کد خبر: ۷۲۶۹۵
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۸:۳۷
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: با پایان کار شمارش آراء، نتیجه نهایی انتخابات در تمام حوزه‌های انتخابیه کشور، به جز تهران مشخص شد و بر این اساس نتایج انتخابات در ‪ ۱۶۴‬حوزه انتخابیه قطعی و در ‪ ۴۲‬حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد.


نام حوزه و افرادی که حائز اکثریت آراء شده اند به شرح زیر است:

1. در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد از مجموع 110530 آراء مأخوذه، آقای محمدحسین نژادفلاح با 31427 رأی حائز اکثریت آراء شد.

2. در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه از مجموع 48828 آراء مأخوذه، آقای شاهرخ رامین با 15765 رأی حائز اکثریت آراء شد.

3. در حوزه انتخابیه ساری از مجموع 165397 آراء مأخوذه، آقای علی اصغر یوسف نژاد با 48772 رأی و آقای سید رمضان شجاعی کیاسری با 43747 رای حائز اکثریت آراء شدند. 

4. در حوزه انتخابیه بوکان از مجموع 70972 آراء مأخوذه، آقای محمد قسیم عثمانی با 36940 رأی حائز اکثریت آراء شد.

5. در حوزه انتخابیه سقز و بانه از مجموع 77704 آراء مأخوذه، آقای فخرالدین حیدری با 35061 رأی حائز اکثریت آراء شد.

6. در حوزه انتخابیه اراک و کمیجان از مجموع 163736 آراء مأخوذه، آقای عباس رجایی با 62514 رأی و سید احمد لطفی با 56644 رای حائز اکثریت آراء شدند.

7. در حوزه انتخابیه لنجان از مجموع 63744 آراء مأخوذه، آقای محسن کوهکن ریزی با 16738 رأی حائز اکثریت آراء شد.

8. در حوزه انتخابیه تبریز از مجموع 410313 آراء مأخوذه، آقای مسعود پزشکیان با 105639 رأی حائز اکثریت آراء شد و آقای سید محمدرضا میرتاج الدینی با 84805 رای و آقای محمد حسین فرهنگی با 78372 رای و خانم عشرت شایق با 57904 رای و آقای رضا رحمانی با 56793 رای و آقای علیرضا منادی سفیدان با 49131 رای و آقای شکور اکبرنژاد با 43211 رای و محمدحسین شیخ علیا لواسانی با 30397 رای و آقای هادی غفاری با 30384 رای و خانم ایران آهور با 29044 رای و خانم زینت عظیمی اندریان با 28042 رای به دور دوم راه یافتند.

9. در حوزه انتخابیه شبستر از مجموع 51963 آراء مأخوذه، آقایان علی مطهری با 12088 رأی و کریم غیاثی مرادی با 9160 رای به دور دوم راه یافتند.

10. در حوزه انتخابیه لردگان از مجموع 100133 آراء مأخوذه، آقایان جعفر علیپور بهزادی با 23334 رأی و ظاهر خالدی سردشتی با 19838 رای به دور دوم راه یافتند.

11. در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه از مجموع 47689 آراء مأخوذه، آقایان محمد حسین قربانی با 9303 رأی و سید مهدی صادق با 5927 رای به دور دوم راه یافتند.

12. در حوزه انتخابیه اصفهان از مجموع 417555 آراء مأخوذه، آقای حسن کامران دستجردی با 162145 رأی و خانم نیره اخوان بیطرف با 122187 رای و آقای حمیدرضا فولادگر با 108255 رای حائز اکثریت آراء شدند و آقایان محمدتقی رهبر با 90300 رای و محمد کریم شهرزاد با 74465 رای و اکبر پرورش با 65824 رای و فیروز اصلانی با 60951 رای به دور دوم راه یافتند.

13. در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر و نمین از مجموع 178863 آراء مأخوذه، آقای قاسم محمدی با 51292 رأی و آقای جواد صبور آقچه کندی با 45335 رای حائز اکثریت آراء شدند و آقایان سید کاظم موسوی با 41589 رای و حسن نوعی اقدم با 35537 رای به دور دوم راه یافتند.

14. در حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران از مجموع 147020 آراء مأخوذه، آقایان امین شعبانی با 28097 رأی و هوشنگ حمیدی با 21599 رای و آقای عبدالجبار کرمی با 21159 رای و سید احسن علوی با 17559 رای به دور دوم راه یافتند.

15. در حوزه انتخابیه رشت از مجموع 208859 آراء مأخوذه، آقایان جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی با 48416 رأی و سید علی آقازاده دافساری با 45154 رای و حسن تامینی لیچائی با 39338 رای و خانم هاجر تحریری نیک صفت با 27858 رای و آقای رمضانعلی صادق زاده شیخان گفشه با 26092 رای و علی نعیمی با 25675 رای به دور دوم راه یافتند.

16. در حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس از مجموع 117067 آراء مأخوذه، آقایان قاسم احمدی لاشکی با 27651 رأی و انوشیروان محسنی بندپی با 26561 رای به دور دوم راه یافتند.

17. در حوزه انتخابیه کرمانشاه از مجموع 255396 آراء مأخوذه، آقایان جهانبخش امینی با 38469 رأی و محمد کرمی راد با 35627 رأی و محمدرضا شعبانی با 32388 رأی و خانم حاجیه فکوریان با 23818 رأی و آقایان جلال صفری با 22063 رأی و بهزاد حاتم زاده با 19057 رأی به دور دوم راه یافتند.

18. در حوزه انتخابیه مشهد و کلات از مجموع 714384 آراء مأخوذه، آقایان محمدرضا فاکر با 211433 رأی و جواد آرین منش با 206606 رأی و خانم شریعتی کوهبنانی با 169639 رأی حائز اکثریت آراء شدند و آقایان سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی با 153890 رأی و حسین آفریده با 151219 رأی و عبدالرضا رحمانی فضلی با 120063 رأی و جواد کریمی قدوسی با 117604 رأی به دور دوم راه یافتند.


19. در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد از مجموع 69704 آراء مأخوذه، آقای اقبال محمدی با 21024 رأی حائز اکثریت آراء شد.

20. در حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت از مجموع 75190 آراء مأخوذه، آقای محمدعلی پرتوی با 22430 رأی حائز اکثریت آراء شد.

21. در حوزه انتخابیه شهریار از مجموع 209183 آراء مأخوذه، آقای حسین گرومی با 58550 رأی حائز اکثریت آراء شد.

22. در حوزه انتخابیه رباط کریم از مجموع 112718 آراء مأخوذه، آقای حسن نوروزی با 34980 رأی حائز اکثریت آراء شد.

23. در حوزه انتخابیه ورامین از مجموع 137145 آراء مأخوذه، آقای سید حسین نقوی حسینی با 77768 رأی حائز اکثریت آراء شد.

24. در حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم از مجموع 77339 آراء مأخوذه، آقایان کاظم فرهمند با 15490 رأی و محمد شیخ شاب بافقی با 11329 رای به دور دوم راه یافتند.

25. در حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه و جویبار از مجموع 168498 آراء مأخوذه، آقای سید علی اکبر ادیانی با 55038 رأی و عزت اله اکبر تالار پشتی با 54112 رای حائز اکثریت آراء شدند.

26. در حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال از مجموع 153791 آراء مأخوذه، آقای بهمن محمد یاری با 49007 رأی حائز اکثریت آراء شد.

27. در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر از مجموع 123032 آراء مأخوذه، آقای شهباز حسن پور بیگلری با 78247 رأی حائز اکثریت آراء شد.

28. در حوزه انتخابیه تاکستان از مجموع 83994 آراء مأخوذه، آقای امیر طاهرخانی با 27022 رأی حائز اکثریت آراء شد.

29. در حوزه انتخابیه ممسنی از مجموع 110128 آراء مأخوذه، آقای عبدالرضا مرادی با 51563 رأی حائز اکثریت آراء شد.

30. در حوزه انتخابیه لامرد و مهر از مجموع 91922 آراء مأخوذه، آقای محمدعلی حیاتی با 59015 رأی حائز اکثریت آراء شد.

31. در حوزه انتخابیه گرمسار از مجموع 30669 آراء مأخوذه، آقای عبدالرضا ترابی با 12132 رأی حائز اکثریت آراء شد.

32. در حوزه انتخابیه سروستان از مجموع 107657 آراء مأخوذه، آقای نصراله کوهی باغ اناری با 46810 رأی حائز اکثریت آراء شد.

33. در حوزه انتخابیه شاهرود از مجموع 102161 آراء مأخوذه، آقای کاظم جلالی با 34754 رأی حائز اکثریت آراء شد.

34. در حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره از مجموع 102307 آراء مأخوذه، آقای احمد مهدوی ابهری با 33075 رأی حائز اکثریت آراء شد.

35. در حوزه انتخابیه بروجن از مجموع 56410 آراء مأخوذه، آقای سیروس برنا بلداجی با 17797 رأی حائز اکثریت آراء شد.

36. در حوزه انتخابیه میانه از مجموع 85679 آراء مأخوذه، آقای سید محمدرضا حاجی اصغری با 21150 رأی حائز اکثریت آراء شده و آقایان محمدعلی مددی با 20566 رای و سید حسین هاشمی با 19538 رای به دور دوم راه یافتند.

37. در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر از مجموع 133687 آراء مأخوذه، آقای یوسف نجفی با 54823 رأی حائز اکثریت آراء شد.

38. در حوزه انتخابیه قزوین از مجموع 236533 آراء مأخوذه، آقای سید محمدحسن ابوترابی فرد با 79083 رأی و آقای قدرت اله علیخانی 74366 رای حائز اکثریت آراء شدند.

39. در حوزه انتخابیه اهواز از مجموع 304306 آراء مأخوذه، آقای شبیب جویجری با 77225 رأی حائز اکثریت آراء شد و آقایان ناصر سودانی با 66393 رأی و محمد جعفر فلسفی با 53094 رأی و سید شریف حسینی با 33778 رأی، خانم زیبا صالح پور با 29834 رأی به دوره دوم راه یافتند.

40. در حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران از مجموع 177513 آراء مأخوذه، آقایان علی اکبر متین با 31649 رأی و داریوش قمری با 26131 رأی و علی اکبر بسطامی با 25410 رأی و شاپور پولادی با 24886 رأی به دوره دوم راه یافتند.

41. در حوزه انتخابیه یزد و صدوق از مجموع 156926 آراء مأخوذه، آقایان علی اکبراولیاء با 36397 رأی و سید مهدی صدرالساداتی با 32887 رأی به دوره دوم راه یافتند.


42. در حوزه انتخابیه شیراز از مجموع 333242 آراء مأخوذه، آقایان سید احمد رضا دستیغیب با 92642 رأی و سید حسین ذوالانوار با 83934 رأی حائز اکثریت آراء شد و آقایان جعفر قادری با 60685 رأی، محمد علی خورسندیان 47302، سید احمد رضا دستیغب با 46024 رأی و کریم زارع با 45574 رأی به دوره دوم راه یافتند.

43. در حوزه انتخابیه خدابنده از مجموع 84704 آراء مأخوذه، آقایان محمد پیران با 17706 رأی و سید فاضل موسوی با 15346 رأی به دوره دوم راه یافتند.

44. در حوزه انتخابیه سبزوار از مجموع 179165 آراء مأخوذه، آقایان محمدرضا محسنی ثانی با 49275 رأی حائز اکثریت شد و آقایان علی بروغنی با 37860 رأی و رمضانعالی سبحانی فربا 28162 رأی به دوره دوم راه یافتند.

45. در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار از مجموع 111091 آراء مأخوذه، آقای سلیمان نهیمی گیگلو با 24605 رأی و آقای وکیل سپه اجیرلو با 20353 رای حائز اکثریت آراء شدند.

46. در حوزه انتخابیه بهار و کبودر آهنگ از مجموع 117957 آراء مأخوذه، آقای عیسی جعفری با 30740 رأی حائز اکثریت آراء شد.

47. در حوزه انتخابیه بهبهان از مجموع 89267 آراء مأخوذه، آقای سیدحاجی محمد موحد با 30713 رأی حائز اکثریت آراء شد.

48. در حوزه انتخابیه اردل، فارسان کوهرنگ و بخش کیار از مجموع 125129 آراء مأخوذه، آقای نوراله حیدری با 32090 رأی حائز اکثریت آراء شد.

49. در حوزه انتخابیه دشت آزادگان از مجموع 49773 آراء مأخوذه، آقای هاشم سواری با 14036 رأی حائز اکثریت آراء شد.

50. در حوزه انتخابیه کهگیلویه و بهمئی از مجموع 124654 آراء مأخوذه، آقای سیدعلی محمد بزرگواری با 42795 رأی حائز اکثریت آراء شد.

51. در حوزه انتخابیه گچساران از مجموع 82819 آراء مأخوذه، آقای سیدقدرت الله حسینی پور با 23064 رأی حائز اکثریت آراء‌شد.

52. در حوزه انتخابیه بافت از مجموع 79423 آراء مأخوذه، آقای محمدتقی بختیاری با 23441 رأی حائز اکثریت آراء‌ شد.

53. در حوزه انتخابیه کرمان و راور از مجموع 217483 آراء مأخوذه، آقایان محمدعلی کریمی با 102103 رأی و غلامرضا کرمی با 83288 رأی حائز اکثریت آراء‌ شدند.

54. در حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز و بخشهای فنوج، لاشار و بند از مجموع 169332 آراء مأخوذه، آقای محمدقیوم دهقانی با 103874 رأی حائز اکثریت آراء شد.

55. در حوزه انتخابیه بناب از مجموع 72688 آراء مأخوذه، آقای ضیاء اله اغرازی ملکی با 31767 رأی حائز اکثریت آراء شد.

56. در حـوزه انتخابیه شاهین شهر، برخوار و میمه از مجموع 67935 آراء مأخوذه، آقای سید محمود حسینی دولت آباد با 26410 رأی حائز اکثریت آراء شد.

57. در حـوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان از مجموع 89730 آراء مأخوذه، آقای احمد جباری با 50788 رأی حائز اکثریت آراء شد.

58. در حـوزه انتخابیه بیرجند و درمیان از مجموع 132514 آراء مأخوذه، آقای حسین ابراهیمی با 55382 رأی حائز اکثریت آراء شد.

59. در حـوزه انتخابیه رودسر و املش از مجموع 107300 آراء مأخوذه، آقای اسداله عباسی با 34252 رأی حائز اکثریت آراء شد.

60. در حـوزه انتخابیه علی آباد کتول از مجموع 61805 آراء مأخوذه، آقای اسداله قره خانی آکوستانی با 22186 رأی حائز اکثریت آراء شد.

61. در حـوزه انتخابیه فریمان، سرخس و احمدآباد رضویه از مجموع 111018 آراء مأخوذه، آقای سید حسین حسینی با 35803 رأی حائز اکثریت آراء شد.

62. در حـوزه انتخابیه بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان از مجموع 188076 آراء مأخوذه، آقایان محمد مهدی شهریاری با 59017 رأی و موسی الرضا ثروتی با 57579 رأی حائز اکثریت آراء شدند.

63. در حـوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد از مجموع 136916 آراء مأخوذه، آقای محمدرضا خباز با 70961 رأی حائز اکثریت آراء شد.

64. حوزه انتخابیه کاشان از مجموع 134934 آراء مأخوذه، آقای اصغر گرانمایه پور با 44762 رأی حائز اکثریت آراء شد.

65. در حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب از مجموع 97791 آراء مأخوذه، آقای حشمت الله فلاحت پیشه با 35051 رأی حائز اکثریت آراء شد.

66. در حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد از مجموع 213498 آراء مأخوذه، آقای غلامرضا اسدالهی با 111866 رأی حائز اکثریت آراء شد.

67. در حوزه انتخابیه نیشابور از مجموع 187176 آراء مأخوذه، آقایان سید علی حسینی با 71991 رأی و حسین سبحانی نیا با 65900 رأی حائز اکثریت آراء شدند.

68. در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه از مجموع 87584 آراء مأخوذه، آقای حسین اسلامی با 41633 رأی حائز اکثریت آراء شد.

69. در حوزه انتخابیه زاهدان از مجموع 173959 آراء مأخوذه، آقایان حسینعلی شهریاری با 85380 رأی و پیمان فروزش با 73518 حائز اکثریت آراء شدند.

70. حوزه انتخابیه مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد از مجموع 137567 آراء مأخوذه، آقایان علی اکبر قبادی حمزه خانی با 31860 رأی و حسن شباپور با 29072 به دوره دوم راه یافتند.

71. در حوزه انتخابیه سراب از مجموع 69091 آراء مأخوذه، آقایان یوسف داوری با 14547 رأی و مجید نصیرپور سردهایی با 13354 رأی به دوره دوم راه یافتند.

72. در حوزه انتخابیه دیر و کنگان و جم از مجموع 76975 آراء مأخوذه، آقایان قیصر صالحی با 18022رأی و عسگر جلالیان با 15472رأی به دوره دوم راه یافتند.

73. در حوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان از مجموع 128318 آراء مأخوذه، آقایان کمال دانشیار با 18646 رأی و خلیل حیات مقدم با 18637 رأی به دوره دوم راه یافتند.

74. در حوزه انتخابیه جهرم از مجموع 100675آراء مأخوذه، آقایان محمد مهدی شجاعی فر با 23566 رأی و محمدرضا رضایی کوچی با 19953 رأی به دوره دوم راه یافتند.

75. در حوزه انتخابیه اهر و هریس از مجموع 94794 آراء مأخوذه، آقایان غلامحسین مسعودی ریحان با 15666 رأی و عباس فلاحی بابا جان با 14680 رأی به دوره دوم راه یافتند.

76. در حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین دژ و تکاب از مجموع 170598 آراء مأخوذه، آقای جهانبخش محبی نیا با 54007 رأی حائز اکثریت آراء شد و آقایان محمدعلی میرزایی با 41909 رأی و علی نقی اقدسی با 31826 رأی به دوره دوم راه یافتند.

77. در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا از مجموع 214584 آراء ماخوذه، آقای سیدعلی طاهری با 79066 رأی حائز اکثریت آراء شد و آقایان عبدالحسین ناصری با 46395 رأی و عبدالناصر ایزدی با 44326 رأی به دور دوم راه یافتند.

78. در حوزه انتخابیه همدان از مجموع 200575 آراء ماخوذه، آقای حمیدرضا حاجی بابایی با 109975 رأی حائز اکثریت آراء شد و آقایان سید محمد کاظم حجازی با 39024 رأی و سیدمرتضی حسنی حلم با 29457 رأی به دور دوم راه یافتند.

79. در حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند از مجموع 93875 آراء ماخوذه آقایان سید محمد سادات ابراهیمی با 19299 رأی و حیدر سیدی با 9015 رأی به دور دوم راه یافتند.

80. در حوزه انتخابیه خوی از مجموع 120095 آراء ماخوذه آقایان ایوب ایوبی با 23779 رأی و مؤید حسینی صدر با 22161 رأی به دور دوم راه یافتند.

81. در حوزه انتخابیه بوئین زهرا از مجموع 68831 آراء مأخوذه، آقای روح الله جانی عباس پور با 36171 رأی حائز اکثریت آراء شد.

82. در حوزه انتخابیه فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند از مجموع 133718 آراء مأخوذه، آقای سید یونس موسوی سرچشمه با 36475 رأی حائز اکثریت آراء شد.

83. در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر از مجموع 85080 آراء مأخوذه، آقای سید ناصر موسوی با 22754 رأی حائز اکثریت آراء شد.

84. در حوزه انتخابیه سپیدان از مجموع 60836 آراء مأخوذه، آقای سید عنایت اله هاشمی با 27138 رأی حائز اکثریت آراء شد.

85. در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان از مجموع 80140 آراء مأخوذه، آقای سید محمد مهدی پور فاطمی با 23686 رأی حائز اکثریت آراء شد.

86. در حوزه انتخابیه اسفراین از مجموع 56655 آراء مأخوذه، آقای هادی قوامی با 38357 رأی حائز اکثریت آراء شد.

87. در حوزه انتخابیه کلیبر و بخش هوراند از مجموع 60996 آراء مأخوذه، آقای ارسلان فتحی پور با 28293 رأی حائز اکثریت آراء شد.

88. در حـوزه انتخابیه شازند از مجموع 60429 آراء مأخوذه، آقای محمود احمدی بیغش با 18186 رأی حائز اکثریت آراء شد. 

89. درحوزه انتخابیه گرمى از مجموع 50220 راى ولى اسماعیلى با 13495 راى حائز اکثریت آراء شد.

90. درحوزه انتخابیه سمنان از مجموع 67936 راى مصطفى کواکبیان با 20789 راى

91. درحوزه انتخابیه آباده، بوانات و خرم بید از مجموع 79380 راى داوود محمدجانى با 12370 راى و محمود محمدى با 10442 راى به دور دوم کشیده شد.

92. درحوزه انتخابیه زرند و کوه بنان از مجموع 72456 راى حسین امیرى خامکانى با 29802 رای.

93. در حوزه انتخابیه آستارا از مجموع 42875 آراء مأخوذه، آقای فرهاد دلقپوش با 18269 رأی حائز اکثریت آراء شد.

94. در حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود از مجموع 48730 آراء مأخوذه، آقای رضا عبداللهی با 18450 رأی حائز اکثریت آراء شد.

95. در حوزه انتخابیه لارستان و خنج از مجموع 109251 آراء مأخوذه، آقای علی اصغر حسنی با 32865 رأی حائز اکثریت آراء شد.

96. در حوزه انتخابیه رفسنجان از مجموع 119025 آراء مأخوذه، آقای حسین هاشمیان با 75086 رأی حائز اکثریت آراء شد.

97. در حوزه انتخابیه چابهار، کنارک و نیکشهر از مجموع 133955 آراء مأخوذه، آقای یعقوب جدگال با 71448 رأی حائز اکثریت آراء شد.

98. در حوزه انتخابیه دامغان از مجموع 41764 راى حسن ملک محمدى با 10649 راى.

99. در حوزه انتخابیه بم از مجموع 142691 راى موسى غضنفر آبادى با 104496 راى اکثریت آراء را کسب کردند.

100. درحوزه انتخابیه اقلید از مجموع 50350 راى ابوالقاسم رحمانى با 11295 راى و الیاس طاهرى با 11043 راى به دور دوم کشیده شد.

101. درحوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر و چادگان از مجموع 78653 راى بهمن محمدى با 21280 راى.

102. در حوزه انتخابیه شیروان از مجموع 75189 راى محمدرضا حسین نژاد با 31700 رای.

103. در حوزه انتخابیه اسد آباد از مجموع 56464 راى اکبر رنجبر زاده با 15594 راى و تفرش از مجموع 41103 راى بهمن اخوان با 17746 راى حائز اکثریت آراء شدند.

104. درحوزه انتخابیه سلماس از مجموع 71618 راى على اکبر آقایى مغانجوقى با 34935 رای.

105. در حوزه انتخابیه پلدختر از مجموع 46587 راى على کائیدى با 22376 راى.

106. در حوزه انتخابیه نائین از مجموع 33121 راى حسین حسنى بافرانى با 17487 راى.

107. در حوزه انتخابیه نهاوند از مجموع 84864 راى مهدى سنایى با 25716 راى.

108. در حوزه انتخابیه چناران و طرقبه از مجموع 85079 راى محمد دهقانى نقندر با 38857 راى.

109. در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه از مجموع 48766 راى محمد رضا صابرى با 14809 راى.

110. در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات از مجموع 82016 راى سید فتح الله حسینى با 31567 راى حائز اکثریت آراء شدند.

111. در حوزه تنکابن و رامسر از مجموع 107135 رای ابوالفتح نیکنام با 35959 رای حائز اکثریت آرا شد.

112. در شهرستان مهاباد از مجموع 59966 رای جلال محمود زاده با 30799 رای حائز اکثریت آرا شد.

113. در شهرستان آمل از مجموع 127963 رای عزت الله یوسفیان ملا با 50240 رای حائز اکثریت آرا شد.

114. در حوزه انتخابیه شهرستان اردستان از مجموع 24078 رای سید مصطفی طباطبایی نژاد با 11447 رای حائز اکثریت آرا شد.

115. در شهرستان قروه از مجموع 81446 رای سید عماد حسینی با 29524 رای حائز اکثریت آرا شد.

116. در شهرستان خمین از مجموع 51540 رای محمدحسین مقیمی با 29244 رای حائز اکثریت آراء شد.

117. درحوزه انتخابیه شهرستان درگز از 41056 رای محمدعلی دلاور با 15100 رای حائز اکثریت آرا شد.

118. درحوزه انتخابیه محلات و دلیجان از 35954 رای علیرضا سلیمی با 12346 رای حائز اکثریت آرا شد.

119. درحوزه انتخابیه شهرستان اردکان از 35712 رای محمد رضا تابش با 14362 رای حائز اکثریت آرا شد.

120. درحوزه انتخابیه شهرستان شهرضا و سمیرم و سفلی از 57261 رای عوض حیدرپور شهرضایی با 24065 رای حائز اکثریت آرا شد.

121. در حوزه انتخابیه شهرستان سنقر و کلیایی از 48003 رای محمد حسین حیدریان با 15696 رای حائز اکثریت آرا شد

122. در حوزه انتخابیه تفت و میبد از 46823 رای سیدجلال یحیی زاده فیروز آباد با 31051 رای حائز اکثریت آراء شد.

123. درحوزه انتخابیه قائنات از 87376 رای موسی قربانی با 44654 رای حائز اکثریت آرا شد.

124. درحوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر از مجموع 32757 رای محمد ضابطی طرقی با 11631 رای حائز اکثریت آرا شد.

125. درحوزه انتخابیه لنگرود از مجموع 62884 رای مهرداد یائوج لاهوتی با 24172 رای حائز اکثریت آرا شد.

126. درحوزه انتخابیه بهشهر و نکاء و گلوگاه از مجموع 140940 رای احمد علی مقیمی با 46243 رای حائز اکثریت آرا شد.

127. در حوزه انتخابیه بندرانزلی از 54031 رای حسن خسته بند با 24557 رای حائز اکثریت آراء شد.

128. درحوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل از 82469 رای یوسف قاسمی گولک با 21552 رای حائز اکثریت آرا شد.

129. درحوزه انتخابیه بیجار از 46552 رای بهمن مرادنیا با 12400 رای حائز اکثریت آرا شد.

130. درحوزه انتخابیه دشتستان از 109145 رای جوانشیر کدخداپور با 29305 رای حائز اکثریت آرا شد.

131. در حوزه انتخابیه شهرستان دماوند و فیروزکوه شاهرخ رامین با 16 هزار رای توانست بیشترین آراء‌ کسب کند.

132. در حوزه انتخابیه شهرستان فومن از مجموع 46026 آراء مأخوذه، آقای علی میرزائی با 22963 رأی حائز اکثریت آراء شد.

133. در حوزه انتخابیه شهرستان خمینی شهر از مجموع 73105 آراء مأخوذه، آقای سید محمد جواد ابطحی با 24101 رأی حائز اکثریت آراء شد.

134. در حوزه انتخابیه شهرستان شهربابک از مجموع 43703 آراء مأخوذه، آقای مصطفی رضا حسینی با 15947 رأی حائز اکثریت آراء شد.

135. در حوزه انتخابیه شهرستان گلپایگان و خوانسار از مجموع 46984 آراء مأخوذه، آقای محمد ابراهیم نیکونام با 19704رأی حائز اکثریت آراء شد.

136. در حوزه انتخابیه شهرستان فسا از مجموع 89874 آراء مأخوذه، آقای محمد حسن دوگانی آغچقلو با 48016 رأی حائز اکثریت آراء شد.

137. در حوزه انتخابیه شهرستان هشترود و چاراویماق از مجموع 47506 آراء مأخوذه، آقای غفار اسماعیلی با 13812 رأی حائز اکثریت آراء شد.

138. در حوزه انتخابیه شهرستان بابلسر از مجموع 75494 آراء مأخوذه، آقای مقداد نجف زاده با29796 رأی حائز اکثریت آراء شد.

139. در حوزه انتخابیه شهرستان نیریز و استهبان از مجموع 83970 آراء مأخوذه، ‌آقای محمد سقایی با 37205 رأی حائز اکثریت آراء شد.

140. در حوزه انتخابیه شهرستان مشکین شهر از مجموع 69723 آراء مأخوذه آقای یونس اسدی با 25123 رأی حائز اکثریت آراء شد.

141. در حوزه انتخابیه شهرستان کازرون از مجموع 130674 آراء مأخوذه آقای غلامرضا دهقان ناصر آبادی با 55289 رأی حائز اکثریت آراء شد.

142. در حوزه انتخابیه شهرستان نور و محمود آباد از مجموع 91552 آراء مأخوذه آقای احمد ناطق نوری با 43558 رأی حائز اکثریت آراء شد.

143. در حوزه انتخابیه شهرستان صومعه سرا از مجموع 64694 آراء مأخوذه آقای سید کاظم دلخوش اباتری با 20121 رأی حائز اکثریت آراء شد.

144. در حوزه انتخابیه شهرستان بناب از مجموع 72022 آراء مأخوذه آقای هاشم هاشم زاده با 25776 رأی حائز اکثریت آراء شد.

145. در حوزه انتخابیه شهرستان زابل و زهک از مجموع 153255 آراء مأخوذه آقایان عباسعلی نورا با 48841 و نظر دهمرده قلعه نو با 40135 رأی حائز اکثریت آراء شدند.

146. در حوزه انتخابیه شهرستان گنبد کاووس از مجموع 131814 آراء مأخوذه آقایان بایرام گلدی برمک با 24647 رأی و عبدالله رستگار با 22252 رأی به دور دوم راه یافتند.

147. در حوزه انتخابیه شهرستان رامیان و آزادشهر از مجموع 80428 آراء مأخوذه آقایان مرادعلی منصوری رضی با 17284 رأی و عباس حق پرست با 14695 رأی به دور دوم راه یافتند.

148. در حوزه انتخابیه شهرستان بستان آباد از مجموع 47660 آراء مأخوذه آقایان محمد وحدتی هلان با 9251 رأی و احد خیری با 8149 رأی به دور دوم راه یافتند.

149. در حوزه انتخابیه شهرستان نقده از مجموع 76271 آراء مأخوذه آقایان جمال خضری با 18436 رأی و علی زنجانی حسنلویی با 14760 رأی به دور دوم راه یافتند.

150. در حوزه انتخابیه شهرستان ملایر از مجموع 105352 آراء مأخوذه آقای امین حسین رحیمی با 34343 رأی حائز اکثریت آراء شد و برای تعیین یک نماینده دیگر آقایان سیدمحمد حسین فاضلیان با 24764 رأی و حسن ونایی با 21842 رأی به دور دوم راه یافتند.

151. در حوزه انتخابیه شهرستان مبارکه از مجموع 37124 آراء مأخوذه آقایان سیدمحمد جعفر سادات موسوی با 8341 رأی و سیدعلی محمدموسوی مبارکه با 6645 رأی به دور دوم راه یافتند.

152. در حوزه انتخابیه بروجرد از مجموع 108823 رأی مأخوذه آقای علاءالدین بروجردی با 53661 رای حائز اکثریت آراء شد و آقایان هادی مقدسی با 26145 رأی و هادی گودرزی با 25357 رأی به دور دوم راه یافتند.



153. در حوزه انتخابیه خاش از مجموع 80429 آراء مأخوذه، آقای حمیدرضا پشنگ با 40688 رأی حائز اکثریت آراء شد.

154. در حوزه انتخابیه رودبار از مجموع 63505 آراء مأخوذه، آقای صمد مرعشی با 26623 رأی حائز اکثریت آراء شد.

155. در حوزه انتخابیه ماکو و چالدران از مجموع 97282 آراء مأخوذه آقای سلیمان جعفرزاده با 27561 رأی حائز اکثریت آراء شد.

156. در حوزه انتخابیه ملکان از مجموع 63118 آراء مأخوذه، آقای سلمان خدادادی با 22240 رأی حائز اکثریت آراء شد.

157. در حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله از مجموع 132024 آراء مأخوذه، آقای سید نجیب حسینی با 41657 رأی حائز اکثریت آراء شد.

158. در حوزه انتخابیه شوش از مجموع 81610 آراء مأخوذه، آقای سید جاسم ساعدی با 27431 رأی حائز اکثریت آراء شد.

159. در حوزه انتخابیه پاکدشت از مجموع 70142 آراء مأخوذه، ‌آقای فرهاد بشیری با 24785 رأی حائز اکثریت آراء شد.

160. در حـوزه انتخابیه بابل از مجموع 192670 آراء مأخوذه، آقایان محسن نریمان با 66423 رأی و علی کریمی فیروزجایی با 57151 رأی حائز اکثریت آراء شدند.

161. در حوزه انتخابیه سراوان از مجموع 94685 آراء مأخوذه، آقای عبدالعزیز جمشیدزهی با 33494 رأی حائز اکثریت آراء شد.

162. در حوزه انتخابیه گناباد از مجموع 64315 آراء مأخوذه، آقای مهدی مهدی زاده با 23012 رأی حائز اکثریت آراء شد.

163. در حوزه انتخابیه خرمشهر از مجموع 53923 آراء مأخوذه، آقای مصطفی مطورزاده با 14678 رأی حائز اکثریت آراء شد.

164. در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا از مجموع 145286 آراء مأخوذه، آقای ستار هدایت خواه با 71988 رأی حائز اکثریت آراء شد.

165. در حوزه انتخابیه دزفول از مجموع 126622 آراء مأخوذه، آقای سید احمد آوایی با 37281 رأی حائز اکثریت آراء شد.

166. در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین از مجموع 87399 آراء مأخوذه، آقای سید جواد زمانی با 34402 رأی حائز اکثریت آراء شد.

167. در حوزه انتخابیه تربت حیدریه و مه ولات از مجموع 132700 آراء مأخوذه، محمدعلی رضایی با 64908 رأی حائز اکثریت آراء شد.

168. در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر از مجموع 54404 آراء مأخوذه، آقای بشیر خالقی با 14547 رأی حائز اکثریت آراء شد.

169. در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله از مجموع 102410 آراء مأخوذه، آقای محمد محمدی با 29596 رأی حائز اکثریت آراء شد.

170. در حوزه انتخابیه تویسرکان از مجموع 54670 آراء مأخوذه، آقای شهریار طاهرپور با 23652 رأی حائز اکثریت آراء شد.

171. در حـوزه انتخابیه مرند و جلفا از مجموع 127081 آراء مأخوذه، آقای سیروس سازدار با38527 رأی حائز اکثریت آراء شد.

172. در حـوزه انتخابیه فردوس، سرایان و طبس از مجموع 83661 آراء مأخوذه، آقای محمدکریم عابدی با 31325 رأی حائز اکثریت آراء شد.

173. در حـوزه انتخابیه خواف و رشتخوار از مجموع 89318 آراء مأخوذه، آقای محمدرضا سجادیان با 28907 رأی حائز اکثریت آراء شد.

174. در حـوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر از مجموع 250340 آراء مأخوذه، آقایان سید مصطفی ذوالقدر با 81261 رأی، محمد عاشوری تازیانی با 78974 رأی و محمدامین فرج زاده با 63938 رأی حائز اکثریت آراء شدند.

175. در حـوزه انتخابیه سمیرم از مجموع 46627 آراء مأخوذه، آقای بهروز جعفری با 18899 رأی حائز اکثریت آراء شد.

176. در حـوزه انتخابیه میناب، رودان و جاسک از مجموع 191111 آراء مأخوذه، آقای سیدعلی میرخلیلی با 68717 رأی حائز اکثریت آراء شد.

177. در حـوزه انتخابیه شادگان از مجموع 60096 آراء مأخوذه، آقای مجید ناصری نژاد با 25756 رأی، حائز اکثریت آراء شد.

178. در حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، لالی و بخش هفتگل از مجموع 90799 آراء مأخوذه، آقای امیدوار رضائی میرقائد با 37062 رأی، حائز اکثریت آراء شد.


179. در حـوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن و بندرگز از مجموع 118610 آراء مأخوذه، آقایا محمدجواد نظری مهر با 19782 رای و عبدالحکیم فیروزی با 19162 رای به دور دوم راه یافتند.

180. در حوزه انتخابیه آبادان از مجموع 86927 آراء مأخوذه، آقایان جواد سعدون زاده با 20239 رای و سیدعلی موسوی حرف با 19361 رای و سید حسن دهدشتی با 17841 رای و عبداله کعبی با 15384 رای و محمد گذاری با 12194 رای و محمدسعید انصاری با 12186 رای به دور دوم راه یافتند.

181. در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک از مجموع 139443 آراء ماخوذه،‌ آقایان سیدهادی طباطبایی با 22690 رای و علی رضا دهقانی با 21141 رای به دور دوم راه یافتند.

182. در حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر و ابدانان از مجموع 91340 آراء مأخوذه، آقایان علی عزتی با 14856 رای و ماجد نظری با 11499 رای به دور دوم راه یافتند.

183. در حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون از مجموع 107214 آراء مأخوذه، آقایان حمید سعادت 17135 رأی و محمدمهدی مظاهری تهرانی با 16561 رأی به دور دوم راه یافتند.

184. در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج از مجموع 113069 آراء مأخوذه، آقایان عباسعلی رستمی ثانی با 27719 رأی و هادی شوشتری با 22172 رأی به دور دوم راه یافتند.

185. در حوزه انتخابیه اندیمشک از مجموع 86614 آراء مأخوذه، آقای فریدون حسنوند با 26720 رأی حائز اکثریت آراء شد.

186. در حوزه انتخابیه کوهدشت از مجموع 110900 آراء مأخوذه، آقای علی شاهرخی قبادی با 49584 رأی حائز اکثریت آراء شد.

187. در حوزه انتخابیه درود و ازنا از مجموع 101886 آراء مأخوذه، آقای عزت اله دهقانی با 33127 رأی، حائز اکثریت آراء شد.

188. در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد از مجموع 130399 آراء مأخوذه، آقای علی اسلامی پناه با 37174 رأی، حائز اکثریت آراء شد.

189. در حوزه انتخابیه ورزقان از مجموع 41697 آراء مأخوذه، آقای رضا علیزاده با 20091 رأی، حائز اکثریت آراء شد.

190. در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم از مجموع 101143 آراء مأخوذه، آقای غلامعلی میگلی ن‍ژاد با 25234 رأی، حائز اکثریت آراء شد.

191. در حوزه انتخابیه داراب و زرین از مجموع 108512 آراء مأخوذه، آقای محمد مهدی افشاری با 27611 رأی، حائز اکثریت آراء شد.

192. در حوزه انتخابیه انتخابیه فلاورجان از مجموع 73869 آراء مأخوذه، آقای سیدناصر موسوی لارگانی با 18067 رأی، حائز اکثریت آراء شد.

193. در حوزه انتخابیه خرم آباد از مجموع 182395 آراء‌ مأخوذه، اقایان محمدرضا ملکشاهی راد با 38055 رای و رضا رحیمی نسب با 31341 رأی و ا یرج عبدی با 26391 رأی و ابراهیم آقامحمدی با 24196 رأی به دور دوم راه یافتند.

194. در حوزه انتخابیه ارومیه از مجموع 248644 آراء مأخوذه، آقای سیدسلمان ذاکر با 66698 رأی حائز اکثریت آراء شد و آقایان جواد جهانگیرزاده با 57539 رأی و عبدالرحمن افشین با 56396 رأی و نادر قاضی پور با 44631 رأی و فرامرز فتح ن‍ژاد با 32554 رأی به دور دوم راه یافتند.

195. در حوزه انتخابیه زنجان و طارم ازمجموع 170828 آراء مأخوذه، آقای سعداله نصیری قیداری با 56288 رأی حائز اکثریت آراء شد و آقایان جمشید انصاری با 37173 رأی و علی وقفچی با 27394 رأی به دور دوم راه یافتند.

196. در حوزه انتخابیه شهرکرد از مجموع 123585 آراء مأخوذه، آقایان صادق سلیمی نبی با 22504 رأی و نصراله ترابی قهفرخی با 19699 رأی به دور دوم راه یافتند.

197. در حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان و قلعه گنج از مجموع 149142 آراء مأخوذه، آقای محمدرضا امیری با 80324 رأی حائز اکثریت آراء شد.

198. در حوزه انتخابیه قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب از مجموع 93681 راى فرهاد تجرى با 20071 راى و فتح الله حسینى با 13224 راى حائز اکثریت شدند که به دور دوم راه یافتند.

199. درحوزه انتخابیه رزن از مجموع 46697 راى محمد مهدى مفتح با 33019 راى حائز اکثریت آراء شد. 

200. در حوزه انتخابیه الیگودرز از مجموع 59408 آراء مأخوذه، آقایان حجت اله رحمانی با 9808 رأی و محمدتقی توکلی با 9415 رأی به دوره دوم راه یافتند. 

201. در حوزه انتخابیه کرج از مجموع 345838 آراء مأخوذه، خانم فاطمه آجرلو با 98837 و آقای عزیز اکبریان با 76473 رأی حائز اکثریت آراء شدند.


همچنین به گزارش پایگاه اطلاع رسانى وزارت کشور، اسامى نمایندگان منتخب اقلیت هاى دینى همراه حوزه هاى انتخابیه و آراى کسب شده به این شرح است

202. در حوزه انتخابیه اقلیت هاى دینى کلیمیان از مجموع 2845 آراء مأخوذه، آقاى سیامک مره صدق با 2374 رأى حائز اکثریت آراء شد.

203. در حوزه انتخابیه اقلیت هاى دینى ارامنه شمال از مجموع 14053 آراء مأخوذه، آقاى وارطان گیورک با 11311 رأى حائز اکثریت آراء شد.

204. در حوزه انتخابیه اقلیت هاى دینى آشورى کلدانى از مجموع 4032 آراء مأخوذه، آقاى بت کلیا یوناتن با 3560 رأى حائز اکثریت آراء شد.

205. در حوزه انتخابیه اقلیت هاى دینى ارامنه جنوب از مجموع 2583 آراء مأخوذه، آقاى روبرت بگلریان با 2503 رأى حائز اکثریت آراء شد

206. در حوزه انتخابیه اقلیت هاى دینى زرتشتیان از مجموع 7155 آراء مأخوذه، آقاى اسفندیار اختیارى کسنویه با 3607 رأى حائز اکثریت آراء شد.







بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
-
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۸۶/۱۲/۲۷
0
0
با سلام
در تبريز و اصفهان فقط 400 هزارنفر راي داده اند يعني كمتر از 10 درصد مردم.
در تهران هم كه آقاي حداد با 250 هزارنفر از 12 ميليون يعني 2 درصد.واقعا" تبريك عرض مي كنم عيد نوروز را خدمت مردم عزيزم.
اگر من شركت مي كردم آراي بيشتري مي آوردم!!
ناشناس
|
-
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۸۶/۱۲/۲۷
0
0
آيا مردم كه به اين عزيزان راي داده اند به گراني و تورم و بقيه معضلات هم راي مثبت داده اند و پيروزي اصولگرايان پيروزي معضلات است ؟
ناشناس
|
-
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۸۶/۱۲/۲۹
0
0
با راي اوردن جناح اصول گرا وضع مملكت خرابتر ميشود
ناشناس
|
-
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۸۷/۰۱/۰۴
0
0
از طلا بودن پشيمان گشته ايم مرحمت فرموده مارا مس كنيد
با توجه به نحوه انجام انتخابات اين امر طبيعي بود چرا كه به دلسوزان به كشور و ملت مهر خيانت و وابستگي زدند و كساني مانند اعلمي كه عمري را در جبهه ها ودر راه مردم خدمت كرده بود از گردونه خارج كردند تا خود به آساني و بدون هيچ مزاحمتي به تخريب پايه هاي اين كشور ادامه دهند و بايد بعد از اين نيز شاهد عقب ماندگي بيشتر باشيم
ناشناس
|
-
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۸۷/۰۱/۰۶
0
0
ولله مي گن تو [...] حامي دولت كه راي آورده از سردرگمي مردم سو استفاده كرده هر راي را 15 هزار تومان خريده .عجب مجلسي
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین