کد خبر: ۷۳۱۵۵۶
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰

فیلم| بازی کودک خردسال با مار پیتون!

ورایت که طی مدت ۲۰ سال گذشته به کار شکار خزندگان بزرگ مانند مار و کروکدیل مشغول بوده تصمیم گرفت تا با مواجهه پسرش با این مار پیتون به او نحوه کنترل و شکار آن را بیاموزد.
فیلم| بازی کودک خردسال با مار پیتون!
آفتاب‌‌نیوز :

روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ از ویدئو‌های سرگرمی و ورزشی گرفته تا ویدئو‌های آموزشی و حوادث. اما برخی از این ویدئو‌ها که پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند ویدئو‌های مربوط به حیات وحش هستند. مانند ویدئویی که صحنه بازی کردن یک کودک با مار پیتون را به تصویر می‌کشد.

در این ویدوئو این کودک ۲ ساله در حالی که دم مار را گرفته در حال بازی با آن دیده می‌شود. بانجو که پسر شکارچی کروکدیل و مار «مت ورایت» است در این ویدئو شجاعت خود در مقابل این خزنده بزرگ را به نمایش می‌گذارد. در این ویدئو در حالی که این پیتون ۲ متری سعی می‌کند از دست بانجو فرار کند، اما این کودک به تعقیب آن پرداخته و سپس با گرفتن دم مار آن را شکار می‌کند.

در این ویدئو ورایت در حالی که به پسرش آموزش می‌دهد چطور پیتون را در کنترل خود درآورد دیده می‌شود. در این ویدئو صدای ورایت شنیده می‌شود که به پسرش می‌گوید: «بکشش بیرون رفیق، اونو بکشش به سمت بوته ها. مراقب باش، این (مار) می‌خواهد تو را گاز بگیرد. تو باید دمش را بگیری.»

گفتنی است؛ این ویدئو پس از انتشار در اینستاگرام تاکنون بیش از ۳۸۰ هزار بیننده داشته است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین