کد خبر: ۷۳۰۶۹۱
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۴

راه‌اندازی سازمان تبلیغات اسلامی کودک و نوجوان در کشور

معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی امروز متعلق به گذشته است و سازمانی متناسب با کودک و نوجوان راه‌اندازی می‌شود.
راه‌اندازی سازمان تبلیغات اسلامی کودک و نوجوان در کشور
آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام و المسلمین رضا عزت زمانی روز چهارشنبه در نشست با مسوولان تشکل‌های تخصصی تبلیغات اسلامی لرستان به راه اندازی سازمان تبلیغات اسلامی کودک و نوجوان اشاره کرد و افزود: تبلیغات اسلامی امروز متعلق به دهه ۵۰ و ۶۰ است در حالی که دنیای نسل جدید متفاوت است و نیاز به برنامه‌ریزی دارد.

وی اظهار داشت: دشمن با تمام وجود صحنه را می‌آراید تا جوانان را به عنوان سرمایه‌های اصلی از ما بگیرد، هرچند باید بپذیریم سازمان تبلیغات اسلامی یک نهاد میانی در حوزه فرهنگ است و سیاست گذار نیست، اما در عین حال ایستاده‌ایم.

وی افزود: با وجود اینکه ادغام شورای هماهنگی از طرف رهبر انقلاب ابلاغ شده اما حدود سه سال گذشته اتفاقی نیفتاده است و اختیارات در دست سازمان تبلغیات اسلامی نیست، همچنین در حوزه مسجد سند ملی را به دوش کشیده‌ایم و تقریبا نهایی شده است، اما در حال حاضر سه نهاد موازی برای مساجد نقشه می‌کشند.

معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به مشکلات مدارس صدرا گفت: ۶ ماهه اول سال جاری در مباحث مالی مشکلاتی داشتیم که امیدواریم رفع و اعتبارات این حوزه تخصیص داده شود.

حجت الاسلام و المسلمین عزت زمانی افزود: برای بازسازی ساختمان‌ها در حوزه مدارس صدرا، خانه‌های عالم و بخش عمرانی سازمان در حال رایزنی با دولت هستیم.

وی بیان کرد: در حالی که زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور تاثیرگذاری ۱۰۰درصدی در جامعه دارند و به همراه کودک و نوجوان ۲ عرصه مهم هستند اما هنوز حرف دقیق و عمیقی در حوزه بانوان نداریم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین