کد خبر: ۷۳۰۷۱۰
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۲

زلزله شدید در پاکستان/ بیش از ۳۲۰ کشته و زخمی

ساعت سه و دو دقیقه به وقت محلی زلزله شدیدی مناطق مختلف ایالت بلوچستان پاکستان را لرزاند که در نتیجه آن تاکنون ۲۰ نفر کشته و بیش از ۳۰۰ نفر زخمی شده اند.
زلزله شدید در پاکستان/ بیش از ۳۲۰ کشته و زخمی
آفتاب‌‌نیوز :

زلزله شدید بامداد امروز مناطق مختلف ایالت بلوچستان پاکستان را لرزاند.

بیش از ۳۲۰ کشته و زخمی درپی وقوع زلزله شدید در پاکستانبیش از ۳۲۰ کشته و زخمی درپی وقوع زلزله شدید در پاکستانبیش از ۳۲۰ کشته و زخمی درپی وقوع زلزله شدید در پاکستانبیش از ۳۲۰ کشته و زخمی درپی وقوع زلزله شدید در پاکستانبیش از ۳۲۰ کشته و زخمی درپی وقوع زلزله شدید در پاکستانبیش از ۳۲۰ کشته و زخمی درپی وقوع زلزله شدید در پاکستانبیش از ۳۲۰ کشته و زخمی درپی وقوع زلزله شدید در پاکستان

ساعت سه و دو دقیقه به وقت محلی زلزله شدید مناطق مختلف ایالت بلوچستان پاکستان را لرزاند که در نتیجه آن تاکنون ۲۰ نفر کشته و بیش از ۳۰۰ نفر زخمی شدند.

سازمان زلزله نگاری پاکستان شدت این زلزله را ۵.۹ ریشتر و مرکز آن را ۱۵ کیلومتری منطقه «هرنائی» واقع در بلوچستان پاکستان گزارش کرد.

سازمان مدیریت بحران ایالت بلوچستان پاکستان در بیانیه‌ای اعلام کرد: بیشترین خسارت‌ها در منطقه مذکور گزارش شده است به گونه‌ای که بر اثر این زلزله بسیاری از ساختمان‌ها و منازل آسیب دیده و بسیاری از مردم زیر آوار گیر کرده اند.

این بیانیه افزود فعالیت‌های امداد رسانی در منطقه مذکور جریان دارد، اما به دلیل ریزش کوه و بسته شدن مسیر‌ها مشکلات زیادی در فعالیت‌های امدادرسانی در این مناطق ایجاد شده است.

منابع خبری اعلام کردند فعالیت‌های امدادی با توجه به بسته بودن مسیر‌ها از طریق بالگرد جریان دارد.
خبر‌های تکمیلی متعاقباً ارسال خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین