کد خبر: ۷۳۳۱۵۰
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۳

فرهاد مجیدی: نفهمیدم در صحنه پنالتی چه اتفاقی افتاد

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه از عملکرد تیمش در دیدار مقابل هوادار راضی نیست، گفت: در صحنه تکرار پنالتی وریا غفوری نفهمیدم چه اتفاقی افتاد و ترجیح دادم با داور چهارم هم صحبت نکنم.
فرهاد مجیدی: نفهمیدم در صحنه پنالتی چه اتفاقی افتاد
آفتاب‌‌نیوز :

فرهاد مجیدی بعد از پیروزی یک بر صفر استقلال برابر تیم هوادار در هفته نخست لیگ برتر فوتبال گفت: در نیمه اول خوب نبودیم و بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم ولی در نیمه دوم شرایط تیم ما بهتر شد. موقعیت هم ایجاد کردیم. در کل با اینکه پیروز شدیم از نحوه بازی تیمم راضی نیستم. امیدوارم در مسابقات بعد بهتر بازی کنیم.

سرمربی استقلال درباره دلیل تکرار پنالتی استقلال از سوی کوپال ناظمی داور مسابقه تصریح کرد: اگر شما فهمیدید ما هم فهمیدیم! ترجیح دادم با داور چهارم هم صحبت نکنم.

مجیدی درباره اینکه چه زمانی استقلال به شکل دلخواهش می رسد، گفت: سعی می کنیم بازی هایی را انجام بدهیم که در خور نام باشگاه استقلال باشد و هواداران راضی بشوند. با بازیکنانی که داریم این اتفاق می افتد ولی امروز بازی خوبی انجام ندادیم. مطمئن باشید در مسابقات بعدی بهتر ظاهر خواهیم شد.

وی در خصوص دعوت بازیکنانش به تیم فوتبال امید ایران و نیاز مهدی مهدوی کیا به بازیکنان باشگاه ها از جمله استقلال، تاکید کرد: آقامهدی می تواند از هر بازیکنی که نیاز داشته باشد استفاده کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین