کد خبر: ۷۲۵۳۴۷
تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۴
با صدور احکام جداگانه‌ای از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه، روسای کارگروه‌ها و اعضای ستاد تهیه و تدوین لایحه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ منصوب شدند.
آفتاب‌‌نیوز :

با آغاز بکار تدوین لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، میرکاظمی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور طی احکام جداگانه‌ای روسای کارگروه‌ها و اعضای این ستاد را منصوب کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان؛ براساس این احکام "سید حمید پور محمدی؛ رییس شورای راهبری و تلفیق برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ و رییس کارگروه تبصره ها"، "محمدحسین رحمتی؛ رییس کارگروه برنامه بررسی‌های اقتصادی، سرمایه گذاری، تولید و اشتغال"، " علی حیدر نوری؛ رییس کارگروه برنامه منابع و مصارف بودجه و رییس کارگروه برنامه ساماندهی نظام حقوق و دستمزد"، "امیر امینی؛ رییس کارگروه برنامه پیاده‌سازی الزامات آمایش سرزمینی بودجه"، "امید حاجتی، جواد حسین زاده، قاسم رمضانپور نرگسی، احمدصمیمی، حمیدرضا عدل، رحیم ممبینی، علیرضا نعمتی، حمید پوراصغری و خانم مژگان خانلو، عضو ستاد تهیه و تدوین لایحه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ "منصوب شدند.

در متن احکام آمده است: اکنون که با استعانت الهی کار تهیه و تدوین لایحه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور آغاز شده است، به منظور ارایه آن در موعد مقرر قانونی و استفاده حداکثری از توان کارشناسی کشور، اسناد و قوانین فرادستی، سیاست‌های رشد اقتصادی و بودجه ریزی برنامه محور، انتظار است با تشکیل منظم جلسات شورا و کارگروه در پیشبرد تهیه و تدوین لایحه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ اهتمام ویژه نمایید. از خداوند متعال توفیق روزافزون جنابعالی در تحقق مطلوب این هدف مهم را خواستارم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین