کد خبر: ۷۳۱۳۴۹
تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲

«گرامی‌مقدم» قائم‌مقام و «جوادی‌حصار» سخنگوی حزب اعتماد ملی شدند

الیاس حضرتی، دبیرکل حزب اعتماد ملی در احکامی جداگانه اسماعیل گرامی‌مقدم را به عنوان قائم‌مقام و محمدصادق جوادی‌حصار را به عنوان سخنگوی حزب اعتماد ملی منصوب کرد.
«گرامی‌مقدم» قائم‌مقام و «جوادی‌حصار» سخنگوی حزب اعتماد ملی شدند
آفتاب‌‌نیوز :

براساس گزارش روابط عمومی حزب اعتماد ملی، در حکم الیاس حضرتی به گرامی مقدم آمده است:

برادر بزرگوار، جناب آقای اسماعیل گرامی مقدم، با عنایت به سوابق درخشان سیاسی، همراهی با جریان انقلاب و امام و اعتقاد و پایمردی در راه اصلاحات، درک درست از ضرورت کار جمعی و تشکیلاتی، حضور مستمر در عرصه فعالیت سیاسی و سوابق گرانسنگ در جنگ تحمیلی، شما را به عنوان قائم مقام حزب اعتماد ملی منصوب می کنم.

امیدوارم همچون گذشته، با وجود شرایط سخت و حساس کنونی و فشارهای مختلف، با ساماندهی نیروهای علاقمند حزبی، در راستای تقویت حزب، پیگیری دغدغه های ملت شریف ایران، نقد سازنده امور کشور و کمک به جریان اصلاحات گام بردارید.

همچنین در حکم حضرتی به محمدصادق جوادی حصار آمده است:

برادر گرانقدر، جناب آقای محمدصادق جوادی حصار، نظر به دانش سیاسی، آگاهی دقیق از جریانات و اتفاقات روز کشور، سوابق درخشان رسانه ای و ایستادگی بردباری در راه اصلاح امور، جنابعالی را به عنوان سخنگوی حزب اعتماد ملی منصوب می کنم.

آرزومندم با توکل به خدا، در راستای اعلام مواضع حزب، تبیین استراتژی های رسانه ای و در دفاع از حقوق مظلومان سربلند باشید.

همچنین الیاس حضرتی در احکام دیگری مهران فرجی را به عنوان رئیس کمیته روابط عمومی و تبلیغات، محمد گلزاری را به عنوان سرپرست دفتر فرهنگی و رضا امیدوار تجریشی را به عنوان سرپرست کمیته مالی و پشتیبانی حزب اعتماد ملی منصوب کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین