کد خبر: ۷۳۲۴۸۱
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰

برترین شهرهای آمریکا از نظر امنیت اقتصادی

هیچ کدام از شهرهای بزرگ آمریکا در رتبه بندی برترین شهرهای آمریکا از نظر امنیت اقتصادی قرار نگرفته اند.
برترین شهرهای آمریکا از نظر امنیت اقتصادی
آفتاب‌‌نیوز :

 اگرچه در نظر بسیاری از ما امنیت تنها شامل مباحثی نظیر در امان ماندن از جرم و جنایت است اما امنیت اقتصادی یکی از شاخصه های اصلی اقتصادی محسوب می شود که باعث رضایتمندی یا نارضایتی شهروندان از شرایط موجود می شود. امنیت اقتصادی می تواند طیف وسیعی از موضوعات از حمایت های قانونی از کسب و کارها گرفته تا امکانات شهری برای خانواده ها را شامل شود.

به گزارش فاکس بیزینس،نتایج یک مطالعه تازه انجام شده نشان می دهد که نگرانی های اقتصادی باعث می شود کسب و کارهای این کشور به طور متوسط متحمل یک هزینه اضافه ۱۲ هزار دلاری شوند. رتبه بندی امسال شهرهای آمریکا از نظر اقتصادی بر اساس نظرسنجی از خانواده ها و کسب و کارها و بر اساس شاخصه های مختلفی نظیر حمایت های قانونی، پوشش بیمه ای، زیرساخت های بهداشتی و آموزشی، امنیت قضایی و نرخ ورشکستگی اعلام شده است.

۱- ویرجینیا بیچ- ویرجینیا

از شهرهای کوچک ساحلی آمریکا که به دلیل آب و هوای معتدل و هزینه های پایین زندگی به یکی از محبوب ترین مقاصد بازنشستگی سالمندان این ایالت و ایالت های همجوار تبدیل شده است

۲- هندرسون- نوادا

برخلاف لاس وگاس که به عنوان بزرگ ترین شهر نوادا، یک شهر پرهیاهو و گران قیمت محسوب می شود، هندرسون با وجود اینکه دومین شهر بزرگ نوادا است اما جریان زندگی در آن آرام و هزینه ها نیز پایین تر از بسیاری از نقاط دیگر ایالت است.

۳- ال پاسو- تگزاس

شاید دیدن شهری در نزدیکی مرز مکزیک در این رتبه بندی عجیب باشد اما ال پاسو در سال های اخیر پیشرفت های زیادی در زمینه امنیت داشته و اکنون به یکی از امن ترین شهرهای تگزاس تبدیل شده است.

۴- هونولولو- هاوایی

با وجود هزینه های بسیار بالای زندگی، آب و هوای مناسب، زیرساخت های خوب و همچنین درآمد بالای ساکنانش یکی از بهترین وضعیت ها را از نظر امنیت اقتصادی دارد.

۵- سن دیگو- کالیفرنیا

این شهر در سال های اخیر پیشرفت های زیرساختی قابل توجهی داشته است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین