم و اگر فرصت شد، هفته آینده این موضوع نهایی می‌شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین