کد خبر: ۷۲۴۸۵۵
تاریخ انتشار : ۱۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۶
رئیس‌جمهوری در ادامه بازدیدهای میدانی خود در نخستین روز از سفر استانی سیستان و بلوچستان به منطقه محروم مرادآباد چابهار رفت و از طرح ساماندهی مسکن کپرنشینان این منطقه و روند پیشرفت کار پروژه ساخت یک هزار واحد مسکونی برای محرومان بازدید کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

سیدابراهیم رئیسی پس از بازدید از پروژه یک هزار واحدی مسکن و گفت‌وگو با دست‌اندرکاران آن، با حضور در منطقه کپرنشینی مرادآباد به طور مستقیم با مردم این منطقه محروم به گفت‌وگو نشست و از نزدیک از مشکلات و نارسایی‌های این منطقه مطلع شد.

رئیس‌جمهوری ساماندهی وضعیت مسکن ساکنان محله محروم مرادآباد را مورد تاکید قرار داد و گفت: کپرنشینی به هیچ وجه شکل مطلوبی برای زندگی و وضعیت مطلوبی برای مردم نیست و سامان‌دادن وضعیت این بخش از هموطنان‌مان بسیار اقدام پسندیده‌ای است که برای مجریان و بانیان آن برکات دنیوی و اخروی فراوانی دارد.

رئیسی با قدردانی از خدمات و اقدامات بسیج و سپاه در بخش‌های مختلف از جمله ساخت مسکن برای محرومان جامعه اظهار داشت: وزیر راه و شهرسازی در دولت با همکاری نیروهای بسیجی و سپاهی برای کمک به بهبود وضعیت معیشت و زندگی مستضعفین و محرومین سیستان و بلوچستان از هیچ اقدام و خدمتی فروگذار نخواهند کرد.

در این بازدید مقرر شد در خصوص چگونگی تسریع در ساماندهی وضعیت این منطقه محروم در جلسه شورای اداری استان تصمیم‌گیری شود.

دولت به دنبال رفع مشکلات سیستان و بلوچستان است

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی در بدو ورود به چابهار در تشریح اهداف این سفر استانی خود عنوان کرد: سفر به استان ها یکی از برنامه های دولت ما می باشد، حضور اینجانب در استان ها با هدف آشنایی با مشکلات و مسائل مردم و شناخت ظرفیت های اقتصادی است که در جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال و رفع مشکلات مردم و محرومین تاثیرگذار است.

وی افزود: بعد از انقلاب کارهای زیادی در استان سیستان و بلچوستان انجام شده اما نسبت به آنچه باید انجام بگیرد فاصله دارد، امیدواریم در این دولت بتوانیم با همکاری خود جوانان و مردم استان اعم از سنی و شیعه، سرمایه گذاران و کارآفرینان در جهت رفع مشکلاتی چون بیکاری و همچنین ایجاد رونق تولید و ایجاد اشتغال و توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی استان گام های مؤثری برداریم.

رییس جمهور همچنین اضافه کرد: این استان از استان های مهم کشور محسوب می شود که علی رغم برخورداری های زیادی که دارد، دارای محرومیت هایی نیز می باشد که امیدواریم با پیگیری دولت و وزرا گام های جدیدی برای رفع این مشکلات برداشته شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین