کد خبر: ۷۳۱۷۵۵
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵

۲۰۰۰ پلیس انگلیسی به آزار جنسی متهم شده‌اند

براساس گزارش یک رسانه انگلیسی، یک تحقیق نشان داده که در چهار سال گذشته تقریبا ۲۰۰۰ کارمند پلیس این کشور متهم به اذیت و آزار جنسی شده اند.
۲۰۰۰ پلیس انگلیسی به آزار جنسی متهم شده‌اند
آفتاب‌‌نیوز :

 این داده های شوکه کننده یک ماه بعد از آن منتشر می شوند که یک مامور پلیس انگلیس به نام وین کوزنز از بابت ربودن زنی به نام سارا اورارد و تجاوز به او و کشتنش به حبس ابد محکوم شد.

به گزارش روزنامه دیلی میرر، یک تحقیق صورت گرفته بر اساس قانون آزادی اطلاع رسانی بالغ بر ۳۷۰ مورد اتهام حمله جنسی، حدود ۱۰۰ مورد تجاوز جنسی و ۱۸ مورد اتهام سواستفاده جنسی از کودکان را یافته است. این اتهامات که شامل تجاوز جنسی و سوءاستفاده جنسی از کودکان هستند، کارمندان متعلق به ۳۹ نیروی وابسته به پلیس انگیس را در بر می گیرند.

برنامه Dispatches متعلق به Channel ۴ دریافت که هشت درصد شکایتها منجر به اخراج عوامل شده، در حالی که دو سوم آنها منجر به هیچ برخوردی علیه متهمان نشده است.

یک تحقیق مجزای دیگر از سوی دانشگاه بورنموث نشان داد که افسران پلیس انگلیس زنانی را که از آسیب پذیری آنها خبر داشتند هدف گرفته اند. بر اساس این گزارش تحقیق مذکور مشخص کرده است که ماموران پلیس متهم شده به طور متوسط شش مورد پرونده انضباطی در سوابقشان داشته اند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین